Spy Yazılım iPhone Görüşme Kayıt Özelliği ile Karşınızda | Bilgilendirme

Spy Yazılım iPhone Görüşme Kayıt Özelliği ile Karşınızda


Apple iPhone için beklenen telefon görüşme kayıt programı çıktı ! önceden sadece android işletim sistemi için uyumlu olan telefon görüşme kayıt özelliği artık iOS iPhone cep telefonları için de kullanılabilmekte. iphone telefon dinleme ve kayıt özelliği  ile artık hiç bir şey gizli kalmayacak.

Spy yazılım yoğun istek üzerine Dünya 'da ve Türkiye 'de bir ilk olarak iphone canlı telefon dinleme özelliğine ek olarak iphone için görüşme kayıt özelliğini sistemine ekledi. Mevcut müşterilerimiz hiç ek ücret ödemeden, 25 Aralık 2015 tarihinde yapılan güncellememiz ile artık iPhone telefonlarda kaçırdıkları görüşmeleri Calls bölümü altından Call Recording bölümüne girerek görüşme kayıtlarını dinleyebilirler.

Yeni müşterilerimiz ise iphone casus telefon yazılımı  uygulamasını yükledikleri an özellik çalışır duruma gelecektir.

Dünya 'da ve Türkiye 'de Tek !

Spy Yazılım ile iPhone 'da yapılan görüşmeleri otomatik olarak kayıt etme özelliği.

Peki iPhone telefon kayıt programı ne işe yarıyor ?

Çocukalarınızın cep telefonuna yüklediğiniz spy yazılım, telefon takip uygulaması iphone için tüm sms, whatsapp, facebook ve benzeri tüm uygulamaları otomatik olarak takip panelinize gönderiyor sizde bu gönderileri uygun bir vakit bulduğunuzda buradan takip edebiliyordunuz.

Fakat görüşmeleri canlı olarak dinleme yapmak zorundaydınız, işinizin yoğun olduğu bir durumda bu görüşmelere arayarak katılamıyor ve dolayısı ile görüşmeleri dinleme yamıyordunuz. Spy yazılım ın  iphone görüşme kayıt özelliği sayesinde artık hiç bir görüşmeyi kaçırmayacaksınız. iPhone telefon dinleme ve kayıt özelliği sizin için tüm görüşmeleri kayıt ederek bilgisayarınızdan istediğiniz zaman dinleyebilmenizi sağlayacaktır. Buradan DEMO sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.