Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın

Eşiniz Veya Kız Arkadaşınız Tarafından
Aldatıldığınızı mı Düşünüyorsunuz?

Haydi Ona Bir Oyun Oynayalım! ve attığı her adımın sahibi biz olalım!


Kadınlar Sekse Düşkündür ve Birçoğunun Aklından Geçer!

Bayanların %55’i genel olarak düşündüğümüzde aldatmaya meyillidirler. Eşinizin ya da kız arkadaşınızın ne kadar olmaz deseniz de aldatmaya yönelik olmasından şüphelenmeniz gayet olası doğal bir durum haline gelmiştir.

Herşeyden Haberdar Olmak İstemezmisiniz?

Uzun süreli ilişki yaşayan bayanlar aldatmanın sadece çiftler arasında olmadığını ayrıca çocukların üzerinde ki ve etrafınızdakiler içinde akıl bozucu kişisel, sosyal ve ekonomik etkilerini de beraberinde getirir. Aldatmalar dan dolayı çocukların %3,3’üne başkalarının babalık yaptığını düşünürsek durum baya sıkıcı bir hal alabilir.

Hepimiz aldatma ahlakına karşı yeterli bilgiye sahip olmamamıza rağmen, eşinize ya da kız arkadaşınızın sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek istiyorsanız. Aptal yerine konulmamak için daha çok zeki görünmeniz için size yardımcı olabiliriz. Bu durum ciddiye almanız gereken bir konudur. Hatta ayrılmayı ve boşanmayı düşünüyorsanız bu mal davası içeriklerinde elinizde olacak bir delil olmaktan çok içinizi rahat tutabileceğiniz bir durum haline gelmiştir.

...bazı aldatan bayanlar için, ilişki tamamen seksten ibarettir..." Buluştuklarında eğer arzular içindelerse, bunun devamını getirebilirler. Fiziksel olarak bir başkasının dikkatini çektiklerinin farkındalarsa, dürtülerine yenik düşebilirler

Eşiniz Aldatıyor mu?

Aldatan birini yakalamak bazen oldukça zordur

Evrensel olarak baktığımızda aldatmaya yönelik donanıma sahip olan kişiler erkekler den çok bayanlardan oluşmaktadır. Bu donanımı nasıl kullanacaklarınızı en ince kurnazlıkla yapabilirler. Hayalperest ve üretici ve kullandıkları ifade donanımlarıyla birçok şeyi elde etme arzuları sayesinde başarma oranları daha da yüksek olabiliyor. Kadınlar gözlerinizin içine bakarak ta bu yalanı büyük bir kıvraklıkla söyleyebilirler.

Kadınlar, Erkeklerden daha iyi yalancılardır!

Bayanların sahip olduğu en iyi özelliklerden biridir yalan söylemek, hele ki bu duruma oldukça meyillilerse kaçarınız yok demektir. Bu yalan konusunu ustalıkla ve kıvraklıkla yaptıkları için hem görsel hem de sözle inanılmaz gerçekçi, inandırıcı hale getirebilirler.

Belli olan bir durum var ki erkeklerin sadece sezgilerimize dayanarak aldatan bayanları yakalamak konusunda oldukça zayıf olduğumuzu söyleyebiliriz. Umudunuzu kaybetmeyin! Sosyal ağlar, paylaşım siteleri ve cep telefonları ilişkileri planlamak ve aramak için en çok tercih edilen yöntemlerden biri olmaktadır. Bu iki teknolojinin akıllı android telefonlarda birleşmesi bayanlarla olan durumları eşitlemek için erkeklere büyük bir fırsat sunmaktadır

Aldatan Eşinizin Cep Telefonuna Ulaşım Sağlamanız Direkt olarak Kaynağın İçeriğine ulaşarak Tek ve En Etkili bir durum haline gelmiştir.

Sağladığı Faydalar:

 • Kiminle konuşup mesajlaştığını veya nereye gittiğin den anında haberdar olabilme şansı.
 • Gps ile harita üstünden saat ve tarih bilgisiyle görüntüleme şansı
 • Başka bir sim karta sahip ise telefona taktığı andan itibaren bilgisine sahip olma ve içeriklerine erişebilme özelliği
 • İnternet kullanım alışkanlığını analiz etme
 • Size aktarılan raporlar sayesinde arama yapma ve arşivleme özelliği
 • Aksi bir durumda bildirim alma özelliği
 • Püf Noktaları

 • Bir kadının bir erkeğe cep numarasını vermesi pek olası bir durum değildir Fakat bir erkeğin numarayı vermek istemesi ve telefonunda yabancı bir numarayı eşinin kontrol etme istemesiyle ilk adımı atmış olur adatılan kadın.
 • Eşinizi denemek istediğinizde sana ihtiyacım var temalı bir yazı gönderdiğinizde bütün şüpheleri ortadan kaldırmaya başlıyorsunuz demektir.
 • Aldatan eşinizin sürekli bulunduğu yer hakkında yalan söylemesi ve sizin bunu sürekli olarak sormayı alışkanlık haline getirin ve Cep telefonu konumlandırma sistemi sayesinde Gps, cep telefonu, ağ kimliği sayesinde bulunduğu ortamı doğrulayın
 • Ortam dinleme olarak ta kullanılabilen cep telefonları, doğru bir casus yazılım kullanıldığın da uzaktan kontrol edilebilecek böcek haline de gelebilir.
 • Yardımcı Oluyoruz

 • SPY Yazılım Arama ve sms kayıtlarına erişim sağlayarak kim hakkında kiminle ne kadar süre konuşma yaptığını size detaylı bilgi gösterebilir.
 • SPY Yazılım aldatan eşinizin cep telefonunda ki bütün erişimlere sahip olarak arama akışlarına ulaşmanızı sağlar.
 • Bulunduğu yeri gerçek anlamda doğrulamanızı gerçekten nerede olup olmadığını doğrulamanızı sağlar.
 • SPY Yazılım Casus arama yapmanızı ve uzaktan telefon mikrofonunu açarak etrafta olup bitenleri kontrol altına alıp dinlemenizi sağlar. Yapılan işlerin kayıtlarını da alabilirsiniz.

Rahat Bir Nefes İçin Aldatan Eşinizi/Sevgilinizi Yakalayın!

Korkunç bir gerçeğin ta kendisidir ALDATMAK! AIDS, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, duygusal ızdırap ve oğlan üstü değer verdiğiniz birisine harcanmış hayat gibi. Yapmanız gereken tek şey bir spy yazılım sahibi olarak yüzleşmelere açık olarak ve sakinliğinizi koruyarak irtibatınızı olabildiğiniz derecede hızlı kesmek ve hayat kalitenize kaldığınız yerden devam etmek olacaktır.

Genelde erkekler aldatmaya yönelik yapmak istedikleri durumlara daha meyillidirler.Bu kadınların değil erkeklerin hatasıdır. Eğer bir kadın aldatıyorsa bu yine erkeğin hatasıdır çünkü erkek kadınını tutmak için elinden geleni yapmamış demektir ve sorumsuzluğunu göstermektedir.

Eşiniz Aldatıyor mu?

Aldatan sevgilinin en kuvvetli özelliği içgüdü olarak bilinir. Aldatmaya yönelik araştırmalar sonucu sevdiği erkeğin onu aldattığını hissetmekte olan kadınların %85’inin hislerin de yanılma görülmez. Erkekler de ise %50 si bu hislerde doğruluk paylarına ulaşabiliyorlar.