Casus Programla SMS Takibi | Blog

Casus Programla SMS Takibi


Bilgisayar ve telefonlara dair her gün yeni bir teknolojik gelişme görülmektedir. Bu gelişme ve ilerlemelerin ilk sırasında da şüphesiz cep telefonlarına dair üretilen yazılımlar gelmektedir. Herkes tarafından büyük ilgi ve beğeni gören yazılımlar her yaştan kişinin kullanımını amaçlayarak üretilmekte ve amacına da ulaşmaktadır. Bu üretimlerin başında casus telefon adı verilen gizli takip yapılmasını sağlayan yazılımlar gelmektedir. Casus programla sms takibi, arama kayıtları takibi ve ortam belirleme gibi işlemler yapılabilmektedir. Casus programla, bahsettiğimiz işlemlerin yapılabilmesi için öncelikle hedef bir telefon belirlenmeli ve program o telefona yüklenmelidir. Böylece hedef kişi için casusluk görevini üstlenen telefon programı sayesinde smsleri, aramaları hatta çekilen fotoğraf ya da videoları bile takip edebilmek mümkün olur.

                  Casus programla sms takibi, casus telefonla arama kayıtları takibi gibi birçok işlemin yanında hedef kişinin nerede olduğu da casus telefon ile öğrenilebilmektedir. Bu da kişilere büyük fayda sağlamaktadır. Örneğin çocuğunun nerede olduğunu merak eden anne ve babalar için ya da kimlerle konuştuğunu kimlerle mesajlaştığını öğrenmek isteyen kişiler için program çok tercih edilebilir. Özellikle büyük ülkelerde ilgi gören program ülkemizde de son zamanlarda fazlaca ilgi görmeye başlamış bulunmaktadır. Hedef telefonun yaptığı görüşmeleri illa ki sonradan öğrenme zorunluluğunuz da bulunmamaktadır. Çünkü telefonunuza işaret geldiği anda, casus telefonun yaptığı görüşmeye katılıp canlı olarak konuşma dinlenebilmektedir.  Casus programla sms takibi sayesinde de, hedef telefon ne zaman mesaj gönderimi yapsa sizin telefonunuza hemen bir sinyal gelecektir. Ve siz de mesajın kime gönderildiğini hangi saatte gönderildiğini hatta mesaj içeriğini dahi öğrenebilirsiniz. Casus programla sms takibi gibi birçok konuda işinize yarayacak olan bu programı yükleme işlemi yapmak da çok kolaydır.

                  Üst düzey bir kullanım bilmeye gerek yoktur ve hemen hemen herkes bu yazılımı yükleyebilmektedir. Belirlediğiniz hedef telefona bu programı yüklediğinizde hedef kişi bunu asla anlamayacaktır. Çünkü program hiçbir şekilde kişiye işaret vermemektedir. Ama fark edilip program silinse bile siz yine de kendi telefonunuzdan programı silmediğiniz takdirde her bilgiye ulaşmaya devam edebileceksinizdir. Bu da sizlerin kolayca ve hiç anlaşılmadan dinleme yapmanızı sağlayacaktır. Kendiniz yazılım yüklemesi yapamıyorsanız bir telefoncu aracılığı ile de yükleme yaptırabilirsiniz. Ancak bu yükleme için, hedef kişinin telefonunun sizde olması gerekmektedir. Mesela çocuğunuzun telefonuna yazılım yükleyecekseniz onun telefonunu elinizde bulundurmalısınız. Çünkü program uzaktan yüklenememektedir. Casus telefon işlemini sizler telefonunuzdan bu uygulamayı silene kadar devam edecektir. Sizler de bu program sayesinde istediğiniz telefona yüklediğiniz program ile o telefon hakkında ki bilgilere ulaşabilecek, çocuğunuzun güvenliğini sağlayabileceksiniz veya eşinizle ya da sevgilinizle ilgili şüphe duyduğunuz konularda bilgi sahibi olabileceksiniz. Casus programla sms takibi, arama kayıtları takibi,