Cep Telefonum Dinleniyor Mu ?


Günümüzde her sektörü baltalayan merdiven altı firmalar sayesinde, çok cüzi rakamlara casus telefon yazılımı tedarik etmek mümkün hale gelmiştir. Böylece her canı sıkılanın istediği kişi üzerinde casusluk yapma olanağı birçok kişinin cep telefonum dinleniyor mu? Sorusunu aklına getirmesinin nedenidir. Ancak bu sahte yazılımları eğlence olarak kullanan kişilerin dikkat etmesi gereken nokta, bu yazılım profesyonel bir casus bulma aracı ile çok basit bir şekilde bulunur ve size geri dönüşü ise hiç de istenmeyen şekilde olabilir. Bunun dışında uzman bir firma tarafından tasarlanan cep telefonu dinleme programı, aslında anlaşılması çok da kolay olmayacaktır. Güçlü firmaların gizlilik üzerine tasarlamış oldukları bu yazılımlar, her olasılığı tahmin ederek dizayn edilmiştir. Tabi ki başka bir açıdan bakılırsa, her zehrin birde panzehri vardır. Eğer satın almış olduğunuz ürün amatör bir firmadan çıkışı yapıldıysa dinlenip, dinlenmediğinizi öğrenmek daha kolay olacaktır. Çünkü işinin ehli olmayan firmalar bazı detayları gözden kaçırabildikleri için, hedef telefonda görüşme sırasında hışırtı, yankı görülebilmektedir.

Bununla birlikte hedef telefon üzerinde gizliden işlem yapıldığında, telefon kullanım dışı olduğu halde ısınma belirtisi verebilir. Siz telefonunuzu kullanmıyor ama başka sizin yerinize telefonunuzu karıştırıyor olabilir. Tabi ki bunlar tamamen olasılık, gerçeklik payı kesin değildir. Eğer cep telefonum dinleniyor mu? Gibi şüpheleriniz varsa, sizin için tek çözüm yolu SPY Yazılım firması aracılığı ile edineceğiniz bir casus bulma yazılımı olacaktır. Sektörünün en iyisi olan SPY Yazılım sizin için doğru seçim olacaktır. Aksi takdirde sizi takip eden kişiyi bulma yolunda oldukça fazla maddi kayıplar verebilirsiniz. Bununla birlikte, telefon dinleme kim tarafından yapılıyor? Veya cep telefonum dinleniyor mu? Araştırması oldukça uzun süreceği için, bu sure zarfında casus telefon sizin her aktivitenizi karşı tarafa iletmiş olacaktır.

Cep Telefonu Dinlemeye Alındığında Hangi Bilgilere Ulaşılır?

Eğer herhangi biri tarafından hedef kişi olarak belirlendiyseniz, bu durum sizin tarafınızdan kolay tespit edilemeyeceği gibi Android tabanlı telefon üzerinden yaptığınız bütün uygulamalar karşı tarafa rapor edilecektir. Daha detaylı olarak açıklamak gerekirse, uzman bir firmanın satışa sunmuş olduğu casus telefon dinleme yazılımı, içeriğinde sayısız özelliği barındırır. Bu özelliklerin önde gelenleri, SMS takipçisi, e-mail kontrolü, internet ve sosyal paylaşım sitelerinin kontrol edilmesi, GPRS nokta tespit özelliği, ortam dinleme, sim kart değişikliğinde programın pasifleşmemektedir. Bununla birlikte, canlı olarak telefon görüşmelerinin dinlenmesi, hedef telefonun kamera ve videolarına erişim sağlanması gibi özelliklerin olması, artık sürekli olarak biri tarafından gizlice telefonunuzun yönetildiği anlamını taşımaktadır. Şahsınıza ait bu bilgilere erişmesini istemiyorsanız, SPY yazılım sitesini kontrol edebilir, karar verme aşamasında bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Satın alacağınız casus yazılım bulma uygulamasında kullanma zorluğu çekme halinde tarafımızca sizlere canlı destek yardımı sunulmaktadır.