Spy Yazılım Artık ios 9 ve 9.0.2 Sürüm ile Uyumlu | Bilgilendirme

Spy Yazılım Artık ios 9 ve 9.0.2 Sürüm ile Uyumlu


Beklenen iPhone spy yazılım çıktı ! iOS 9.0.2 sürüm artık kullanılabilir...

Bildiğiniz üzere Türkiye 'de iOS 9 sürüm için Apple ve iPad cihazlar için uzun süredir telefon takip programı kullanılamıyordu, Türkiye 'ye her zaman ilkleri getiren Spy Yazılım sizler için artık iOs 9.0.2 iphone telefon programını getridik.

Dolayısı ile artık iPhone cihazlara iOs 6.x dan 9.0.2 ye kadar tüm sürümlere uygulanabilmektedir. Peki iOS 9 ve 9.0.2 için iphone telefon takip programını yüklemek için gerekli olan Pangu iOS 9.0.2 Jailbreak nasıl yapılır aşağıda ki video ile sizlere anlatacağız, teknolojik bilgi gerektirmeden videomuzu izleyerek kolayca jailbreak işlemini tamamlayabilirsiniz.

Öncelikle BURADAN gerekli olan  iOS 9 ve 9.0.2 Jailbreak aracını indiriniz.

 

Apple iOs 9 ve iOs 9.0.2 Jailbreak Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Siz değerli müşterilerimizin aklına gelen soru işareti Jailbreak yüklendikten sonra, ekranda beliren pangu logosudur, merak etmeyiniz Spy Yazılım telefona yüklenirken sizlere pangu logosunu gizlemek istediğini söyleyektir, program menüsünden gizleyebilirsiniz, spy yazılım hiç bir şekilde telefon menüsünde iz bırakmaz !

Dolayısı ile pangu logosunu gizleyebilmek için jailbreak işleminin hemen sonrasında, Spy Yazılım iphone telefon dinleme programı takip edeceğiniz telefona yüklemeniz gerekmektedir.

iOS 9 Jailbreak nasıl yapılır - iPhone 9.0.2 jailbreak video anlatım - iphone iOS 9 Jailbreak yapma