Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın

SPY Yazılım Özellik Tanıtımı
Birbirinden Farklı Özellikleri Keşfedin!
SPY Yazılım ile yapabiliceklerinizin bir sınırı yokur.
Explorer Spy mobile phone software
Genel
Aşağıdaki uygulamalara tek tuşla erişin:
 • SMS
 • Görüşme Kaydı
 • E-mail
 • Telefon Rehberi
 • Takvim
 • Yer Tespiti
 • Facebook
 • Line
 • Skype
 • Web Geçmişi
 • Kullanılan Uygulamalar
 • Notlar
 • Fotoğraflar
 • Videolar
 • Ses Dosyaları
 • Resimler
 • Anlık Mesajlaşma
Temel Casusluk Özellikleri
Görüşmeleri Dinleyin
SPY Yazılım oradaki kulağınız olacak.
Telefon konuşmalarını dinleyin. Konuşma yapılmıyorsa ortam seslerini dinleyin.
Live Listen - spy on mobile phone call
Call Intercept
Telefon Konuşmalarını Dinle
Bir telefon görüşmesi gerçekleştiğinde canlı canlı dinle ve kaydet
SpyCall
Ortam Dinlemesi
Uzaktan erişim sağlayarak mikrofonu açın ve telefonun bulunduğu ortamı dinleyin.
Tüm IM (Anlık Mesajlar) Erişim
Resmi anlamak için resmin tamamını görmek gerekir.
Bazen Bir Resim Sizin Yerinize Konuşur
SPY Yazılım Facebook Skype Line Viber gibi birçok özelliği yakalar. Üstelik bu uygulamaları popüler hale getiren stikerlar, durumlar, profiller, yerler ve emoticonslar ile birlikte. Birçok taklit ürünler bunları yapamaz ve sizi karanlıkların arkasında bırakarak hiçbir şey fark etmemenizi sağlar..
Özellik İkonları
IM (Anlık Mesaj) Yakalama
Casus Kamera
Kamerayı habersizce açın
Duvarın arkasındaki bir göz olmaktansa duvarda bir göz olun.
RemCam'a komut vererek uzaktan cihazınızın kamerasını açın ve resim çekin. Resimler sizin istediğiniz zaman giriş yapıp resmi görüp inceleyebileceğiniz bir panele gönderilir.
Uzaktan Kamera Kontrol
Ortam Kaydı
Daha sonra dinlemek için telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri kaydedin.
Yerin kulağı vardır derler
SPY Yazılım ortamdaki sesleri kaydeder ve dinleyebilmeniz için panelinize gönderir. Ne zaman isterseniz hedef cihazın bulunduğu ortamdaki sesi kaydetmeye başlayın.

 • Android telefonlarda konuşmaları otomatik kaydedin
 • Android telefonlarda ortam dinlemesini ses olarak kaydedin
 • iPhone ve iPad cihazlarda ortam dinlemesini kaydedin
Ortam Kaydı
Manipülasyon Araçları
Hedef telefondan gönderilmiş gibi başkasına SMS gönderebilirsiniz. Hedef kişinin bundan haberi olmaz
mobile spy app with spoof tools
Delil Oluşturun
Hedef telefondan gitmiş gibi mesaj göndererek ispat gerektiren konularda kanıt oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendize, dilerseniz başkasına sms gönderebilirsiniz.
Habersiz SMS Silme
Dilediğiniz mesajları hedef telefona ulaşmadan silebilirsiniz Kim aramış bilgisi, kontör bilgisi gibi bilgilendirme mesajlarını bile engelleyebilirsiniz.
Arkanızda İz Bırakmayın
SPY Yazılım belirttiğiz bir kelimeyi içeren mesajları otomatik silebilir. Casus Dinleme yaparken veya raporları ister olabilecek internet kullanım bilgilendirme yada kim aramış bilgilendirme mesajlarını otomatik sildirebilirsiniz.
mobile sms casus ile mesajları otomatik sildirin
Yönetim Paneli
Web tarayıcısından SPY Yazılım ayarlarını kontrol edin.
Kontrolsüz güç, güç değildir.
Merkezi kontrol merkezinden operasyonu her yönüyle kontrol edin ─ hangi veriyi görmek istediğinizi, ne zaman görmek istediğinizi seçin veya hedefin yerini hemen belirleyin ─ tümünü hedef cihaza hiç dokunmadan gerçekleştirin.

