Casus Telefon Programı Konum Belirleme | Blog

Casus Telefon Programı Konum Belirleme


                  Cep telefonlarına dair sürekli olarak bir gelişme yaşanmaktadır. Bu gelişmelerin başında cep telefonlarına yüklenebilen program ve yazılımlar gelmektedir diyebiliriz. Bu programların özelliği kolay v zahmetsiz şekilde yüklenebilmesi ve herkes tarafından çok fazla ilgi görmesidir. Cep telefonlarına yüklenebilen bu program ve uygulamaların başında casus telefon özelliği taşıyan gizlilik programları gelmektedir. Casus telefon programı konum belirleme, arama kayıtlarına ulaşma, mesaj içeriklerini görme ve ortam seslerini dinleme gibi birçok özellik taşımaktadır. Casus telefon programı konum belirleme sayesinde mesela öncelikle bir hedef telefon seçilir ve bu telefona yüklenen program ile kapalı olsa bile nerede olduğu belirlenebilir. Ya da program sayesinde örneğin, hedef telefon bir görüşme yaparsa yazılımı yükleyen kişinin telefonuna bildirim ya da sinyal gelir. Ve yapılan bu görüşemeye ait saat, hangi numara ile görüşüldüğü bilgisi gibi bilgiler öğrenilir.

                  Cep telefonu programı ortam belirleme aracılığı sayesinde özellikle de yer bulma özelliği de kişilere büyük fayda sağlamaktadır. Bu özellik ile birlikte hedef telefonun o an nerede olduğu hakkında detaylı bir bilgi elde edilmektedir. Bu da genelde ailelerin işine yaramaktadır. Çocuğunun nerede olduğunu merak eden anne ve babalar bu programı çocuklarının telefonuna yüklediklerinde nerede olduğunu öğrenebilmektedir. Hem de çocuğun telefonu kapalı bile olsa program çalışmaya devam etmektedir.  Bu görüşmelere sonradan da ulaşılabileceği gibi canlı olarak görüşmeye de katılabilmektedir. Önemli olan telefona sinyal verildiği anda hedef telefonun yaptığı görüşmeye katılıp katılmadığınızdır. Cep telefonu programı ortam belirme içerisinde yer tespit etme olsa da bu program içerisinde genel olarak arama kayıtlarını öğrenme, sms kayıtlarını raporlama ve ortam dinleme ya da saat aralıkları hakkında bilgi edinme gibi birçok özellik bulunmaktadır.

                  Cep telefonu programı ortam dinleme ve sms ya da arama kayıtları hakkında ki bilgilere ulaşmak için yükleyeceğiniz bu programın yüklemesini yapmak da çok kolaydır ve hemen hemen herkes bu yazılımı yükleyebilmektedir. Öyle ki, telefon kullanmayı bilen herkes bu yüklemeyi yapabilecektir. Programın yüklü olduğu telefon sahibi bunu hiçbir şekilde anlamayacaktır. Anlayıp da silse bile, siz kendi telefonunuzdan bu programı silmediğiniz sürece istediğiniz tüm bilgileri öğrenmeye devam edebileceksinizdir. Bu programın yüklenmesi için ise hedef kişinin telefonunun sizde olması gerekmektedir. Misal olarak, çocuğunuzun telefonuna yazılım yükleyecekseniz onun telefonunu elinizde bulundurmanız gerekmektedir ve bu işlem en fazla on dakikalık bir zamanınıza alacaktır. Sizin için casusluk görevi görecek olan program sayesinde hem güvenle ilgili hem de merakla ilgili tüm sorularınızı cevaplandırabileceksiniz. Bu şekilde belirlediğiniz hedef telefona ait arama kayıtları, sms takipleri, konuşma aralıkları ve konuşma süreler gibi merak ettiğiniz her konuda kendinize bir cevap bulabileceksiniz. Önemli olan programı hangi telefona yükleyeceğinize karar vermenizdir.