Telefon Dinleme Nasıl Anlaşılır ?


Normal şartlarda bir kişinin telefonunun dinlenildiğini anlaması oldukça güç bir durumdur. Alanında öncü firmalar son derece profesyonel yazılımlar eşliğinde telefon dinleme uygulaması yaptığından ötürü, neredeyse sıfır hata payı ile casus yazılımlar piyasaya sürülmüştür. Eğer şansınız varsa, sizi hedef alan kişi amatör bir yazılım kullanıyorsa, o zaman telefon dinleme nasıl anlaşılır? Sorunuzun birkaç sağlama ile anlaşılma yöntemi vardır. Ancak hedef alan kişi profesyonel bir yazılım tercih etmişse, bu durumda işinizin bir hayli zor olacağını bilemenizi isteriz. Üstelik tasarlanan bu casus yazılımlar, sizlerin şahsi tüm bilgilerinizi ele geçirecek üstün niteliği taşımaktadır.

Telefonun dinlenildiğini açığa çıkaran ve engelleyen yöntemler nelerdir?

Yukarıda belirtilen maddeler, sadece olası belirtilerdir. Bu telefonun bozulmasından kaynaklı bir durum da olabilir. Yani telefon dinleme nasıl anlaşılır? Sorularınızın her zaman gerçek yanıtı değildir. Bununla birlikte internet üzerinde bulunan, çeşitli kodlamalarla dinlendiğinizi anlarsınız gibi farklı yorumların, kesinlikle doğruluk payı yoktur. Çünkü böyle bir belirleme yöntemi yoktur. Çok dikkatli kişiler telefon üzerindeki saydığımız değişiklikleri fark ederek, ilgili kurumlara başvurduğunda, telefonu incelemeye alınır ve dinlenildiği anlaşılır. Ancak bu da kesin bir yöntem değildir. Daha öncede belirttiğimiz gibi, ancak amatör yazılımlar kendini ele verir. Örneğin; SPY Yazılım firmamızdan çıkan herhangi bir casus telefon ile telefon dinleme nasıl anlaşılır? Diye soracak olursanız, hiçbir şekilde anlaşılma yolu yoktur diye cevap verebiliriz.

Çünkü casus telefonun ilk kurucularından olmamız, sektörümüzde kendimizi en iyi tekniği kullanarak geliştirdiğimiz anlamını taşımaktadır. Bu nedenle kadromuzda bulunan teknik ekip, alanının en iyilerinden seçilmiş ve bu kişiler tarafından casus yazılımlar tasarlanmaktadır. Dolasıyla tasarlanan telefon dinleme programları da son derece gizlilik kapsamında oluşturulduğu için, hiçbir işinin ehli kişi tarafından çözümlenmesi de mümkün değildir. Ancak bir casus yazılımı sadece üreten kişi olup olmadığını saptayabilir. Bu bağlamda en güçlü yazılımları üreten bir firma olarak, bizlerle iletişime geçebilir, telefonunuza herhangi bir dinleme yazılımı olup, olmadığını saptayabiliriz ve dinlenmemeniz içinde ekarte edici programlar önerebiliriz.