Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın

SPY Yazılım Özellik Tanıtımı
Birbirinden Farklı Özellikleri Keşfedin!
SPY Yazılım ile yapabiliceklerinizin bir sınırı yokur.
Explorer Spy mobile phone software
Genel
Aşağıdaki uygulamalara tek tuşla erişin:
 • SMS
 • Görüşme Kaydı
 • E-mail
 • Telefon Rehberi
 • Takvim
 • Yer Tespiti
 • Facebook
 • Line
 • Skype
 • Web Geçmişi
 • Kullanılan Uygulamalar
 • Notlar
 • Fotoğraflar
 • Videolar
 • Ses Dosyaları
 • Resimler
 • Anlık Mesajlaşma
Temel Casusluk Özellikleri
Görüşmeleri Dinleyin
SPY Yazılım oradaki kulağınız olacak.
Telefon konuşmalarını dinleyin. Konuşma yapılmıyorsa ortam seslerini dinleyin.
Live Listen - spy on mobile phone call
Call Intercept
Telefon Konuşmalarını Dinle
Bir telefon görüşmesi gerçekleştiğinde canlı canlı dinle ve kaydet
SpyCall
Ortam Dinlemesi
Uzaktan erişim sağlayarak mikrofonu açın ve telefonun bulunduğu ortamı dinleyin.
Tüm IM (Anlık Mesajlar) Erişim
Resmi anlamak için resmin tamamını görmek gerekir.
Bazen Bir Resim Sizin Yerinize Konuşur
SPY Yazılım Facebook Skype Line Viber gibi birçok özelliği yakalar. Üstelik bu uygulamaları popüler hale getiren stikerlar, durumlar, profiller, yerler ve emoticonslar ile birlikte. Birçok taklit ürünler bunları yapamaz ve sizi karanlıkların arkasında bırakarak hiçbir şey fark etmemenizi sağlar..
Özellik İkonları
IM (Anlık Mesaj) Yakalama
Casus Kamera
Kamerayı habersizce açın
Duvarın arkasındaki bir göz olmaktansa duvarda bir göz olun.
RemCam'a komut vererek uzaktan cihazınızın kamerasını açın ve resim çekin. Resimler sizin istediğiniz zaman giriş yapıp resmi görüp inceleyebileceğiniz bir panele gönderilir.
Uzaktan Kamera Kontrol
Ortam Kaydı
Daha sonra dinlemek için telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri kaydedin.
Yerin kulağı vardır derler
SPY Yazılım ortamdaki sesleri kaydeder ve dinleyebilmeniz için panelinize gönderir. Ne zaman isterseniz hedef cihazın bulunduğu ortamdaki sesi kaydetmeye başlayın.

 • Android telefonlarda konuşmaları otomatik kaydedin
 • Android telefonlarda ortam dinlemesini ses olarak kaydedin
 • iPhone ve iPad cihazlarda ortam dinlemesini kaydedin
Ortam Kaydı
Manipülasyon Araçları
Hedef telefondan gönderilmiş gibi başkasına SMS gönderebilirsiniz. Hedef kişinin bundan haberi olmaz
mobile spy app with spoof tools
Delil Oluşturun
Hedef telefondan gitmiş gibi mesaj göndererek ispat gerektiren konularda kanıt oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendize, dilerseniz başkasına sms gönderebilirsiniz.
Habersiz SMS Silme
Dilediğiniz mesajları hedef telefona ulaşmadan silebilirsiniz Kim aramış bilgisi, kontör bilgisi gibi bilgilendirme mesajlarını bile engelleyebilirsiniz.
Arkanızda İz Bırakmayın
SPY Yazılım belirttiğiz bir kelimeyi içeren mesajları otomatik silebilir. Casus Dinleme yaparken veya raporları ister olabilecek internet kullanım bilgilendirme yada kim aramış bilgilendirme mesajlarını otomatik sildirebilirsiniz.
mobile sms casus ile mesajları otomatik sildirin
Yönetim Paneli
Web tarayıcısından SPY Yazılım ayarlarını kontrol edin.
Kontrolsüz güç, güç değildir.
Merkezi kontrol merkezinden operasyonu her yönüyle kontrol edin ─ hangi veriyi görmek istediğinizi, ne zaman görmek istediğinizi seçin veya hedefin yerini hemen belirleyin ─ tümünü hedef cihaza hiç dokunmadan gerçekleştirin.

