Cep Telefonu Takibi | Blog

Cep Telefonu Takibi


                  Gelişmekte olan zamanın etkisi ile teknolojide büyük buluşlar ve gelişmeler de yaşanmaktadır. Teknoloji denilince akla hemen gelen telefon ve bilgisayar için geliştirilen programlar da bunlardan bazılarıdır. Kişiler tarafından ilgi gördükçe daha da ilerleyen ve gelişen programlardan en önemlisi ve ilgiyi hak edeni de cep telefonu takibi programıdır. Cep telefonlarına gösterilen büyük ilgi sayesinde hemen herkesin hatta çok küçük yaşta ki çocukların bile telefonları bulunmaktadır. Çocuklarına telefon alan bireylerin amacı her aradıklarında onlara ulaşabilmek ve merak etmemeye çalışmaktır. Ancak yine de bu durum yeterli olmadığı zamanlarda bireyler çocuklarının telefonu kapalı iken de onların nerede olduğunu öğrenmek istemektedir. Cep telefonu takibi sayesinde, programın yüklü olduğu telefonun o an nerede olduğuna dair bilgilere ulaşılabilecektir. Bu da tüm anne babalar için çok olumlu bir program olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.

                  Yalnızca anne babalar için değil karı kocaların ya da sevgili olan çiftlerin de kullanmak istediği ve çok tercih ettiği program birçok konuda kişilerin merakını giderici özellik taşımaktadır. Örneğin, sevgilisinin hangi saat aralıklarında hangi numara ile kaç dakika görüşme yaptığını merak eden kişinin hedef telefona bu programı yüklemesi yeterli olacaktır. Cep telefonu takibi programının asıl adı Spy Yazılımdır aslında. Bu program tüm ülkelerde çok büyük ilgi görmekte ve fazlaca kullanılmaktadır. Ayrıca sadece son model telefonlarda değil tüm telefonlarda kullanılmakta ve eski yeni şeklinde modeller fark etmemektedir. Programın telefonlara yüklenmesi ile birlikte öğrenilebilecek bilgiler arasında, hedef kişinin konuşma kayıtları, konuşma süreleri, mesajlaştığı kişiler, ne zamanlarda mesaj gönderdiği, hangi ortamda bulunduğu gibi birçok bilgiye ulaşılabilecektir. Özellikle Amerika’ da ve benzeri büyük ülkelerde büyük gelişme gösteren ve ilgi gören program sayesinde kullanım çok yaygınlaşmıştır. Aramalardan sonra da ses kayıtları dinlenebileceği gibi, arama yapıldığı sırada sizin telefonunuza gelecek sinyal ile hedef telefonun yaptığı görüşmeye dâhil olabilir ve dinleyebilirsiniz. Cep telefonu takibi programının Google maps özelliği sayesinde de hedef kişinin telefonunda anında takip yapılabilmekte ve yer raporları anında elde edilmektedir.

                  Cep telefonu takibi ile hedeflenmiş olan telefonda ki yazılımların kusursuzluğu sayesinde çekilmiş olan fotoğraflara da uzaktan mail yolu ile ulaşmak mümkün olacaktır. Bu fotoğraf ve videolara ulaşma özelliği 2014 yılında devreye girmiş olup herhangi donma yaşanmadan ulaşım sağlanabilmektedir. Hatta fotoğrafların ve yapılan video kayıtlarının ne zaman hangi tarih ve hangi ortamda çekildiğine kadar ki tüm bilgilere de ulaşım mümkündür. Bu program ve yazılım sayesinde merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz kişinin tüm bilgilerine istediğiniz zamanda ulaşabileceksiniz ve içinizde ki şüpheleri giderebileceksiniz.  Bu tüm özellikler de programın çok fazla tercih edilmesine sebep olmakta ve tüm dünyada yayılmasını sağlamaktadır.