Cep Telefonu Takip Yazılımı | Blog

Cep Telefonu Takip Yazılımı


                  Cep telefonlarına ait her geçen gün bir gelişme yaşanmaktadır. Bu gelişmelerin başında cep telefonlarına yüklenebilen yazılımlar gelmektedir. Kolayca ve zahmetsiz şekilde yüklenebilen yazılımlar küçük büyük herkes tarafından ilgi görmektedir ve ilgiyi de hak etmektedir. Bu yazılımların başında gelenlerinden biri de cep telefonu takip yazılımı dır. Bu yazılım sayesinde hedef bir telefon belirlenir ve yazılım o telefona yüklenerek istenilen her bilgiye ulaşılabilir. Örneğin, hedef telefon bir görüşme yaparsa, yazılımı yükleyen kişinin telefonuna bildirim ya da sinyal gelir. Yapılan görüşmenin saati, kimle yapıldığı, kaç dakika konuşulduğu gibi bilgilere ulaşılabilir. Bu yazılımlar hem eşinin telefonunu takip etmek isteyen bireylerin hem de çocuğunun telefonunu takip etmek isteyen anne ve babaların büyük ilgisini görmektedir.

                  Cep telefonu takip yazılımı aracılığı sayesinde yer bulma özelliği de kişilere büyük fayda sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde hedef telefonun o an nerede olduğu hakkında detaylı bir bilgi elde edilmektedir. Çocuğunun nerede olduğunu merak eden anne ve babalar bu programı çocuklarının telefonuna yüklediklerinde nerede olduğunu öğrenebilmektedir. Üstelik çocuğun telefonu kapalı bile olsa program çalışmaya devam etmektedir.  Yapılan görüşmeleri illa ki sonradan öğrenme zorunluluğunuz ise bulunmamaktadır. Telefona sinyal verildiği anda hedef telefonun yaptığı görüşmeye katılıp canlı olarak konuşmayı dinlenebilmektedir. Cep telefonu takip yazılımı içerisinde yer tespit etme ve arama kayıtlarını öğrenme bunların dışında sms kayıtlarını raporlama ve ortam dinleme ya da saat aralıkları hakkında bilgi edinme, telefonu kapatma ve açma ve uzaktan kontrol etme gibi birçok özellik yer almaktadır.

                  Tüm bu özellikler cep telefonu takip yazılımı tercihini arttırarak görülen ilgiyi çoğaltmakta ve yoğun talebe sebep olmaktadır. Yazılım ile birlikte telefon kullanmayı bilen herkes arama kayıtlarına,  sms raporlarına ya da aramalara ve benzeri bilgilere kolayca ulaşabilecektir. Aynı zamanda cep telefonu takip yazılımı yüklemesi yapmak çok kolaydır hemen hemen herkes bu yazılımı yükleyebilmektedir. Peki, yazılımı yüklenen telefon sahibinin bunu anlaması mümkün müdür, cevabın hayır olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü cep telefonu takip yazılımının yüklendiği telefonda herhangi bir işaret, titreşim, sinyal ya da ses olmayacaktır. Bu da kolay bir şekilde ve hiç anlaşılmadan dinleme yapılmasına olanak sağlayacaktır. Bu programın yüklenmesi için ise hedef kişinin telefonunun sizde olması gerekmektedir. Örneğin çocuğunuzun telefonuna yazılım yükleyecekseniz onun telefonunu elinizde bulundurmanız gerekmektedir. Çocuğunuz bu uygulamanın telefonunda yer aldığını fark edip uygulamayı silse bile, yine de sizler kendi telefonunuzdan uygulamayı silmediğiniz sürece takip ve casusluk işlemi daima sürecektir. Bununla beraber de istediğiniz telefona yüklediğiniz program ile o telefon hakkında ki bilgilere ulaşabileceksiniz ve amacınız eğer çocuğunuzun güvenliği ise bunu sağlayabileceksiniz ya da amacınız şüphelendiğiniz konularda merak gidermekse bunu başarabileceksiniz.