30 dan fazla uzaktan komut ile SPY Yazılım size güçlü bir kontrol sunacaktır.
Kontrol Merkezi
Analizler ve Uyarılar
Yakınlık veya anahtar kelimeler gibi tercihlerinizi tanımlayın ─ ve oldukları anda anında öğrenin.
Bildirimler Alın
 • İsminiz bir IM (anlık mesajlaşmada) ya da eposta içerisinde geçtiğinde.
 • Eşiniz favori bar mekanına yakınlaşınca bildirim alın.
Diğer harika özellikler
 • Verileri daha uygun analiz edebilmek için işaretleme.
 • İndirilebilir raporlar oluşturma.
Casus Telefonun Komutları
Görülmeyin, İşitilmeyin, Yakalanmayın.
Değiştiremediğimiz bir şey var ─ yakalanmayacağınızı dair emin olmanızı sağlamak sorumluluğumuzdur ─ bu bizim DNA'mızda var ─ laf olsun diye değil bu bizim Casus Telefonun Üç Emri'dir.
Hızlı kurulum
SPY Yazılım'ı kurmak için iPad'e ulaşmanız gerekiyor─ bizler kurulum süresini düşürmek için çalışıyoruz, bunu %90 kadar düşürdük ─ hepsi bu.

Farkedilmez olun
Kurulum bazı izler bırakır ─ bilinçli olarak indirme geçmişini temizliyor ve iPad'i kurulum yapmadan önceki haline getiriyoruz ─ kolay değil fakat inanılmaz derecede önemli.

Performans Gerektirmez
Standart uygulamalar gözükmek için dizayn edilmiştir ve aç gözlüdürler ─ buda tembel bir işleyişe sebebiyet verir, bataryayı zayıflatır ve daha da kötü bir çok şeyi beraberinde getirir. SPY Yazılım komşularının kaynaklarını ilk sıraya koyar, kaynakları sadece gerekli duyduğunda azar azar kullanır.

Priz Ortam Dinleme Cihazı

ÜRÜN FİYATI
850 TL
 

DİKKAT: Piyasada satılan  Çin malı cihazların Türkiye ‘ye girişlerinde kayıt yapılamayacağından, imei kayıtları yasal değildir ve TK kaydı yapılamaz. Kayıt dışı cihazlar 1 hafta veya 10 gün süre içerisinde kapanmaktadır bu tür mağduriyet yaşamamak için ucuz diye kayıt dışı cihazları tercih etmeyiniz. (TK kaydı yasal duyuru sayfasından detayları görebilirsiniz)

 Dinleme Cihazlarımız Kanal D Ana Haberde Yayınlandı

Firmamız dinleme cihazlarını Türkiye den temin etmekte kayıtlı ve garantili olarak satışını yapmaktadır, bir problemle karşılaşılması durumunda yenisi ile değiştirilir.

Casus böcek çoklu priz dinleme cihazı ile tanıştınız mı?
Hepimizin evinde 3’lü-4’lü-5’li-6’lı prizler bulunmaktadır. Genel olarak bu prizleri telefonları şarj etmek, elektronik eşyalar ve beyaz eşyaların elektrik ihtiyacını kullanmak için kullanılır. Artık teknolojinin gelişmesiyle her şey mümkün Priz Ortam Dinleme Cihazı ile her koşulda anında odalarda iş yerlerinde olan konuşmaları bir priz yardımıyla dinleyebiliyoruz. İşte bu uygulamanın en gelişmişiyle sizlerle birlikteyiz. 
 
Mesafe sınırı olmayan priz dinleme cihazı içerisinde bulunan sim kart yuvası sayesinde prizi fişe taktığınız anda sistem çalışmaya başlar. Sim kart yuvası kadar küçük ve görünmez olan bu dinleme cihazı inanılmaz etkili bir uygulamadır.içerisindeki sim kart numarasını çevirdiğinizde, hassas mikrofon sayesinde, prizin bulunduğu oda veya ortamı çok net dinleyebilirsiniz. Priz dinleme cihazı Gms şebekesi ile çalıştığından, mesafe sorunu yoktur, buda demek oluyor ki, batarya problemi olmadan, Dünya‘nın öbür ucundaki evinizi istediğiniz zaman bağlanıp dinleyebilirsiniz.
 
Bu prizin içerisinde bir batarya mevcuttur. Bu batarya sayesinde elektrik kesintilerinde batarya devreye girerek ses dinleme cihazını 8 saat boyunca aktif hale getiriyor.
Ürün sipariş notunuza prizin 3 lü 4 lü 5 li veya 6 lı olarak belirtmeniz gerekmektedir, aksi takdirde ürününüz standart 3 lü priz dinleme cihazı olarak gönderilecektir.