Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın

SPY Yazılım Özellik Tanıtımı
Birbirinden Farklı Özellikleri Keşfedin!
SPY Yazılım ile yapabiliceklerinizin bir sınırı yokur.
Explorer Spy mobile phone software
Genel
Aşağıdaki uygulamalara tek tuşla erişin:
 • SMS
 • Görüşme Kaydı
 • E-mail
 • Telefon Rehberi
 • Takvim
 • Yer Tespiti
 • Facebook
 • Line
 • Skype
 • Web Geçmişi
 • Kullanılan Uygulamalar
 • Notlar
 • Fotoğraflar
 • Videolar
 • Ses Dosyaları
 • Resimler
 • Anlık Mesajlaşma
Temel Casusluk Özellikleri
Görüşmeleri Dinleyin
SPY Yazılım oradaki kulağınız olacak.
Telefon konuşmalarını dinleyin. Konuşma yapılmıyorsa ortam seslerini dinleyin.
Live Listen - spy on mobile phone call
Call Intercept
Telefon Konuşmalarını Dinle
Bir telefon görüşmesi gerçekleştiğinde canlı canlı dinle ve kaydet
SpyCall
Ortam Dinlemesi
Uzaktan erişim sağlayarak mikrofonu açın ve telefonun bulunduğu ortamı dinleyin.
Tüm IM (Anlık Mesajlar) Erişim
Resmi anlamak için resmin tamamını görmek gerekir.
Bazen Bir Resim Sizin Yerinize Konuşur
SPY Yazılım Facebook Skype Line Viber gibi birçok özelliği yakalar. Üstelik bu uygulamaları popüler hale getiren stikerlar, durumlar, profiller, yerler ve emoticonslar ile birlikte. Birçok taklit ürünler bunları yapamaz ve sizi karanlıkların arkasında bırakarak hiçbir şey fark etmemenizi sağlar..
Özellik İkonları
IM (Anlık Mesaj) Yakalama
Casus Kamera
Kamerayı habersizce açın
Duvarın arkasındaki bir göz olmaktansa duvarda bir göz olun.
RemCam'a komut vererek uzaktan cihazınızın kamerasını açın ve resim çekin. Resimler sizin istediğiniz zaman giriş yapıp resmi görüp inceleyebileceğiniz bir panele gönderilir.
Uzaktan Kamera Kontrol
Ortam Kaydı
Daha sonra dinlemek için telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri kaydedin.
Yerin kulağı vardır derler
SPY Yazılım ortamdaki sesleri kaydeder ve dinleyebilmeniz için panelinize gönderir. Ne zaman isterseniz hedef cihazın bulunduğu ortamdaki sesi kaydetmeye başlayın.

 • Android telefonlarda konuşmaları otomatik kaydedin
 • Android telefonlarda ortam dinlemesini ses olarak kaydedin
 • iPhone ve iPad cihazlarda ortam dinlemesini kaydedin
Ortam Kaydı
Manipülasyon Araçları
Hedef telefondan gönderilmiş gibi başkasına SMS gönderebilirsiniz. Hedef kişinin bundan haberi olmaz
mobile spy app with spoof tools
Delil Oluşturun
Hedef telefondan gitmiş gibi mesaj göndererek ispat gerektiren konularda kanıt oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendize, dilerseniz başkasına sms gönderebilirsiniz.
Habersiz SMS Silme
Dilediğiniz mesajları hedef telefona ulaşmadan silebilirsiniz Kim aramış bilgisi, kontör bilgisi gibi bilgilendirme mesajlarını bile engelleyebilirsiniz.
Arkanızda İz Bırakmayın
SPY Yazılım belirttiğiz bir kelimeyi içeren mesajları otomatik silebilir. Casus Dinleme yaparken veya raporları ister olabilecek internet kullanım bilgilendirme yada kim aramış bilgilendirme mesajlarını otomatik sildirebilirsiniz.
mobile sms casus ile mesajları otomatik sildirin
Yönetim Paneli
Web tarayıcısından SPY Yazılım ayarlarını kontrol edin.
Kontrolsüz güç, güç değildir.
Merkezi kontrol merkezinden operasyonu her yönüyle kontrol edin ─ hangi veriyi görmek istediğinizi, ne zaman görmek istediğinizi seçin veya hedefin yerini hemen belirleyin ─ tümünü hedef cihaza hiç dokunmadan gerçekleştirin.

