Uygulama Kaldırma


Türkiye 'de ilk defa !

PERFECT VERSİON İLE UZAKTAN CASUS TELEFON YAZILIMI KALDIRMAK MÜMKÜN

Casus telefon programlarında çığır açan Spy Yazılım bir yeni güncelleme daha yaparak, cep telefonlarına yüklediğiniz yazılımı uzaktan bir tuşa basarak kaldırılmasını sağlıyor, bu işlemi gizli bir sms komutu göndererek veya size özel panelinizde Spy Yazılımı kaldır butonuna tıkladığınız da, cep telefonunda casus yazılımdan eser kalmıyor.

Bu neden gerekli ?

Örnek vermek gerekirse, çocuğunuzun veya eşinizin cep telefonuna Spy Yazılım yüklediniz ve bir daha telefonu elinize alma ihtimaliniz kalmadı veya cep telefonu değiştirme amaçlı satıldı, kayboldu veya başka kişilerin eline geçti her ihtimali göz önünde bulunduran Spy Yazılım uzaktan program kaldırma özelliğini devreye soktu.

Diğer casus telefon programı satan sitelerden aldığınız program, cep telefonuna fiziksel müdahale olmadan uygulamayı kaldırma imkanınız yoktur... Uzaktan uygulamayı kaldıramadığınız zaman yeni alınan cep telefonuna satın aldığınız programı yükleme imkanınızda olmaz. Bu satıcılar durumu size izah etmediklerinden, bir çok konuda mağdur edilirsiniz. ( Spy Yazılım ) Sınırsız cihaz değişikliği uygulaması ile 1 yıl boyunca satın aldığınız programı uzaktan kaldırarak farklı bir cihaza yükleme imkanı sağlayarak müşterilene tam çözüm sunar.