Casus Telefon Program Fiyatları | Blog

Casus Telefon Program Fiyatları


Günümüz teknolojisine uyarlanarak üretilen casus telefon programları, her kesimin alım gücü düşünülerek tasarlanmıştır. Ancak fiyatta uygunluk gösteren ürünler, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden üretilip, tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Her zaman paradan çok müşteri memnuniyetini önde tutan SPY Yazılım, ürettiği her ürünün, kazancından önce müşteri memnuniyetinin sağlanmasını hedefler. Bu bağlamda üretilen casus telefon program fiyatları, EXTREME ve PREMIUM olarak, iki versiyon üzerine tasarlanıp, kişinin tercihine sunulmuştur.

SPY YAZILIM EXTREME: Günümüzün en kapsamlı teknolojik sistemi ile üretilmiş olup, bugüne kadar eşi benzeri olmayan bir yazılımdır. Mevcut özelliklerinin dışında, piyasa ürünlerinin de tamamında olan özellikleri kapsamaktadır. Çeşitli firmalardan, farklı fiyatlarla alıp, rafa kaldırdığınız casusluk programlarını ele alırsak, SPY Yazılım kalitesiyle üretilen casus telefon yazılım fiyatları, hiç de dudak ısırtan fiyat aralığında değildir.

SPY YAZILIM PREMIUM: Daha uygun fiyatla üretilmiş olan PREMIUM versiyonu, benzer piyasa ürünlerinden, fazlasıyla kapsamlı bir programdır. Sizlerin merak ettiği casus telefon dinleme programı fiyatları, konusu düşünülerek hareket edilmiş, ancak kalite açısından kesinlikle ödün verilmemiştir.

Peki, SPY YAZILIM Casusluk Programları İle neler Öğrene Biliriz?

Bugün SPY Yazılım firmasından çıkan her ürün, kesintisiz hizmet şartı ile satışa sunulmuştur. Program androind tabanlı her telefon markası ile uyumludur. Sizlerin hedef belirlediğiniz kişinin telefonuna yazılımı yüklemeniz halinde, casus telefon, artık sizin hizmetinizde olup, hedef kişinin her hareketini rapor edecektir. Hedef kişi sevgiliniz, iş arkadaşınız veya çocuğunuz olabilir. Önemli olan casus dinleme programı yükleyip, program özelliklerini aktif hale getirmenizdir. Ardından yönetici telefon kısmına kendi kişisel numaranızı girerek, telefonun bütün hakimiyetini ele almış olacaksınız. Örneğin, SMS takipçisi özelliğinden faydalanabilir, hedef telefona gelen-giden mesajlar, eş zamanlı olarak size de iletilebilir. Hedef kişinin telefonu çaldığında, size mesaj olarak bilgi verilmektedir. İsterseniz gizliden arayıp, görüşmeyi canlı olarak dinleyebileceksiniz. Program gizlilik şartıyla çalıştığı için, siz aradığınızda hedef kişinin telefonunda herhangi bir uyarı, zil sesi, ışık gibi eylemler oluşmayacaktır. Bununla birlikte gittiği yerlerden haberim olsun diyorsanız, yer tespiti özelliğini kullanarak harita üzerinde detaylı olarak bilgilendirileceksiniz. Aynı zamanda gitmiş olduğu yerde, uzaktan telefonun mikrofonunu açabilecek ve ortam seslerini dahi dinleyebileceksiniz. Bunlarla sınırlı kalmayan casus dinleme yazılımı, yine uzaktan size kamera açma ve resim çekme fırsatını verecektir. SPY Yazılımın üretmiş olduğu casus telefon, 150’den fazla özellik barındırmakta olup, özelliklerini keşfettikçe, casus telefon program fiyatları arasında bu kaliteyi çok ucuza almışım diyebileceksiniz. Sizler için en iyisini düşünüp, en iyi kaliteyi tasarlayan öncü firma SPY Yazılım, bugüne kadar satmış olduğu hiçbir üründen şikayet almamıştır. Buna rağmen müşterilerine memnuniyetsizlik olasılığında 10 gün içinde şartsız iade sözü vermiştir. Ayrıca her casus telefon yazılımı sattığı müşterisine, satıştan sonra da canlı destek vermektedir.