30 dan fazla uzaktan komut ile SPY Yazılım size güçlü bir kontrol sunacaktır.
Kontrol Merkezi
Analizler ve Uyarılar
Yakınlık veya anahtar kelimeler gibi tercihlerinizi tanımlayın ─ ve oldukları anda anında öğrenin.
Bildirimler Alın
 • İsminiz bir IM (anlık mesajlaşmada) ya da eposta içerisinde geçtiğinde.
 • Eşiniz favori bar mekanına yakınlaşınca bildirim alın.
Diğer harika özellikler
 • Verileri daha uygun analiz edebilmek için işaretleme.
 • İndirilebilir raporlar oluşturma.
Casus Telefonun Komutları
Görülmeyin, İşitilmeyin, Yakalanmayın.
Değiştiremediğimiz bir şey var ─ yakalanmayacağınızı dair emin olmanızı sağlamak sorumluluğumuzdur ─ bu bizim DNA'mızda var ─ laf olsun diye değil bu bizim Casus Telefonun Üç Emri'dir.
Hızlı kurulum
SPY Yazılım'ı kurmak için iPad'e ulaşmanız gerekiyor─ bizler kurulum süresini düşürmek için çalışıyoruz, bunu %90 kadar düşürdük ─ hepsi bu.

Farkedilmez olun
Kurulum bazı izler bırakır ─ bilinçli olarak indirme geçmişini temizliyor ve iPad'i kurulum yapmadan önceki haline getiriyoruz ─ kolay değil fakat inanılmaz derecede önemli.

Performans Gerektirmez
Standart uygulamalar gözükmek için dizayn edilmiştir ve aç gözlüdürler ─ buda tembel bir işleyişe sebebiyet verir, bataryayı zayıflatır ve daha da kötü bir çok şeyi beraberinde getirir. SPY Yazılım komşularının kaynaklarını ilk sıraya koyar, kaynakları sadece gerekli duyduğunda azar azar kullanır.

Nokia Casus Telefon Programı

ÜRÜN FİYATI
800 TL
 

Nokia symbian işletim sistemli cep telefonları için telefon dinleme programı makul fiyatlı ve kaliteli yazılım seçimi yapmak isteyenler için mükemmel bir seçim. Casus programın hazırlanabilmesi için takip edilecek Nokia cep telefonunun İMEİ numarası bilinmek zorundadır ve siparişinizin not bölümüne 15 haneli imei numarasını eklemeniz gerekmektedir. imei numarası hedef telefondan *#06#tuşladığınızda ekrana 15 haneli imei çıkacaktır. imei numarasına lisansını aldığımız programı kayıt olduğunuz e mail adresinize küçük bir dosya olarak gönderilir, bu dosyayı hedef telefona manuel olarak yükleyebilirsiniz.
 
Nokia casus telefon yazılımını yüklemek 2 dakikanızı almaktadır, yükleme işlemi, hafıza kartı veya bluetooth ile 2 dakikada  yapılabilmektedir, siparişiniz ile birlikte telefonu uzaktan yönetebilmeniz için size özel sms yönetim kodları ve kullanım kılavuzu gönderilecektir. Kullanım klavuzu sayesinde her bilgiyi alabilir ayrıca verim alamadığınız takdirde hemen ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Program yükleme işlemi bittikten sonra hedef telefona 2 adet sms kısa mesaj göndererek bilgilerin gelmesini istediğiniz ( kendi numaranızı) tanımlamak ve istenilen özellikleri açıp kapatmak için kullanabilirsiniz, işlem tamamdır.
 
Artık cep telefonunu kullanan kişi Dünya‘nın neresinde olursa olsun Nokia casus telefon dinleme özelliği cep telefonunda yapılan her görüşme için sizin telefonunuza hangi numarayı aradığı ve arandığı bilgisini gizlice sms atar ve sizi görüşmeye katılmak için davet eder, siz hedef Nokia yı aradığınızda görüşmeye gizlice katılmış olursunuz.
Nokia ortam dinleme özelliği : Nokia cep telefonunu tanımladığınız numaradan aradığınızda, Farkedilmeden ses kayıt cihazı açılır ve ortamdaki bütün sesleri kayıt altına alır ve size bildirir.
 
Nokia casus telefon sms takip özelliği :
 
Hedef telefona gelen bütün mesajları görünmez olarak algılar, kayıt altına alır ve telefonunuza aktarır size bildirim mesajı gelir. 
 
Nokia casus telefon arama kayıtları :
 
Hedef telefona gelen bütün telefon aramalarını görünmez olarak algılar, kayıt altına alır ve telefonunuza aktarır size bildirim mesajı gelir.
 
Sim değişikliği :
 
Nokia casus telefona farklı bir sim kart takıldığında hemen size bildirim mesajı gelir ve sim kart özelliğini algılayarak üzerindeki bütün uygulama ve yapılan durumları bildiri. Takılan yeni numarayı dinlemeye devam edebilirsiniz.
 
Nokia casus telefon dinleme programı kesinlikle arka planda çalışmaktadır ve tespit edilebilmesi mümkün değildir. Piyasada satılan çin malı ve crack yazılımlardan değildir, casus telefon yazılımlarımızı Maltepe ofisimize gelerek denedikten sonra satın alabilirsiniz.Kaliteden ödün vermez işinin en iyisini size sunar.