Akıllı Telefon Casus Yazılım


                 Her geçen gün ilerleme kaydeden teknoloji ile birlikte telefon ve bilgisayar programlarında da büyük bir ilerleme görülmeye başlandı. Bu ilerlemelerin başında da cep telefonları programları gelmektedir diyebiliriz. Sebebi ise cep telefonunun artık lüksten çok bir ihtiyaç halini almış olması ve aynı zamanda küçük büyük herkesin sahip olduğu bir araç olmasıdır denebilir. Bu kadar çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan cep telefonunun yaygın bir kullanım alanına sahip oluşu, ona dair geliştirilen programların da sürekli ilerlemesini gerektirmektedir. Sürekli yeni modeller ile karşımıza çıkan cep telefonlarına yeni yeni programlar da eklenmektedir. Bunlardan birisi de akıllı telefon casus yazılım dır.

                  Akıllı telefon casus yazılım sayesinde birçok telefon hakkında ki bilgilere hem de detaylı ve raporlu şekilde ulaşmak mümkündür. Örneğin yakınınız olan birine ait telefona akıllı telefon casus yazılım yüklemesini yaparsanız, o yakınınızın yaptığı tüm görüşmeleri, mesajlaştığı kişiler, görüşme ve mesajların saat aralıklarını, yakınınızın o an nerede bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Özellikleri sadece bu saydıklarımızdan ibaret olmayan yazılım sayesinde merak ve şüphe duyduğunuz tüm konularda kendinize cevaplar bulabilirsiniz. Anne ya da babaların çocukları için tercih ettiği bu program en çok da bu konuda ilgi görmekte ve kullanılmaktadır. Çünkü akıllı telefon casus yazılım uygulamasının ortam belirleme ve ortam dinleme özelliği sayesinde çocuklarının nerede olduğunu ne yaptığını merak eden bireyler bu programın çok büyük faydasını görmektedirler. Ya da güven amacı ile eşine ya da sevgilisine dair merak ettiği konular bulunan kişiler bu uygulamayı kullandıklarında istedikleri konularda şüphelerini giderebilecektir. Bu şüphe ya da güven amaçlı kullanımlar için tercih edilen akıllı telefon casus yazılım günümüzde özellikle büyük ülkelerde çok fala ilgi görmektedir. Ve kullanım alanı her geçen gün çoğalan yazılım ülkemizde de son yıllarda fazlaca araştırılmakta, merak edilmekte ve ilgi görmektedir. Hedef telefon belirlendiği takdirde, yazılımın o telefona yüklenmesi yeterli olacaktır. Hedef telefonun sahibi bu programın yüklü olduğunu kesinlikle anlamayacaktır çünkü program hiçbir şekilde sinyal ya da titreşim gibi uyarılarda bulunmamaktadır. Akıllı telefon casus yazılım ve uygulamaları ile hedef kişinin tüm arama yaptığı saatler, arandığı saatler, hangi saat aralıkları boyunca görüşme yaptığı, kimlerle ne zaman mesajlaştığı, o an bulunduğu yerin neresi olduğu gibi birçok bilgiye ulaşmak çok ama çok kolaydır. Hedef telefon ne zaman bir görüşme yapsa, sizin telefonunuza uyarı gelecektir. Böylece o görüşmeye ister canlı katılıp dinleme yapabilecek ister sonradan da istediğiniz konuşmanın kaydına ulaşabileceksinizdir.

                   Akıllı telefon casus yazılımları ve uygulamaları ile hedef telefonun çektiği fotoğraf ya da videolara bile ulaşabilirsiniz. Bu özellik uygulamaya son yıllarda eklenmiştir. Görüldüğü gibi yazılım sayesinde hiçbir merak ya da şüpheye yer kalmayacaktır.