Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın

EŞİNİZ SİZİ ALDATIYOR MU?

Bir Tek Sizin Başınıza Gelmiyor! Erkeklerin Yaklaşık %60 ile Kadınların Yaklaşık &45'i Aldatmakta!


İstatistikler ne diyor?

Yapılan araştırmalar sonucunda görülüyor ki kadınlar ve erkekler neredeyse eşit olanlarda aldatmaya yönelik birçok durumlar görülüyor. Hoş karşılanmayan durumlardan biride evli çiftlerin sadakatsizlikleri ve evlilik dışı ilişkiler konusunda bilgisiz olmaları.

İnce araştırmalar sonucunda karşılaştığımız bilgiler doğrultusun da evli kadınların %45-55’i ve evli erkeklerin %50-60 evlilik dışı gerçekleştirdikleri ilişkilerinde er ya da geç sex i yaşıyorlar. Ayrıca ortalama %3,3 gayri meşru babalık oranı da bu durumda bulunmaktadır. Başka bir deyişle her bin çocuktan 33’ünün herkesin babası olarak bildiği kişi değildir. Uzaktan önemsiz gözüken bu durum aslında özel ve çok önemli bir konudur. Bu detay hayattaki her akışı değiştirir.

Teknoloji aldatmaya yönelik en elverişli araç...

Geçmiş olduğumuz 20 yıl içerisinde teknoloji en can alıcı iki özellik sayesin de aldatmaları kolaylaştırdı ve daha rahat bir bakış açısı haline getirdi durumu. Bunlar Cep telefonları ve çevrim içi sosyal ağlar.

Aldatan eşlerin %90’ı aldattığı kişiyle iletişimi cep telefonundan veya e-mailden gerçekleştirmekte. Her şey teknoloji ile mümkün hale gelmekte.

Aldatan eş mağduru olmamanız için size nasıl mı yardım ediyoruz?


Eşiniz sizi aldatıyor ve elinizde hiçbir kanıtınız yok ve hiçbir şekilde tepki veremiyor musunuz? İki seçeneğiniz var; Ya görmezden geleceksiniz ya da içeriğini öğrenmek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. İlk seçeneğiniz öncelik olursa eğer bu durum ilerde kendinize ve çocuklarınıza olduğu kadar etrafınıza da ciddi zararlar verecektir. Gerçeğin peşinde koşmakta düşünüldüğü kadar kolay değildir. Teknoloji iki yöntem de de kendisini inanılmaz kanıtlıyor. Eşlerini aldatan kişiler teknoloji sayesinde bir çok içeriği gizleyebiliyorlar. Ayrıca düşünüldüğün de ortaya çıkarmak istediğimiz durumları da bir okadar kolay bir şekilde ortaya dökmemizde teknoloji bize oldukça yarar sağlamaktadır.

Teknolojinin bize sağladığı cep telefonlarını hepimiz kullanıyoruz hemde gereğinden fazla bir ihtiyaç haline gelen bir cihaz olarak benimsenmiş bir durumda. Göz göre göre aldatan eşlerin sadakatlerini yitirmiş ilişkilerin de telefonlarını, mesajlaşma, e-posta, randevulaşma ve mahrem aramalar yapmak için kullanıyorlar.Spy yazılım bu gibi suçlayıcı deliller yakalamanız için dizayn edilmiş muhteşem bir mobil uygulamadır. Telefonların bu şekilde takip altına alındıklarını bilmedikleri için oldukça rahat davranırlar ve içeriklerin ellerinize düştüğünden haberdar bile olmazlar. SPY Yazılım bu kanıtlara anında ulaşmanızı içeriklerin tümünü kayıt altına almanızı delilleri güven içinde toplamanızı sağlar.

Evli kadınlar da %70 oranda ve evli erkekler de %54’ü Eşlerinin evlilik dışı ilişkilerini bilememekte..

Eşiniz Aldatıyor mu?

Sağladığı Faydalar:

 • Kiminle konuşup mesajlaştığını veya nereye gittiğin den anında haberdar olabilme şansı.
 • Gps ile harita üstünden saat ve tarih bilgisiyle görüntüleme şansı
 • Başka bir sim karta sahip ise telefona taktığı andan itibaren bilgisine sahip olma ve içeriklerine erişebilme özelliği
 • İnternet kullanım alışkanlığını analiz etme
 • Size aktarılan raporlar sayesinde arama yapma ve arşivleme özelliği
 • Aksi bir durumda bildirim alma özelliği
SPY Yazılım Sayesinde Aldatan Eşinizi Sadece 5 Adımda Yakalayın!
 • Eşinizin telefonuna SPY Yazılım yüklemenin uygun olup olmayacağına bir göz atın. ( Uyumlu Cihazlar )
 • Spy yazılım ihtiyaçlarınızı en ince ayrıntısına kadar karşılanmasını istediğiniz casus telefon yazılımını satın al.
 • Sadece 3 dakikanızı alacak olan aldatan eşinizin telefonunu alarak SPY Yazılımı indirin ve aktive edin.
 • Güvenli ve kişisel SPY Yazılım web hesabına giriş yap ve eşinizin telefonundaki tüm içerikleri görmeye başlayın.
 • Ortaya dökmek istediğiniz kayıtları belirleyin ve sonrasın da neler yapacağınıza karar verin.

Eşiniz Aldatıyor mu?

Aldatılan bir eş olarak anılmaya devam etmeyin...

İyi hissetmeniz için konuşmuyoruz. Hepimiz insanız ve küçük araştırmalar sonunda bakıldığında %50 den fazlamış aldatmaya yönelik bir çok durum sergilemekte. Artık bu durum normalin dışına çıkarak AIDS, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, parçalanan aileler ve sizin için değerli olan birisine harcanmış zamanın heba olmasına sebep olabiliyor. Bunlar ciddi hasarlar ve bir insanın kaldırmasında güçlük çekeceği çoğunlukla da kaldıramayacağı bi durum olmaktadır