Android Telefon Dinleme Programı​ | Blog

Android Telefon Dinleme Programı​


Android Telefonlar için Dinleme Programı

Telefon dinleme ve takip programları, günümüzde evli veya nişanlı çiftlerin bir birlerini takip etmek ve sadakatlerinin ne düzeyde olduğunu öğrenmeleri açısından yaygın olarak kullanılmaktadır. Android telefon dinleme programları sadece çiftler arasında değil, işverenler yani patronlar tarafından da personellerinin iş verimliliğini gözetleyebilmek ve verimliliklerini görebilmek içinde Ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Gene çocuklarının güvenliği ile ilgili endişe eden veliler veya ebeveynler tarafındanda kullanılan android telefon dinleme programı çocuklarının okul dışında vakit geçirdiği arkadaşlarının ne denli güvenli kişiler olduğunu takip edebilmek ve onları sokağın tehlikeli koşullarıdan ve uyuşturucudan koruyabilmek için en etkli yöntemin onların haberi olmadan cep telefonlarına yüklenen casus telefon dinleme programı ile kolayca yapılabilmektedir.

Şüphelerinden kurtulmak isteyen eşler için telefon dinleme programı

Zaman zaman kıskançlık duygusu yaşayan eşler, nişanlılar veya sevgililer tarafından sıklıkla kullanılan android telefon dinleme programı gerçeklerle yüzleşmenizi sağlayacak en etkili yöntemdir diyebiliriz. Android telefon dinleme programları ile bir çok çift boşanmanın eşiğinden dönmüştür, gerçekte psikolojik sorunları olan bir eş paranoya içerisine girerek eşinin onun aldattığını düşündüğü durumlarda çiftlerin imdadına telefon takip programları yetişmektedir. 

Ülkemizde en kalite cep telefon dinleme programı üreticisi olan SPY YAZILIM her zamanki gibi bir ilke imza atarak Dünya 'nın ilk 2 gün ücretsiz deneme ile satılan android telefon dinleme programı sizler için üretti. 2 gün ücretsiz deneme sayesinde casus telefon dinlee programı tüm özelliklerini test etme olanağı sağlanmıştır, siz değerli müşterilerimiz 2 gün boyunca full özellikleri kullandıktan ve ne denli kaliteli bir casus yazılım olduğuna ikna olduktan sonra dilerseniz indirimli fiyatlarla 1 aylık, 3 aylık, 6 ve 12 aktivasyon anahtarı satın alarak deneme sonrası takip hizmetini devam ettirme imkanınız olmaktadır. Android telefon dinleme programı hiç bir şekilde hedef telefonda görünmediği gibi tespit edilmesi imkansız bir android telefon dinleme programıdır.

Android telefon dinleme programı nasıl yüklenir 

Android telefon dinlemeprogramı yüklemesi sadece ve sadece 3 dakika kadar sürmektedir, takip etmek istediğiniz android cep telefonuna yazılım fiziksel olarak yüklenmelidir, casus telefon yazılımı kesinlikle uzaktan yükleme yapılamaz. Bu uyarıyıda yaptıktan sonra elinizde bulunan android cep telefonuna casus yazılım yükleme ile ilgili konumuza devam edebiliriz. Resimli ve videolu anlatım ile sadece 3 dakika içerisinde kuracağunız yazılım hiç bir teknoloji bilgisi gerektirmez. 

Android telefon dinleme programı özellikleri nelerdir ?

Başta telefon dinleme özelliği olmak üzere android telefon dinleme programının 200 e yakın gerçek özelliği bulunmaktadır.

TELEFON DİNLEME : Android casus yazılım yüklenen hedef telefonda yapılan tüm görüşmeleri sizler için kayıt ederek takip panelinize bu ses kayıtlarını tarih, saat ve görüşülen numaranın tüm detaylarını size özel takip panelinizden dinleme imkanı sağlar.

ORTAM DİNLEME : Android cep telefonu takip panelinizde bulunan canlı özellikler girdiğinizde ortam dinleme yapmak için canlı ses yakalama tuşuna bir kere basmanız yeterli olacaktır, böylelikle hedef telefonun çevresinde neler konuşuılduğunu dinleme imkanınız olur.

GİZLİ KAMERA ÖZELLİĞİ : Gene takip panelinizde bulunan video yakalama tuşuna bastığınızda telefon ön veya arka kamerasını açarak etrafta neler olup bittiğini gözünüzle görebilir hatta sesli olarak duyabilirsiniz.

WHATSAPP TAKİP : Günümüzde çocuk yaşlı herkesin kullandığı en popüler uygulama olan whatsapp messenger uygulamsında yapılan tüm görüşmeleri takip etme imkanı sağlar.

Yukarıda başlıca özelliklerini sıraladığımız android telefon dinleme programı tüm özelliklerini sizler için hazırladığımız videomuzdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.