Casus Telefon Programı İndir


Kişiler eşlerini aldatmayı kendinde hak görüyorsa, eşlerin de aldatıldığını bilmeye hakkı var demektir. Eşiniz veya sevgiliniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız, daha fazla beklemeden, SPY yazılım sitesi üzerinden casus programı indirmelisiniz. Nasıl mı? Site üzerinde bulunan casus telefon programı indir butonuna tıkladığınız gibi program otomatik olarak, sizin belirlediğiniz hedef telefon üzerinde kurulumunu tamamlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra, yönetici telefon kısmına kendi numaranızı yazarak, hedef telefonu yönetiminiz altına almış olursunuz. Hedef kişiye nerde olduğunu sorduğunuzda, karşılığında şüpheli cevaplar alıyorsanız, artık kendi kendinizi yiyip bitirmenin zamanı geçti. Yüklemiş olduğunuz casus telefon programı aracılığı ile anında hedef telefona bağlanabilir, yer tespiti özelliğinden faydalanıp, yerini belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte, telefon görüşmeleri anında size gelen uyarı mesajını dikkate alıp, gizlice hedef kişiyi arar, görüşmeyi canlı dinleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Günümüzde casus telefon uygulamasını her site üzerinden casus telefon yazılımı indir dediğinizde uygulama inmiş olur. Ancak kaliteli ve kesintisiz casusluk yapma fırsatını, sizlere sadece SPY Yazılım sunar. Üretmiş olduğu ürünün kalitesini ıspatlamak adına, satışa sunmadan önce her olasılığı düşünerek gereken testlerden geçirip, sizlerin beğenisine, onay aldıktan sonra sunulur. Bugün casus telefon yazılımı üzerine sizlere sunmuş olduğu 150’den fazla özellik, hiçbir piyasa ürününde bulunmamaktadır. Hedef belirlediğiniz kişinin internet gezintisinde neler yaptığını, kimlerle konuşup, hangi sosyal paylaşım sitesine girdiğini kolayca öğrenebileceksiniz. Bununla sınırlı kalmayan yazılım, hangi sosyal paylaşım sitesine giriyor ve ne konuşuyor ise, sitelerin şifrelerini size aktararak, ileti mesajlarını okumanıza olanak sağlıyor. Programın uzaktan yönetme özelliği sayesinde, hedef telefonun mikrofonunu açabilecek, çevresindeki konuşmaları rahatlıkla dinleyebileceksiniz. Aynı şekilde kamerasını açabilir ve resim çekerek, gerektiğinde delil olarak gösterebilirsiniz. En önemli özelliği olan gizlilik esası sayesinde, hedef telefona casus yazılım programı indir dediğinizde, program iner, ancak hedef telefon üzerinde hiçbir şekilde programa ait bir simge veya açma-kapama tuşu belirmez.

 Programı yüklendiğinde sadece SPY Yazılım tarafından verilen bir kodu tuşlayarak, casus telefon yazılımı ekrana gelir. Sizde böylece istediğiniz özelliğini aktifleştirip, gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Şifrenizi kimseye söylemediğiniz sürece, program kimse tarafından dinlemez ve dinletilemez. Olası aldatılma durumlarına karşı, yapmış olduğunuz plan durumlarında, hedef telefona uzaktan bağlanarak, istediğiniz bir numaraya mesaj veya mail gönderebileceksiniz. Ayrıca hedef kişinin sizden gizlediği bir telefon hattı var ve bunu sizden ayrı kaldığı vakitlerde kullanıyorsa, sim kart değişikliklerinde, uyarı sihirbazı devreye girer ve size uyarı mesajı gönderir. Değişikliği kaydetme halinde casusluk yapmaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Örneğin eşinizin telefonu çalındığı veya bozulduğu için başka bir telefon aldı. Oluşan bu durum sizin takibe devam etmenize engel değil. Satın almış olduğunuz casus telefon programı, istediğiniz telefona tekrar yükleyebilir ve takibinize yine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sizler için her olasılığı düşünen SPY YAZILIM aynı zamanda program ile olası kullanım zorluğu çektiğinizde canlı destek vererek, sorununuzu anında çözümleyebilmektedir.