Casus Telefon Programı | Blog

Casus Telefon Programı


                  Son zamanlarda adı fazlası ile duyulan casus yazılım, gizli takip, telefon takibi gibi kavramların varlığı git gide artmaya başlamıştır. Bunun sebebi ise telefonlara özellikle de cep telefonlarına dair her geçen gün yeni bir gelişme yaşandığının görülmesidir. Bu gelişmeler tamamı ile kişilere hizmet etmek ve onların memnuniyetini kazanmak amacı ile ilerleme göstermektedir. Bundan mutlu olan insanlar, programların kullanımından yarar gördüklerini belirttikçe, üreticiler hep daha iyilerini çıkartmaya çalışmaktadır. Bu gelimlerden yararlanmak için birçok araştırma yapan insanların en çok dikkatini çeken de casus telefon ve casus telefon programı özellikleri ile ilgili bilgiler olmaktadır. Casus yazılım ve spy yazılım olarak da karşımıza çıkan programın birbirinden farklı ve yararlı birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan birini örnek olarak göstermemiz gerekir ise, çocuğunun güvenliğini sağlamak isteyen anne ve babaların aklına takılan sorulara cevap veren bu programı gösterebiliriz.

                  Casus telefon program özellikleri arasında; arama kayıtlarına ulaşmak, sms kayıtlarını öğrenmek ve raporlarını incelemek, hedef telefon sahibinin hangi ortamda olduğunu öğrenmek hatta o ortamda ki sesleri dinlemek gibi birçok özellik sayabiliriz. Saydığımız bu özellikler hem merak giderici hem şüphelere cevap bulucu yollar sunmaktadır. Eğer sizin de aklınızda bu bilgilere ulaşmak gibi bir düşünce varsa hedef bir telefon belirlemeniz ( çocuğunuzun, eşinizin ya da sevgilinizin telefonu olabilir ) ve hedef telefona bu programı yüklemeniz gerekecektir. Böylece hedef telefonun yaptığı görüşmelere, sms kayıtlarına ve bulunduğu ortam gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Casus telefon program özellikleri güzel ancak ya hedef telefon sahibi bunu anlarsa diye bir şüpheniz varsa hemen bu şüpheyi aklınızdan silebilirsiniz. Çünkü hedef telefon bu programı asla sinyal ya da titreşim vererek çalıştırmamaktadır. Bu sayede hedef telefon, programın yüklü olduğunu asla anlamayacaktır. Diyelim ki inceledi ve bir şekilde anladı sonrasında da programı telefondan sildi yine de sizler kendi telefonunuzdan programı silmediğiniz sürece kullanıma devam edebilecek ve istediğiniz sorulara cevap bulmaya devam edebileceksiniz.

                  Casus telefon programları sayesinde aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hedef olarak belirlediğiniz telefona bu programı yüklemek olacaktır. Yükleme işi on dakikadan fazla zamanınızı almayacak kadar zahmetsiz ve telefon kullanmayı bilen herkesin yükleyebileceği kadar basittir. Çocuğunuzun telefonu artık kapalı olsa bile sizler onun nerede olduğunuz bu program sayesinde öğrenebilirsiniz. Eğer sizinle konuştuktan sonra aramayı sonlandırırsa bu program sayesinde bulunduğu ortamda ki sesleri dinlemeye devam edebilirsiniz. Bu da hedef telefon sinyallerini kendi telefonunuza yönlendirmeniz ile gerçek olacaktır. Casus telefon program özellikleri hem çok amaçlı hem de çok faydalı bilgiler ile hizmetinize sunulmaktadır. Yararlanmak için hemen programın yüklemesini yapabilirsiniz. Bu şekilde de aklınızda ki soruları yok edebilirsiniz.