Casus Cep Telefonu Programı | Blog

Casus Cep Telefonu Programı


Diyelim ki küçük bir işletme sahibisiniz ve üretiminiz konusunda oldukça hassas ve dikkatlisiniz. Ancak son günlerde üretimden mallarınızın eksildiğini fark ediyor ama kimseye de konduramıyorsunuz. Çalıştığınız kişiler uzun süredir sizinle beraber, kırmaktan da çekiniyorsunuz. Bu gibi durumlar günümüzde fazlasıyla yaşanmakta ve küçük, büyük fark etmeksizin işletme sahipleri ciddi maddi kayıplar vermektedir. Bizler SPY Yazılım ekibi olarak, insanların her mağduriyetini göz önünde bulundurarak dizayn ettiğimiz Casus cep telefon programı, her marka kullanıcı telefonuna uygun ve kesintisiz takip olanağı sunmaktadır. Ancak “ben takip nedir bilmem, kendi halimde bir insanım” derseniz, deneyimli personellerimiz, bu konuda da sizleri aydınlatacak şekilde bilgi aktarımında bulunacak ve takibinizi nasıl şekillendirmeniz gerektiği konusunda size fikir verecektir.

Casus Telefon Kurucusu SPY Yazılım Takıldığınız Her Konuda Destekçisiniz

SPY yazılım firmamız, uzun yıllardan beri casus yazılım sektörü içinde olup, satış yaptığı müşterilerinin satış sonrasında da her daim destekçisidir. Programı beğenmeme durumunuzda sizlere verdiği önemim göstergesi olarak 10 gün içinde şartsız iade kabulü yapmaktadır. Programın Türkçe kılavuzunu okuyup da yine anlayamadığınız noktalarda her daim arayabilir, uzman teknik ekibimizin tarafından detaylı bilgilendirilirsiniz.

Casus Telefon Size Neler Verir Bir Göz Atalım

Basit bir şekilde hedef kişinizin telefonuna yüklediğiniz casus cep telefon programı, bundan sonraki günlerde hedef kişinin her uygulamasına ve bulunduğu ortamlara ulaşarak hakkında ve yapmak istediklerinde bilgi sahibi olabileceksiniz. Örneğin; web geçmişine ulaşabilecek, uygulamalarını kontrol edebilecek ve sosyal paylaşım sitelerinin şifrelerini ele geçirebileceksiniz. Hedef kişinin nerede olduğunu öğrenmek, artık imkansız değil. GPRS yer tespiti sayesinde gün içinde nerelere gittiğini öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda gittiği yerlerde ortam seslerini dinleyebilecek ve kamerasını istediğiniz gibi yöneterek video veya resim çekebileceksiniz. Hedef telefondaki sim kart değişikliği, numarasıyla birlikte tarafınıza bildirilir. Telefonu uzaktan yöneterek, istediğiniz kişiye mesaj gönderebilecek, mesaj gönderdiğiniz kişinin tepkilerini ölçebileceksiniz. E-mail, not defteri, randevular gibi çeşitli uygulamalara erişim sağlayarak, ileri günlerde neler planlandığını görebileceksiniz. Hedef kişinizin aramalarına ve gelen aramalara, 3. Kişi olarak gizliden katılabileceksiniz.

Casus Telefon İle Takip Ettiğim Ya Anlaşılırsa?

Her üründe olduğu gibi casus cep telefonu programı üzerine de, piyasada çeşitli firma ismi altında kopya içerek ve taklit casus telefon ürünleri bulunmaktadır. Tercihinizi bu firmalardan yana yaparsanız, özellikle telefon dinleme takibinde, hedef kişinin telefonunda cızırtı, sesin derinden gelmesi gibi çeşitli rahatsız edici eylemler oluşacaktır. Bir süre sonra hedef kişi telefonunun bozuk olamadığını anlayınca, telefonunu takibe aldırır ve yüklenen bu sahte yazılımların güvenlik ve gizlilik seviyesi düşük olduğu için anında yakalanırsınız. Yani her zaman tercihinizi kaliteden yana kullanmanız yararınıza olacaktır. Eğer SPY Yazılım firmasının bir cep telefonu dinleme programlarından herhangi birini tercih etmiş olsaydınız, programın hangi özelliğinden faydalanırsanız faydalanın, hedef telefon üzerinde en ufak kendini belli edecek bir eylem oluşmayacaktır. Böylece kaliteli ve kesintisiz şekilde gizliden takibinize istediğiniz sürece devam edebileceksiniz.