BlackBerry Telefon Takip | Blog

BlackBerry Telefon Takip


BlackBerry İşletim Sisteminde Genel Ayarlar    

1.Aşama
Telefonunuzun üzerinde Ayarlar sekmesine girilebilecek her hangi bir tuş veya seçenek simgesi gözükmeyecektir. Bunun için telefon üzerine Spy yazılım uygulaması Ayarlar a girmeniz gerektiğinde telefonun numara yazılacak ekranına #999999*  tuşlamanız yeterli olacaktır.

Ayarlar Ekranı

2.Aşama

Spy yazılım uygulamasının ayarlarını yapabilmek için veya bu ayarları daha sonra değiştirebilmek için kontrol panel ekranı kullanılmaktadır. Bu sayede isteğinize göre özellikleri açıp kullanmak istemediğiniz özellikleri ise kapatabilirsiniz. Bu bölümde MOC, Calls, SMS, GPS, Contacts, e-mails, photos, calender entries, memos, TODOs, BBM, Env listening gibi özellikler gibi birçok özellik daha açılıp kapatılabilmektedir. Aramayı kapatmak veya e-mailleri kapatmak veya açmak sizin isteğinize bağlıdır.

Ayarlamalarınızı kaydetmek için ise ‘Seve Ana Close’ tuşuna basarak istediğiniz uygulamaları işlerliğe koymuş olacaksınız.

Kullanım Sözleşmesi

3.Aşama

BlackBerry Telefon Takip Kurulum aşamasında tamamlanması için karşınıza Kullanım Sözleşmesi ekranınıza gelecektir. Bu sözleşmeyi kabul etmenizle BlackBerry Telefon Takip kullanım koşullarına uyacağınıza taahhüt etmiş olup şartları kabul etmektesinizdir. Bu kullanım sözleşmesi bütün uygulamalarda zorunludur ve tüm programlar da mevcuttur. Ekrana gelen sözleşmede ‘Accept’ tuşuna basarak kabul etmiş olursunuz ve bu aşamayı da kolaylıkla geçebilirsiniz. Sözleşmeyi okuyup kabul etmek istemezseniz ‘Reject’ tuşuna basarak reddetmiş olursunuz ancak bu işlem sonrası BlackBerry Telefon Takip programını kurma şansınız olmaz.

Gizli Sms Komutları

4.Aşama

Uzaktan Spy Yazılım için kullanılabilecek gizli sms komutları ayarlanmış olacaktır. Call-on, Call-of, SMS on, SMS of, Gps on, Gps off, Contact On, Contact off, Email On, Email Off, Photos On, Photos Off gibi seçenekleriyle komutları açma kapama mümkün olabilmektedir. Ancak BlackBerry Telefon Takip telefon modelinden ötürü bu komutlar gizlenemediği için komutları değiştirme özelliği yerine açma kapama özelliği getirilmiştir.

Örnek verilecek olursa Mesaj takip özelliği için belirlenmiş olan ‘sb-sms-1 ‘gizli mesaj kontrolünü *merhaba* veya *nasılsın* olarak mesaj attığınızda mesaj takip komutu aktif hale gelmiş olacaktır. Bunun gibi özelleştirmeleri yapmak mümkündür.

BlackBerry Telefon Takip Teknik Yardım ve Kullanma Kılavuzu için

Türkçe Kullanma ve Kurulum Kılavuzları

5.Aşama

BlackBerry Telefon Takip arayüz dili İngilizce’dir. İngilizce bilmeyen Takip kullanıcılarının endişeleri yüzünden çalışma yapılmış bulunup bu çalışmalar ardından hizmete sunulmuştur. Arayüz Türkçe olarak çevrilmiş ve konulmuştur. Bu arayüz de Kulllanma kılavuzu, Kurulum Destek, Spy  Yazılım Ayarlar, Teknik Yardım bulunmaktadır.

Satın alma aşaması geçildikten sonra ihtiyaç duyduğunuz çok zamanlı tüm bilgilere ve dökümanlara bu kılavuz yardımıyla Türkçe dil seçeneğiyle ulaşmanız mümkün olabilir hale getirildi. Bu kullanma kılavuzu sayesinde İngilizce gibi başka bir dil bilmenize gerek kalmaksızın ana dilinizle BlackBerry Telefon Takip’i rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm bu komutları gerçekleştirdikten sonra Kullanım Kılavuzlarının içeriğini de yerine getirerek Spy Yazılım’ı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.