En Çok Kullanılan Casus Telefon Yazılımı | Blog

En Çok Kullanılan Casus Telefon Yazılımı


Dünya'nın tercih ettiği en çok kullanılan casus telefon yazılımı

Bazen bilgi amaçlı bazen de insanın kendini koruması adına kullanılan, gizli dinleme cihazı yerine geçen bir uygulama olarak bilinir ve oldukça da fazla kişi tarafından kullanılır. Bu yazılım programı sayesinde kişinin merak ettiğiniz tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu kişi ister size yakın olsun, ister uzak olsun hiç fark etmez telefonu sizin elinizde olduğu müddetçe Casus Telefon Yazılımı kişinin telefonuna 1,2 dakika içerisinde yükleyerek kullanabilirsiniz. İnce ayrıntılı olarak geçse dahi kesinlikle karşı tarafın telefonuna kısa süreliğine de olsa sahip olmanız gerekir. Bazen casusça, bazen de hiçbir kötü niyet barındırmadan sahip olmak istediğiniz Casus Telefon Yazılımı için kullanımınızı gerçekleştirecek programı bu işi yapan firmalar tarafından satın alabilirsiniz. İşlemi başlatmak adına kendi telefon numaranız, karşı tarafın telefon numarası birde karşı tarafın telefon makinasının sizde hazır halde bulunması gerekir.
 

Spy yazılım sadece 2 dakikada kurulur ve kullanılır

 
Bu işleme başlamak adına ilk adımı attığınız andan itibaren size anlatılan programı hedef telefona yükleyerek diğer aşamaları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Program yüklenir yüklenmez hedef telefonun numarasını ve ardından sizin iletişim için kullanacağınız telefon numarasını da girerek size gelecek onay kodunu da doğruladığınız takdirde Casus Telefon Yazılımı aktif hale gelecektir. Bu işlemlerden sonra artık karşı tarafın telefonu ile hiçbir işiniz kalmamaktadır. Tamamen bağımsız şekilde telefonu uzaktan takip etmeye başlayabilirsiniz. Bu uygulama internet üzerinden gerçekleştiği için telefonun muhakkak internet ağına sahip olması ve internetin devamlı açık kalması gerekir.  Bu yazılım sayesinde artık hedef telefonun gelen giden mesaj kutusuna, gelen giden çağrıların tamamına ve bulunduğu yerin neresi olduğuna oturduğunuz yerden sahip olabileceksiniz. Telefon kullanmasını bilen her insan Casus Telefon Yazılımı programını hiçbir sorun yaşamadan kullanabilir. Akıllı telefon olması ve bu uygulamayı kabul edecek yazılıma sahip olması yeterlidir.
 

İstediğin her an takipte ol

İş yerinde, evinizde, çarşıda veya misafirlikteyken telefonunuz yanınızda olduğu sürece gelen bilgileri okuyarak bilgi alış verişi yapabilirsiniz. Yazılım hiçbir şekilde hata veya kullanılamaz ibaresi göstermez ve hedef telefonunda kendini ele verecek gözle görülür görseller sergilemez. Daha geniş kapsamlı bakarsak Casus Telefon Yazılımı yüklü olan telefonun dinleme kayıtlarını bile gerçekleştirebilirsiniz. Kendi telefonunuz ile hedef telefonu aramanız durumunda uygulama devreye girer ve telefonun ışığı yanmadan, çalma sesi çıkarmadan ve titreşim göstermeden kendi kendine açılarak siz ikinci şahıs olarak kişinin tüm sesli konuşmalarına şahit olursunuz. Şüphe uyandıracak bir ipucu vermemesinden ötürü oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Yapmanız gereken tek şey sabırlı olarak Casus Telefon Yazılımı programının size gönderecek bilgi raporlarını beklemektir. Bu raporlar gelmeye başladıktan sonra artık sizin için keyifli dakikalar başlamış ve merak ettiğiniz bilgilere ulaştınız anlamına gelir. Gerek kıskançlıklarınızı yatıştırmak adına, gerekse de sevdiklerinizi korumak adına kullanabileceğiniz en verimli ve en güvenli yazılım programıdır.