Akıllı Telefon Casus Programları | Blog

Akıllı Telefon Casus Programları


Gelişen teknolojinin en iyi ürünlerinden biri olan akıllı telefonlar, günümüzde yaygın şekilde kullanım alanındadır. Neredeyse bir bilgisayarın yapacağı her etkinliği yapabildiği gibi, günlük hayatımızda bizlere oldukça kolaylık sağlamıştır. Android tabanlı olan akıllı telefonlar bugün birçok özelliği bünyesinde barındırırken, farklı işlemler hedeflenerek de kullanıma açık bir üründür. Şöyle ki, teknoloji gelişirken, insanlarda kendilerini geliştirip, modernleşmeye çalışmaları, aslında kişilerin farkına varmadan birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olmuştur. Gerek aile bağları, gerekse sosyal çevre ilişkileri çoğu zaman kopma noktasına bile gelmiştir. İşte böyle durumlarda sevdiklerinizle iletişim kopukluğu içindeyseniz ve acaba şuan ne yapıyor? Kimin yanında? Beni düşünüyor mu? Gibi kafanızı kurcalayan birtakım sorulardan kurtulabilmeniz adına, akıllı telefon casus programı aklınızdaki tüm sorulara cevap olacaktır. Nasıl mı? Sevgiliniz, iş arkadaşınız veya çocuğunuz gibi sorun yaşadığınız hedef kişinin telefonuna, ios casus yazılım yüklediğinizde, artık kişi üzerinde her kontrolü sağlayabilecek, nerde ne yapmış, kiminle konuşmuş, detayları ile birlikte kişisel ekranınızda inceleyebileceksiniz.

Alanında kendini kanıtlayıp markalaşan SPY YAZILIM tarafından üretilen Android casus yazılım, size hedef kişinin görüşmelerini canlı olarak dinleme imkanı sunmaktadır. Böylece sizin hakkınızda ne düşünülüyor? Öğrenme fırsatınız olacaktır. Aynı zamanda casus yazılım, mevcut özelliği SMS takipçisi ile hedef kişinin telefonuna gelen-giden mesajlar, e-mail tarafınıza iletilerek, okumanız sağlanacaktır. Programın 150’den fazla özelliğinin bulunması, sizin hedef kişi üzerinde merak ettiklerinize tam anlamıyla cevap olacaktır. Casus yazılım, ortam dinleme özelliği sayesinde, telefonun mikrofonunu uzaktan açabilir ve çevreyi dinleyebilirsiniz. Yine uzaktan yönetebileceğiniz kamerayı kullanabilir, hatta resim çekebilirsiniz. Ayrıca hedef telefon üzerinden kullanılan internet ne amaçla kullanılıyor? Hangi sitelere giriliyor? Örneğin; facebook, LİNE, Whapsapp gibi sosyal ağların şifleriyle birlikte, paylaşım sitesi üzerinden ne konuşulmuş hepsi bir bir size rapor halinde sunulmaktadır. Dilerseniz telefon üzerinde belirlediğiniz anahtar kelimeler ve yasaklı alan durumunda, program uyarı sihirbazı özelliğini kullanarak, size uyarıda bulunacaktır. Piyasa ürünlerinde, dinleme yapılırken, cihaz bir anda donma yapabilir.

Kendini yenilediğinde ise size yarayacak bilgi kısmı çoktan geçmiş olur. Ancak alanında lider firma olan SPY YAZILIM tarafından satışa sunulan akıllı telefon casus programlarıasla donma, kesinti gibi aksaklıklar yaşatmadan aktif şekilde çalışabilmektedir. Bugün hiçbir üretici firma para iadesi yapmazken, SPY Yazılım firmasının üretici gücüne olan inancından kaynaklı 10 gün içinde para iadesi yapmaktadır. Böylece hem firmasının kalitesini bir kez daha kanıtlarken, müşteri memnuniyetini de üst seviyeye taşımaktadır. Müşteriler satın aldıkları üründe olası bir kullanım zorluğu çekmeleri halinde, uzman personeller tarafından müşterilere canlı destek hizmeti de sunulmaktadır. Sizlerde kesintisiz şekilde, kaliteli bir Android casus yazılım tarafından kaliteli bilgi istiyorsanız, o zaman casus programlarının ilk kurucusu olan SPY YAZILIM tercihiniz olmalıdır.