Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın

KOCANIZ YADA ERKEK ARKADAŞINIZ
SİZİ AYAKTA MI UYUTUYOR?

Gerçeği Öğrenmenin Tam Zamanı!


Erkeklerin Çoğu Aldatmaya Meyillidir..

Tüm erkekler aldatmaya oldukça meyillidir. Acı ama gerçek olmasına rağmen biyolojik olarak kanıtlanmıştır..

Neden Aldatmaya Bu Kadar Yakınlar?

Aslına bakıldığında çok kolay bir cevabı var. Biyolojik olarak bakıldığında dünya da olağan bir durumdur DNA’mızı çoğaltmak. Bu amaç biz kadınlar için oldukça emek fazla vakit ayırma ve güç gerektirmektedir. Oysa erkekler tarafından baktığımızda zevkten başka bir anlama gelmemektedir. Tamamen biyolojik anlamda baktığımızda erkeğin birçok kadınla sex yapmasından başka bir anlam taşımamasıdır.

İnanılmaz derece de aldatma suçlarının %70’i kadınlardan oluşmaktadır. Evli erkekler de ise %28’i eşini aldatıyor. Bu aldatanların sadece %2’si eşleri tarafından yakalanabiliyor. %60 ı ise tamamen pasif bir şekilde yakalanmadan hayatlarına devam ediyor. Bir de aldatan erkeklerin %6’sı bu durumu açıklamakta..

Neden Bu kadar Önemli?

KKadın ile erkeğin aynı olmaması ve kadınların evlilik veya sevgili gibi konulara karşı koyduğu duygusallık ve erkeğin kafasında tasarladığı farklı içgüdüsel duyguları hiçbir zaman uyum sağlamamıştır. Karakter bakımından kadınlar neden risk alabiliyorlar bu soruların cevaplarını aşağıda açıklıkla bulabiliriz;

Eşim / Erkek arkadaşım tarafından aldatılıyormuyum?

Sosyal ağlar ve cep telefonları teknoloji sayesinde birçok görüşme seçenekleri sayesinde aldatmaları daha da kolay hale getirdi. Bu sebepten aldatma her anda her şekilde olabilir ve sizde bunlara yakın şahitlik edebilirsiniz.

Yeni yaklaşımlar yeni tehlikeleri de beraberinde getirir..

Cep telefonlarınıza SPY Yazılım Casus yazılımı kurduğunuz andan itibaren endişelerinize ve sorularınıza direk çözüm bulmanızı sağlayacaktır.

Aldatıyorsa ilk olarak cep telefonunu kullanmıştır.

Şimdi Akıllı telefonlar bütün erkeklerin rüyasını süslüyor. Bu telefonlar mobil olarak en iyi internet ulaşımını sağlamaktadır. Böylelikle sosyal ağlara girerek flört avı yapmayı, chatleşmeyi, e-posta alma & gönderme gibi bir çok aktiviteyi seyahatte, işte vb. gibi bir çok farklı mekan da yapabilmeyi sağlıyor. Doğal olarak bu durumda aldatan kocalar ve erkek arkadaşları için akıllı telefonlar vazgeçilmez hale getiriyor. Tam da bu durumun ta kendisi! Onları yakalamak için en büyük fırsat ayağımıza kadar gelmiş olacak;

Onun telefonu onu ele versin!

Aldatan bir koca veya erkek arkadaş fiziksel ve duygusal anlamda sizlere olmadık zorluklar yaşatabilir. Tek başınıza göze alabileceğiniz bir risk değildir. Ve tek başınıza hiçbir şekilde baş edemezsiniz. Bırakın Spy yazılım sizin için bu riski göze alsın. Spy yazılım kocanızın veya erkek arkadaşınızın sizi aldatıp aldatmadığını ne işler karıştırdığını tüm detayları önünüze sunabilecek mükemmel bir araçtır.

Eşiniz Aldatıyor mu?

