2018 Yeni Sürüm Ücretsiz Telefon Dinleme Programı | Bilgilendirme

2018 Yeni Sürüm Ücretsiz Telefon Dinleme Programı


Dünya'nın En İyi Casus Telefon Dinleme Programı

Şu anda internet sitelerinde ve uygulama indirme alanlarında casus telefon programı adı altında birçok program bulunmakta ve bu programların büyük bir kısmı sizi değil, kendi çıkarlarını düşünür. Düşünün ki iyi dizayn edilememiş ücretsiz sloganı adı altında, telefon için de ciddi zararları bulunabilecek olan programlara yönelerek iki şekilde kaybetme ihtimaliniz var. Bunlardan ilki, eğer SPY Yazılım tarafından dizayn edilen ve profesyonelce hazırlanan programları tercih etmezseniz de, piyasada yer alan ücretsiz sloganlı programları ya da biraz daha pahalı programları tercih ederseniz, neticesinde nasıl gizlendiği ve kamuflaj olduğunu bilemeyeceğiniz için programın tespit edilmesi durumunda sıkıntı yaşamanız söz konusu. Ancak SPY Telefon Takip Programında bu olasılık çok iyi düşünüldüğü için kamuflaj yüzdesi oldukça fazladır.

Dünya'nın en iyi telefon dinleme programı

Birazdan özelliklerinden detaylıca haberiniz olacak olan program, Dünya'nın en iyi casus telefon dinleme programı. Hem ulusal hem de uluslararası arenada boy gösteren SPY Yazılım, bu kapsamda sizin de çözüm ortağınız. Bu program ile birlikte ister özel hayatınızda, ister aile hayatınızda, ister arkadaş ya da iş hayatınızda kafanıza takılan sorulara akıllıca ve kolayca çözüm bulmanızı sağlayan SPY Yazılım cep telefonu dinleme fonksiyonu başta olmak üzere, birçok fonksiyonu ile birlikte sizinle. Herkes kaliteli hizmet verdiğini iddia eder. En iyisinin kendisi olduğunu iddia eder. Ancak neticesi ekonomik bedel ödedikten sonra anlarsınız. Ancak kendimize o kadar güveniyoruz ki, bu durum bizde böyle değil. Eğer uygulamamızı denemek ve fonksiyonlarını bizzat denemek isterseniz, iki gün boyunca bu imkandan ücretsiz olarak faydalanabilmeniz mümkündür.

SPY Yazılım avantajları nelerdir?

Peki SPY Yazılımın avantajları nelerdir? Bünyesinde yer alan programın fonksiyonları nelerdir ? Hangi uygulamalara erişim sağlayabilirim? Bu sorulara yanıt bularak devam etmekte fayda var. Türkiye 'nin ilk ücretsiz telefon dinleme programı SPY Telefon Takip Programı, hedef telefondaki uygulamalara erişim ve engel koyma özelliğine sahiptir. Bunun yanında hedef telefon içinde bulunmakta olan hafıza kartının içindeki tüm verilere erişebilme imkanına sahip olursunuz. Hedef telefonun rehberine erişim, el koyma ve engelleme özelliğine sahiptir. Birçok mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarına erişim sağlar. Bunlara root aracılığı ile erişim sağlananlar ve root işlemine gerek kalmadan erişim sağlayanlar olarak ayıracak ve bakacak olursak, HIKE MESSENGER, HANGOUT MESSENGER, KIK MESSENGER, VIBER, LINE, Skype ve Elektronik Posta uygulamalarının mesajlarına erişebilmeniz mümkün. Ancak bu programlar root işlemi gerektiren programlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda root gerektirmeyen uygulamalar arasında da Facebook, Whatsapp ve Instagram bulunmaktadır.

24 Saat Ücretsiz Deneme Süresi İle telefon Dinleme Programı Deneme Özelliği

Peki özellikler bu kadarla sınırlı mı? Değil tabi ki de. Bu kapsamda GPS fonksiyonu aktif olmasa bile bu uygulama ile hedef telefonun konumunu kolaylıkla öğrenebilmeniz mümkün. Bunun haricinde hedef telefonda yapılan tüm görüşmeleri rehberdeki kayıtlarla birlikte görme imkanı sunar. Özellikleriyle farkını ortaya koyan ve casus telefon yazılımı statüsünde yer alan SPY Telefon Takip Programı, bu anlamda daha birçok özelliği de bünyesinde barındırmakta. Yeni özellikler arasında yer alan Canlı Ekran Görüntüsü İzleyebilme fonksiyonu ile birlikte telefonda yapılan işlemler kolaylıkla görülebilecek. Telefonun ön veya arka kameralarından istediğinizle anlık olarak fotoğraf çekmeniz mümkündür.