Casus Telefon Yazılım | Blog

Casus Telefon Yazılım


Hızla gelişmekte olan teknolojinin nimetlerinden her alanda faydalanılmaktadır. Kişiler yaşam boyu gerek iş arkadaşlarından yana, gerekse sevgilisinden yana birçok darbe alarak maddi manevi kayıplar vermiştir. Bu bağlamda bizleri aslında bir nevi koruma altına alan casus telefon yazılımı, son teknik özelliklerle donatılmış olup, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Eğer casus telefon yazılımları ne işe yarar? Diye soracak olursanız, kısaca özetlemek gerekirse,  arkanızdan dönen bütün yalan dolanı öğrenmenize yaramaktadır. Aynı zamanda işverenin, imalat ve teknik büro kısımlarında casus telefon programı aracılığı ile hangi personeli ne yapmış? Kiminle ne konuşmuş? İşini aksatıyor mu? Hepsinden haberdar olabilecektir. Ancak casus telefon, her zaman olumsuz bilgiler almanız değil, bazen de hiç ummadığınız doğrultuda olumlu bilgiler almanızda da işe yarar. Şöyle ki, örneğin bir personelin işveren tarafından yeterli oranda verimli olmadığı düşünülürken, aslında en verimli personel olduğu öğrenilebilir. Böylece hakkı yenen personel, daha uygun şartlar eşliğinde çalışması sağlanır. Ya da kız arkadaşınızın sizi aldattığını düşünürken, aslında sizden başka hiçbir şey düşünmediği anlarsınız ve geleceğe dair planlarınız, tamamen farklı bir boyuta ulaşabilir. İnsanlar kendilerini bazen ifade etmekte zorlanabilir ve yanlış anlaşılmalara ön verebilir. Sevdiklerinizi kırmadan gerçek düşüncelerini anlamanız açısından sizlere yardımcı olacak olan casus telefon yazılımları, olumsuz düşüncelerin netlik kazanmasını sağlamaktadır.

 Bu bağlamda yapmanız gereken Spy yazılım sitesi üzerinden, casus telefon yazılım indir butonuna basmak olmalıdır. Kısa süre içinde hedef belirlenen telefona indirdiğiniz casus telefon yazılımı, bundan sonra hedef kişinin her hareketini bileceğiniz anlamını taşımaktadır. Bununla birlikte hedef telefona casus yazılım yüklenince, öncelikle yapmanız gereken, yönetici telefon kısmına kendi telefon numaranızı eksiksiz şekilde girmelisiniz. Ardından ayarlar kısmından istediğiniz özelliği açıp, istediğiniz özelliği kapalı tutabilirsiniz. Ya da casus telefon programı özelliğinin, tamamını aktif hale getirebilirsiniz. Siz hangi bilgilere ulaşmak istiyorsanız, bu doğrultuda casus telefon bilgi aktarımı yapacaktır. Bununla birlikte program gizlilik altında çalışmasını yürüttüğü için, hedef telefonun ekranında, programı açmak için bir simge bulunmayacaktır. Programı sadece yazılım tarafından size bildirilen bir kodu tuşlayarak, ekrana getirebilirsiniz. Yani uzaktan yöneteceğiniz telefon üzerinde, yapacağınız herhangi bir eylem, hedef kişi tarafından asla fark edilmeyecektir. Örneğin; hedef telefon üzerinde görüşme kayıtları özelliğini aktif hale getirdiğiniz zaman, hedef telefon gelen-giden aramalar esnasında anında size mesaj ileterek, sizin oline olarak telefon görüşmesini dinlemenizi sağlamaktadır.

Ya da dilerseniz kayıt altında tutulur ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Yine hedef kişinin telefonuna gelen – giden mesaj, mailler, dilerseniz kayıt altında tutulup, bir süre sonra size rapor edilebilir veya anında oluşan eylem sizin panelinize yansır. Tercih tamamen size kalmış, bu özelliği nasıl kullanmak isterseniz o şekilde ayarlamanız mümkün olacaktır. Bunlarla sınırlı kalmayan casus telefon yazılımı, hedef kişinin telefonu ile girmiş olduğu bütün internet sayfalarını eksizsiz olarak sizin de görmenizi sağlamaktadır. Hedef kişi, hangi sitelere girmiş? Kimlerle hangi sosyal ağ üzerinden sohbet etmiş? Kimlerin resimlerine bakmış? Bunların hepsini casus telefon aracılığı ile öğrenmeniz mümkündür. Aynı zamanda yazılımın ortam dinleme özelliğini kullanarak, hedef kişinin bulunduğu ortamda neler konuştuğunu da öğrenebileceksiniz. Birçok özelliğinin yanı sıra en önemli özelliklerinden biri olan yer tespiti özelliği sayesinde, artık eşinizin, sevgilinizin, iş ortağınızın yani merak ettiğiniz her kimse nerde olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz. Hayatınızda bir karışıklık söz konusu ise sizlere tavsiyemiz, casus telefon yazılımı indir butonunu kullanarak, hayatınızda karmaşaya neden olan kişiyi kontrol altına almanız olacaktır.