Sağladığı Faydalar:

  • Kiminle konuşup mesajlaştığını veya nereye gittiğin den anında haberdar olabilme şansı.
  • Gps ile harita üstünden saat ve tarih bilgisiyle görüntüleme şansı
  • Başka bir sim karta sahip ise telefona taktığı andan itibaren bilgisine sahip olma ve içeriklerine erişebilme özelliği
  • İnternet kullanım alışkanlığını analiz etme
  • Size aktarılan raporlar sayesinde arama yapma ve arşivleme özelliği
  • Aksi bir durumda bildirim alma özelliği

Aldatan bir koca veya erkek arkadaş fiziksel ve duygusal sağlığınızı tehlikeye sokabilir. AIDS, Cinsel Hastalıklar vb. gibi şeyleri önemsemezseniz altından kalkamazsınız. bütün bunlar katlanamayacağınız risklerdir, bırakın bu riski sizin için SPY Yazılım alsın. SPY Yazılım kocanızın yada erkek arkadaşınızın sizi aldatıp aldatmadığını keşfedeceğiniz bir araçtır.

  • Püf Noktaları

  • Bir kadının bir erkeğe cep numarasını vermesi pek olası bir durum değildir Fakat bir erkeğin numarayı vermek istemesi ve telefonunda yabancı bir numarayı eşinin kontrol etme istemesiyle ilk adımı atmış olur adatılan kadın.
  • Eşinizi denemek istediğinizde sana ihtiyacım var temalı bir yazı gönderdiğinizde bütün şüpheleri ortadan kaldırmaya başlıyorsunuz demektir.
  • Aldatan eşinizin sürekli bulunduğu yer hakkında yalan söylemesi ve sizin bunu sürekli olarak sormayı alışkanlık haline getirin ve Cep telefonu konumlandırma sistemi sayesinde Gps, cep telefonu, ağ kimliği sayesinde bulunduğu ortamı doğrulayın
  • Ortam dinleme olarak ta kullanılabilen cep telefonları, doğru bir casus yazılım kullanıldığın da uzaktan kontrol edilebilecek böcek haline de gelebilir.
  • Yardımcı Oluyoruz

  • SPY Yazılım Arama ve sms kayıtlarına erişim sağlayarak kim hakkında kiminle ne kadar süre konuşma yaptığını size detaylı bilgi gösterebilir.
  • SPY Yazılım aldatan eşinizin cep telefonunda ki bütün erişimlere sahip olarak arama akışlarına ulaşmanızı sağlar.
  • Bulunduğu yeri gerçek anlamda doğrulamanızı gerçekten nerede olup olmadığını doğrulamanızı sağlar.
  • SPY Yazılım Casus arama yapmanızı ve uzaktan telefon mikrofonunu açarak etrafta olup bitenleri kontrol altına alıp dinlemenizi sağlar. Yapılan işlerin kayıtlarını da alabilirsiniz.


Bu konuda konuşulduğunda fikirlerde erkeklerin %56’sı iş yerlerin de birisi ile aldattığını kabul edenlerin %62 si ilişkilerinde mutlu olduklarını belirtiyorlar..
Kadınlar eşlerinin evlilik dışı ilişkilerini bilmiyor ve %70’i bu durumu yaşıyor..

Şimdi gerçekleri öğrenme zamanı. Sizlerden uzakta geçirdiği onca zaman da gerçekten neler yaptığını bilmek en doğal hakkınız. Eğer sizi aldatıyor ise bunu gerçekten bilmelisiniz. Eğer bir evlat sahibiyseniz iş daha da ciddi bir hal almaya başlıyor. Eşiniz aldatarak size ve etrafınıza olmadık zararlar verebilir. AIDS, Cinsel hastalıklar vb. gibi birçok hastalığı da peşinden getirerek zor günler geçirmenize sebep olur.

Ailenizi korumak için SPY Yazılım ürünlerini kullanın!

Sürprizlere hazırlıklı olun! Spy yazılım ile artık aldatan kocanız ile yüzleşmek aile güvencenizi sağlama almak için gerekli tüm araçlara sahip olacaksınız.

Çocuk sahibi olan bir erkek aldatma düşüncelerini biraz daha pasif hale getirebiliyorlar. 2 Yaşından küçük çocuk sahibi olan erkeklerin %9’u aldatmakta.. ve2-5 yaş arası çocuğa sahip erkekler ise %16’sı büyük bir oranda aldatıyor..

Eşiniz Aldatıyor mu?