Dinlenemeyen Telefonlar


Günümüzde normal bir vatandaş tarafından alınan casus yazılım ile herhangi bir kişinin telefonu oldukça basit şekilde dinlenebilmektedir. Hatta yazılım firmaları tarafından öyle güçlü casusluk programları tasarlanmıştır ki, bu programlar hedef telefona bir mesaj aracılığıyla dahi yüklenerek, kişilerin tüm bilgilerini ele geçirmek mümkün hale gelmiştir. Tabi ki bu programları üreten firmalar, yine telefonları Dinlenemeyen telefonlar haline çevirmek için de yazılımlar üretmektedir. İyi veya kötü bir karaktere sahip olsun hiç fark etmez, kimse şahsi alanına girilmesini istemez. Son yıllarda oldukça yaygın şekilde tercih edilen telefon dinleme yazılımları, kişileri dinlenemeyen telefonlar araştırmasına girmeye zorlamıştır. Peki, gerçekten dinlenemeyen telefonlar var mı? Daha önce de dediğimiz gibi, her firma ürettiği program üzerine, birde programı ekarte edecek yazılımı da üretir. Tabi ki bunu casus telefon olarak yüklediğiniz, her telefon üzerinde sağlamanız mümkün değildir. Bazı telefon modelleri üzerinde uyumluluk gösteren ve şifreleme sistemiyle dinlenmeyi engelleyen bir tür yazılım uygulamasıdır. Dinlendiğinize dair bir şüpheniz varsa, en kısa zamanda sizleri SPY yazlım firmamıza tanışmaya bekliyoruz. Sizleri bu konu üzerinde detaylı olarak bilgilendirecek ve neler yapmanız gerektiği hakkında yol gösterecektir.

SPY Yazılıma Gelin Dilenemeyen Telefon Sisteminden Sizde Yararlanın

Eğer birileri tarafından dinlenilmek üzere hedef kişi olarak alındıysanız, bu bağlamda yapmanız gereken telefonunuzda şifreleme sistemini kullanmak olmalıdır. Günümüzde çok az kişi dinlenemeyen telefonlarsisteminden haberdar olmakta ve bu bağlamda şifreleme kullanarak, şahsi alanlarına girilmesini engellemektedir. Şifreleme sistemi, bugün herhangi biri sizin telefonunuza bağlanmış olsa da, görüşmeleriniz her defasında farklı bir şifre ile bağlantı yaparak, görüşme yapabilecek ve konuşmalar farklı terimlere dönüşeceği için, dinleyen kişi görüşmenizden en ufak bir şey anlamayıp ve bilgi edinemeyecektir. Son zamanların moda uygulaması haline gelen casus telefon programları, ister istemez herkesin kendi telefonunun dinlenip, dinlenmediği hakkında düşüncelere girmesine neden oluyor. Üstün teknikle çalışmalarını sürdüren firmalar, güvenlik seviyesini en üst tabakada tutabilmek için ve özellikle önemli noktalarda görev alan kişilerin bilgilerinin dışarı çıkmaması için böyle bir şifreleme yazılımına başvurarak, bazı telefon modelleri üzerinde dinlenemeyen telefonlar oluşturmuştur. Bu telefon modelleri, Samsung, Nokia, LG, iPhone, Sony Ericsson, Blackberry, Apple gibi markaların bazı telefon serilerinde oluşturulması mümkündür.

Telefonlarınızda Şifreleme Uygulaması Kullanın Dinlenilmeye Son Verin

Piyasa üzerinde farklı firmalar tarafından satışa sunulan casus telefon uygulamasını çürütmek adına şimdiye kadar üretilip, sonucunda iyi verim alınan tek uygula şifreleme sistemidir. Bu sistemle sadece telefon görüşmeleri değil, ortam dinleme özelliği de rafa kaldırılmış durumdadır. Yani böyle bir yazılım satın aldığınızda, nerede olduğunuz ve kimlerle görüştüğünüz, hiç kimse tarafından saptanamayacaktır. Aynı zamanda dinlenemeyen telefonlar serisinden birine sahip olmanız demek, önemli bir bilginizin açığa çıkmasının da engellediği anlamına gelmektedir. Böyle bir yazılıma sahip olmak isterseniz, SPY Yazılım firmamızın web sitesini incelemenizi ve bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.