Cep Telefonu Dinleme Android


Teknolojinin en iyi yeniliklerinden biri olan Android cep telefonları, neredeyse bir bilgisayar özelliğinde olup, kişiler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Peki, Android telefonlar sadece görüşme yapmak ve internette gezinmek için mi kullanılır? Kesinlikle hayır. Çok çeşitli kullanıma açık olan Android tabanlı cep telefonları, bugün istediğiniz anda sizler için casus telefon olabilir. Mesela çocuğunuzun kötü alışkanlıklar edindiğine dair bazı şüpheler içindesiniz. Bu durum bir ebeveyn tarafından normal şartlarda öğrenilmesi ve önlem alınması oldukça zor bir durumdur. Ancak cep telefonu dinleme Android sayesinde, çocuğunuzun telefonuna yükleyeceğiniz telefon dinleme programı ile artık çocuğunuz nerde? Kimlerle arkadaşlık kuruyor? Hangi ortamlarda bulunuyor? Hepsinden haberdar olmanız mümkün olacak. Üretilmiş olan Andorid casus teknolojisi bugün birçok alanda kişilerin maddi manevi kullanılmasının da alternatif önleyicisidir. Aileler tarafından çocuklar üzerinde iyi bir takipçi olan Android telefon dinleme, aynı zamanda eşlerin birbirlerine karşı olan sadakatini, iş ortaklarının iç yüzünü, sevgililerin ilişki boyuttaki ciddilik oranını gibi birçok gizli bilgilerin açığa çıkmasını sağlamaktadır.

SPY Yazılım İle Android Casus Uygulamasından Yararlanın

Günümüzde sektörün öncü firmalarından olan SPY Yazılım kendi bünyesinde üretmiş olduğu Android telefon dinleme sistemi ile kalitesinin üstüne hiçbir firmanın çıkamaması, kendini kanıtladığının göstergesidir. Kalite ve kesintisiz bir hizmet almak için SPY Yazılımı tercih ettiğinizde öğrenebilecekleriniz hayal gücünüzün dahi ötesinde bilgiler olacaktır. Bir Android telefon dinleme ile öğrenebilecekleriniz aşağıda bilginize sunulmuştur.

  Hedef kişinin arama geçmişini görüntüleyip, arama kayıtlarında kimlerle görüştüğüne ulaşabileceksiniz.

  Gerçek zamanlı GPRS konumunu canlı olarak izleyebilecek, hangi yol konumunu kullandığını görebileceksiniz.

  İnternet ortamındaki tüm aktivitelerini görebilecek, aynı zamanda istediğiniz bir web sitesine girişini engelleyebileceksiniz.

  Video ve fotoğrafları görüntüleyebilir ve uzaktan kamerasını yöneterek resim ve video çekebilirsiniz.

  SMS mesajlarını okuyabilecek ve istediğiniz bir numaraya hedef telefondan mesaj gönderebileceksiniz.

  Hedef kişinin hangi ortamda olup, kimlerle konuştuğunu çevre sesleri dinleyerek analiz edebilirsiniz.

  Hedef telefona özel olarak kayıt edilen etkinlikler, notlar ve randevuları görüntüleyebileceksiniz.

  Hedef telefonun sim kart değişikliğinde, tarafınıza bilgi mesajı gönderilir. Değişikliği kaydettiğiniz gibi takibinize devam edebilirsiniz.

  Programı istediğiniz Android bir telefonda kullanabilir ve dilediğinizde başka bir telefonda da kullanabileceksiniz.

  Hedef telefon üzerinde anahtar kelime ve yasaklı bölge oluşturabilir, hedef kişinin bu konumlarda bulunması halinde uyarı sihirbazı tarafından bilgilendirilirsiniz.

SPY Yazılım garantisi ile satışa sunmuş olduğumuz cep telefonu dinleme Android yazılımları, içeriğinde sınırsız özellik barındırmasıyla birlikte, piyasa ürünlerinden oldukça farklı tasarlanmıştır. Sizlerde kalite bir takip yapmak için kesintisiz bir telefon dinleme programı istiyorsanız, tercihinizi SPY Yazılımdan yana yaparak, doğru bir tercihin size getirilerinin keyfini çıkarabilirsiniz.