Iphone Telefon Takip


                  iPhone cihazlar için en iyi casus yazılım programı olarak Spy Yazılım bulunmaktadır. iPhone yani iOS işletim sisteminde spy yazılımın kurulumu için yapmanız gereken birkaç husus bulunmaktadır.  Takip etmek için işe koyulduğunuz cihaz üzerinden yapılan ayarlamalar için önce casus yazılım programının arayüzüne ulaşmanız gerekir. Bu nedenle kurulum sonrasında radio bölümüne girmeniz gerekir. Şifrenizi henüz oluşturmadıysanız default şifrenizi 12345 yapabilirsiniz. Ekranda çıkan enter dial code bölümüne bu şifreyi girmeniz ve verift tuşuna basmanız gerekir.

                  iPhone telefon takip programına giriş işlemini başarıyla gerçekleştirirseniz karşınıza SMS, calls, Email, URLS, GPS, calender entries, memos, contacts, Whats App, Moc Web, photos yazılarının bulunduğu bir ve altlarında on şeklinde açık olduğunu belirten bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Bu ekranda bulunan aramlar, mesajlar, resimler WhatsApp gibi istediğiniz özelliği aktifleştirebilirsiniz. Kısa mesajları takip etmek isterseniz SMS bölümü on olarak kalmalıdır. On açık olduğu anlamına gelir. Ancak kısa mesajları takip etmek istemiyorsanız buradaki seçeneği sola kaydırarak off yazısına ulaştığınızda bu konumdaki casusluğu kapatmış olacaksınız. Off yaptığınız takdirde spy yazılım hedef telefon üzerindeki mesajları size aktarmayacaktır. Temel ayarları oluşturduktan sonra aynı ekranın altında bulunan bölüme göz atmalısınız.

                  iPhone telefon takip programının takip ettiğiniz hedef telefon üzerinden tüm verileri size ulaşmasını sağlamak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Birincisi kısa mesaj yani SMS aracılığı ile cep telefonunuza aktarılmasıdır. İkincisi ise Web Panel’den internet bağlantısı aracılığı ile kullanıcı panelinize aktarılmasıdır. Eğer bu özelliği MOC Web kısmında görebilirsiniz. Veri akış yönteminizi sağda bulunan SMS olarak seçerseniz tüm bilgiler size kısa mesaj yoluyla aktarılır ve gelen kısa mesaj kadar faturaya yansıma yapılır. Yani faturası kabardıkça kabarır. Bu nedenle tavsiye edilen bir seçenek değildir. Web Panel ayarlaması yaptığınızda ise bu ayarın kullanılmasıyla hedef telefon faturasına ek bir ücret yansımayacaktır.  Enter dial koda bölümünde güvenliği sağlamak için iPhone telefon takip uygulamasının en önemli aşması ilk başta karşınıza çıkan enter dial kode bölümüdür. Casus yazılım yükleme işlemini yapınca cihazınızda radio ikonu belirecektir. Bu ikonu gizlemek ya da göstermek için kullanacağınız kod ise yine default olarak 12345’tir.  Tüm ayarlarınızı yaptıktan sonra sistemden çıkmanız gerekir. Bu nedenle Done tuşuna basarak yaptığınız ayarları kaydedebilirsiniz. Done tuşu ekranın sağ üst köşesinde bulunacaktır. Eğer yoksa direk olarak çıkmanız yeterli olacaktır.

                  iPhone telefon takip uygulamasında kurduğunuz ve ayarları yaptığınız halde bazı ayarları değiştirmek bazılarını açmak ya da kapamak için yani hedef telefondaki ulaşmak istediğiniz ya da istemediğiniz özellikleri açıp kapamak için yine ayarlardan komutları değiştirebilirsiniz. SMS kodlarıyla alakalı olan detayları uygulamayı satın aldığınızdan sonra çıkacak olan panelde karşınızda olacaktır. Unutmamalısınız ki hedef telefon kullanıcısı gönderdiğiniz komutların hiçbirini görmeyecektir, her şey gizlidir.