Casus Telefon Yazılımı | Blog

Casus Telefon Yazılımı


Gelişen teknoloji sayesinde telefonlarda ve telefonlarla ilgili programlarda büyük bir gelişme yaşanmaya başlandı. Bu programlardan en önemlisi de en çok ilgiyi gören spy telefon programı olarak karşımıza çıkan ve casus telefon programı olarak da bilinen program oldu. Her telefona yüklenebilen bu program sayesinde hedef belirlenen telefon ile ilgili her bilgiye ulaşılabilmektedir. Örneğin eşinden şüphelenen birisi Casus telefon yazılımı adı verilen bu programı eşinin telefonuna yüklerse eşinin yaptığı tüm görüşmelere, sms kayıtlarına ve bunun gibi birçok bilgiye ulaşabilecektir.  Ya da çocuğunun ne zaman nerede olduğunu kimlerle hangi saatlerde görüştüğünü ya da mesajlaştığını merak eden anne babalar için çok faydalı olacak bu program, hedef telefonla ilgili her programa ulaşılmasını sağlamaktadır.

                  Spy Yazılım adeta bir casus görevi üstlenmektedir. Adı üzerinde bu casusluk görevi gizli bircimde gerçekleşmektedir ve yüklediğiniz telefonun sahibi tarafından kesinlikle anlaşılmamaktadır. Anlaşılmadığı için kolayca kullanılabilecektir ve tüm sorulara cevap bulunabilecektir. Böylece casusluğunu yaptığınız telefon sahibinin telefon üzerinden yaptığı tüm işlemleri öğrenebileceksinizdir. Anlaşılması mümkün olmadığı halde eğer program telefon sahibi tarafından fark edilirse ve silinirse, siz spy telefon programı adı verilen bu programı silmediğiniz sürece tüm bilgileri öğrenmeye devam edebileceksiniz.  Spy telefon yazılımı içerisinde ki bazı özellikler şöyledir;

                  Hedef kişinin o an nerde olduğunu öğrenebilme ya da hedef kişinin kimlerle konuştuğunu, hangi saat aralığında konuştuğunu öğrenebilme, hedef kişinin bulunduğu yeri ve ortamı öğrenebilme ve hedef kişi sim kartta değişiklik yaptığında anında öğrenebilme ile hedef kişinin telefonunu kapatabilme ve açabilme ya da hedef kişinin tüm konuşmalarını dinleyebilme.

                  Casus telefon yazılımı uygulamasını basit bir şekilde istediğiniz telefona yükleyebilirsiniz. Örneğin sim kart ya da hafıza kartı aktarımları ile ya da usb kablosu aracılığı ile yükleme yapabilirsiniz. Programı yüklemeniz sayesinde takip etmek istediğiniz hedef kişiyi gizlice takip edebilirsiniz. Program hiçbir sinyal vermediği için anlaşılması da mümkün olmayacaktır. Bu da takibinizin gizliliğin koruyacaktır. Casus telefon sayesinde istediğiniz arama kaydına hemen ulaşabilecek, mesaj içeriklerine erişebilecek hatta hedef kişinin nerede olduğu bilgisine de anında ulaşabileceksiniz. Tüm bunları hedef kişinin telefonu kapalı olsa bile gerçekleştirebileceksiniz. Eski ya da yeni tüm telefonlara yüklenebilen programın yüklenmesi de çok kolaydır. Telefon kullanımını bilen herkesin yapabileceği işlem sayesinde klavuzlara bakarak kolayca yüklemeyi tamamlamak mümkün olacaktır. Sizler için casus görevi üstelenen bu program sayesinde istediğiniz bilgiyi öğrenmeniz mümkün olacaktır. Önemli olan casus telefondan faydalanmak isteyip istemediğinizdir. Eğer faydalanmak istiyorsanız hemen hangi telefona yükleme yapacağınıza karar vermelisiniz ve yüklemeyi tamamlamalısınız. Böylece yukarıda saydığımız her konuda bilgi edinebilir ve meraklarınızı giderebileceğiniz gibi güvenlik sağlama amaçlı da kullanım yapabilirsiniz. Casus program sayesinde aklınıza takılan tüm sorulara bir cevap bulabilirsiniz.