Ortam Dinleme Cihazları


Kim kiminle ne konuştu? Sizin hakkınızda neler düşünülüyor? Çevreniz tarafından ne kadar seviliyorsunuz? Gibi soru işaretlerinin tek cevap anahtarı olan ortam dinleme cihazları, bugün üstün teknolojiye sahip yazılım firmaları tarafından üretilmiş olan, mükemmel ötesi programlardır. Bildiğiniz gibi, günümüzde %99 oranında kullanıcı kitlesi olan akıllı telefonlar, günlük hayatımızda zamanımızın büyük bir kısmını kaplamaktadır. Bu nedenle kimi zaman insanların, etraflarında neler olduğunu anlaması oldukça zaman almaktadır. Çünkü sanal alemden kafasını kaldıramayan kişiler, aile ve çevrelerinden son derece kopuk yaşamaları, gelişen bir takım olayları geç fark etmelerine neden olmaktadır. Örneğin; evine yeterli derecede zaman ve ilgi ayırmayan eşler, birbirlerini aldatmaları olası bir durumdur. Çocuğunun gidişatını gözlemeyen ebeveynler, bir süre sonra çocuğundaki gidişatın hiç de iyi olmadığını fark eder ve casus telefon uygulaması gibi bir takım takip uygulamaları deneme çabasına girer.

 Bununla birlikte iş çevresinde yeterli derecede uyanık olmayan ve en yakın iş arkadaşım diye fazla güven duyulan kişilerden gelen zararları, önlemek konusunda bire bir olan ortam dinleme cihazları, aslında her anlamda gözlerimizi açık tutmamız gerektiğini de bizlere anlatmaktadır.  Akıllı telefonların verdiği fayda ve zararları hepimizin biliyor olması, yine de yaşayacaklarımıza maalesef ki engel olmuyor. Ancak bu akıllı telefonlarla fayda sağlayacağımız ve yaşantımızı düzene sokabileceğimiz bir uygulama olan ortam dinleme cihazları ile yeni bir başlangıç yapabilir ve hayatımızdaki kişilerin neler yapıp neler düşündükleri hakkında fikir edindikten sonra gerekli önlemleri alabiliriz.  Bu konu üzerinde sizleri gerekli açıklamalarla bilgilendirecek olan ve en iyi ortam dinleme yazılımına sahip olan SPY Yazılım firması, yaşantınızdaki sorunları çözebilmek için biçilmiş kaftan olacaktır.

SPY Yazılım ortam dinleme cihazları ile neler öğreneceğiz?

Öncelikle hedef kullanıcınızın telefonuna yüklemiş olduğunuz ortam dinleme yazılımı ile hedef telefonun mikrofonunu uzaktan açabilecek ve girmiş olduğu ortamdaki tüm konuşmaları gizliden dinleyebileceksiniz. İsterseniz anında silebilir, isterseniz de dosya halinde saklı tutabilirsiniz. Bununla birlikte ortam dinleme cihazları oldukça özellikli bir program kapasitesine sahiptir. Bu programla birlikte hedef kullanıcıya gelen ve giden aramaları dinleyebilecek, MMS ve SMS mesajlarının hepsini kontrol edebileceksiniz. İstediğiniz kişiye hedef telefon üzerinden mesaj veya dosya gönderebilecek, web geçmişinin dökümünü inceleyebileceksiniz. Aynı zamanda Facebook, Whatsapp, LİNE, Skype gibi sosyal paylaşım sitelerinin şifrelerine ulaşıp, kontrol sağlayabilirsiniz. Hedef kullanıcının, kullanmış olduğu akıllı telefonun tüm uygulamalarına erişebilecek, istediğiniz zaman herhangi bir uygulamanın kullanımı üzerinden döküm alabileceksiniz. Son derece verim alınabilecek bir takip üzerine tasarlanan ortam dinleme cihazları, sizlerin merak ettiğiniz her konuda aydınlanmanıza yardımcı olacaktır. Tüm bu özellikleri kapsayan ortam dinleme yazılımına sahip olabilmek için, web sitemizi ziyaret etmeniz ve bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sonrasında nasıl bir yol izlemeniz konusunda, teknik ekibimiz yeterli bilgi aktarımını tarafınıza yapacaktır.