30 dan fazla uzaktan komut ile SPY Yazılım size güçlü bir kontrol sunacaktır.
Kontrol Merkezi
Analizler ve Uyarılar
Yakınlık veya anahtar kelimeler gibi tercihlerinizi tanımlayın ─ ve oldukları anda anında öğrenin.
Bildirimler Alın
 • İsminiz bir IM (anlık mesajlaşmada) ya da eposta içerisinde geçtiğinde.
 • Eşiniz favori bar mekanına yakınlaşınca bildirim alın.
Diğer harika özellikler
 • Verileri daha uygun analiz edebilmek için işaretleme.
 • İndirilebilir raporlar oluşturma.
Casus Telefonun Komutları
Görülmeyin, İşitilmeyin, Yakalanmayın.
Değiştiremediğimiz bir şey var ─ yakalanmayacağınızı dair emin olmanızı sağlamak sorumluluğumuzdur ─ bu bizim DNA'mızda var ─ laf olsun diye değil bu bizim Casus Telefonun Üç Emri'dir.
Hızlı kurulum
SPY Yazılım'ı kurmak için iPad'e ulaşmanız gerekiyor─ bizler kurulum süresini düşürmek için çalışıyoruz, bunu %90 kadar düşürdük ─ hepsi bu.

Farkedilmez olun
Kurulum bazı izler bırakır ─ bilinçli olarak indirme geçmişini temizliyor ve iPad'i kurulum yapmadan önceki haline getiriyoruz ─ kolay değil fakat inanılmaz derecede önemli.

Performans Gerektirmez
Standart uygulamalar gözükmek için dizayn edilmiştir ve aç gözlüdürler ─ buda tembel bir işleyişe sebebiyet verir, bataryayı zayıflatır ve daha da kötü bir çok şeyi beraberinde getirir. SPY Yazılım komşularının kaynaklarını ilk sıraya koyar, kaynakları sadece gerekli duyduğunda azar azar kullanır.

Mini Ortam Dinleme Cihazı

ÜRÜN FİYATI
650 TL
 

Gsm Ortam Dinleme Cihazı
 
Kendi kendine sesleri algılama yeteneğiyle evinizde işinizde çeşitli ortamlarda mini ortam dinleme cihazını dilediğiniz gibi kullanabılırsınız Mini ortam dinleme cihazı ile arkanızdan neler çeviriliyor, evdeki dadıyı kontrol etmek isteyen ebeveynler, iş yerini dinleme isteyen patronların sıklıkla tercih ettiği mini dinleme cihazı boyutları oldukça küçük olduğundan gizlenmesi çok kolaydır.
 
En önemli özelliği en ufak sese fısıltıya bile duyarlı olmasıdır, ortam dinleme cihazının diğer bir özelliği ise bir hırsız alarmı olarak ta kullanılmasıdır, hırsızların işi bu cihaz ile artık cok daha zor . ses algılama özelliği sayesinde cihaz içesindeki sim kart sizi arayabilmekte ve size çevresinde olup biteni dinletme özelliğine sahiptir. Bu özellik ile kendinizi rahat hissedebilir her durumdan haberdar olabılırsınız . Sesli arama özelliği siz istediğinizde calısmakta ve istediğinizde anında kapatabılme yetkisine sahipsiniz ve de manuel arama ile dinleme yapabilirsiniz. Mini ortam dinleme cihazı TK kayıtları yapılmış ve ithalatçı firma tarafından garanti altına alınmıştır.
 
Mini dinleme cihazı kurulum ve kullanım;
 
Mini ortam dinleme cihazı gün içerisinde sürekli olarak dinleme yapmak için 5 ila 6 saat batarya süresi vardır, bekleme süresi ise 6 ila 7 gündür, cihaz şarja konuldugu durumlarda kesintisiz  dinleme yapabilirsiniz.
 
Mini ortam dinleme cihazı gsm şebekesi ile çalıştığından, resimlerde göründüğü gibi sim kart ile çalışmaktadır. Pin kodunu kaldırılan her hangi bir operatörün sim kartını cihaza yerleştirdiğinizde cihaz otomatik olarak aktif hale gelir.
Ortam dinleme cihazı hassas kaliteli mikrofon sayesinde 50 ila 70 m2 lik bir alanı net bir şekilde dinlemenizi sağlar. Mini ortam dinleme cihazları içerisinde ki sim kart numarası , aranıldığında mikrofon sessizce açılır ve konuşmaları dinleyebilirsiniz, dinleme cihazı hiç bir şekilde ses, ışık veya titreşim gibi belirtiler vermez saklanılan yerden eminseniz cihazın görülme veya hissedilmesi mümkün değildir.

Mini dinleme cihazı içerisinde takılan sim kart cihaza dahil değildir , kendiniz alacağınız bir sim kart ile dinleme yapmak zorundasınız.

Mini dinleme cihazı ebatları : 3cm x 4cm dir.
 
Kutu İçeriği;
 
*GSM Dinleme Cihazı
*Şarj Kablosu
*AC Şarj Adaptörü
*Türkçe Kullanım Kılavuzu
 
Mini ortam dinleme cihazının kötüye kullanımı tamamen müşteriye aittir, dinleme cihazları, sizlerin ailenizin ve işyerinizin güvenliği için üretilmiş cihazlardır, bu ortam dinleme cihazlarını, tehdit şantaj ve özel hayatın ihlali gibi konularda kullanmak suçtur, firmamız bu tür işlenecek suçlar ile ilgili sorumlu değildir