Antivirüslere Yakalanmayan Casus Telefon Programı | Blog

Antivirüslere Yakalanmayan Casus Telefon Programı


Bu program takibini yapmak istediğiniz kişinin telefon makinasına yüklenen bir casus takip sistemidir. Bu sistem sayesinde sizin yanınızda konuşulmayan veya saklanan bilgilere anında ulaşım sağlayarak bilmek istediklerinizi öğrenmenize yarar. Aynı zamanda takip etmek istediğiniz kişinin zaman itibari ile nerede olduğunu da kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çok işlere yarayan Casus Telefon Programı kurulum ve kullanımı da oldukça kolaydır. Olmaz ise olmaz diyebileceğimiz tek kuralı ise yüklemek istediğiniz telefonun sizin elinizde olmasıdır. Takip edeceğiniz kişinin telefon makinası olmadan yükleme kesinlikle gerçekleştirilemez. Satın alarak sahip olduğunuz Casus Telefon Programı için yapmanız gereken tek şey yetkililer tarafından belirtilen programı telefona kurmanızdır. Kurulum başarı ile gerçekleştirdikten sonra kişinin kullanmış olduğu telefon numarasını girmeniz ve onay alınması için mail adresine gönderilen linke tıklamanızdır. Buraya kadar her şey yolunda olduğuna göre artık programı başarılı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Yüklemeden hemen sonra artık takip etmek istediğiniz kişinin telefonun sizin gizli bir ajanınız olarak size öğrenmek istediğiniz bilgileri aktarmaya başlar. Bu program ile kişinin gelen ve giden tüm mesajlarına, gelen giden tüm arama kayıtlarına, kiminle ne kadar konuşmuş hangi saatlerde konuşmuş bilgilerine, konuşmaların sesli içeriklerine kadar Casus Telefon Programı sayesinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca birebir yer tespiti yaparak da kişinin gün içerisindeki gittiği yerleri ve anlık bulunduğu konuma erişebilirsiniz. Bu takip sistemi kişinin telefonunda internet bağlantısı olduğu süre içerisinde verimlilik sağlar. Mutlaka internet ağına sahip olması ve internetinin her daim açık olması gerekir. Bazen internetin çekmediği alanları göz önünde bulundurduğumuz takdirde yüklenmiş ve kurulmuş olan Casus Telefon Programı verimsiz kalabilir ve bilgi akışı kesilebilir. Buda kişinin hareket alanından ve yer değiştirmesinden kaynaklanır. Bunun dışında sistem hiçbir arıza belirtisi göstermemektedir.
 
Casusluktan ziyade kişilerde oluşan kandırıldım, aldatıldım, bana yalan söyledi ve beni artık umursamıyor gibi düşüncelerin oluşması ile başlar. Hem sosyal yaşantıda, hem özel hayatta hem de ticari alanda birçok insanın sahip olarak kullanım ihtiyacı duyduğu bir Casus Telefon Programı olarak bilinir. Sakın unutmayın programın yüklenebilmesi için mutlaka karşı tarafın telefon makinasına sahip olmanız gerekir. Telefon kısa süreliğine de olsa elinizde olduğu sürece program yüklenir ve takip sistemi hemen başlar. Çocuğunuzun nerde ve kiminle olduğuna, varsa yaşlı anne babanızın takibini yapmaya, her şeyden önemlisi kuşkulandığınız karınız veya kocanızın nasıl vakit geçirip kimlerle muhatap olduğuna kadar size faydası olduğunu düşündüğünüz bilgilere ulaşmanızı kolaylaştırır. Yasal olmasının dışında bu Casus Telefon Programı için etik olup olmadığı kanısı tamamen sizin vicdanınızla alakalı olarak anlam kazanmaktadır. Davanızda haklı ve bunu bir kurtuluş olarak düşünüyor iseniz bu program sizlere çok şey katabilir. Program sayesinde dostu düşmanı ayırt eder, ayağınızı yorganınıza göre uzatırsınız.