HTC Telefon Takip | Blog

HTC Telefon Takip


                  HTC telefon takip programlarından en iyi uygulama Spy Yazılım olarak lanse edilmektedir. Ancak Android ve Windows işletim sisteminde spy yazılımı açmak için herhangi bir simge yoktur.  Bu yüzden sistemin arayüzüne ulaşmanız gereklidir.  Uygulamanın ara yüzüne erişmek içi bir tuş kombinasyonu oluşturmanız gerekir. Bu kurulum sonrasında değiştirebileceğiniz ve sizin belirleyeceğiniz bir kombinasyondur.  HTC telefon takip programını cihazda görebilmek için telefon tuşlarını kullanacaksınız. Bunu için  #999999*’ı tuşlamalısınız. Bu sayede sistem ekranınızda belirecektir. Artık gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

                  Bu yazılım üzerinde belirleyeceğiniz telefon numarası spy yazılım programını uzaktan yönetmenize olanak sağlayacaktır. Hedef telefona göndereceğiniz gizli mesajlar için bu sistem gerekmektedir. Yani aslında tek yapmanız gereken şey, uzaktan yönetim için gerçek bir telefon numarası belirlemektir. Kendi numaranızı bu işlem için kullanmak her zaman daha iyidir. Bu nedenle ekranda beliren yere numaranızı yazmanız gerekir. Takip uygulamasının ekranını hedef telefon üzerinde açmalısınız ve buradan gerekli değişiklikleri yapmalısınız. Değişikliklere Spy Yazılım settings bölümünden ulaşabilirsiniz. Settings de karşınıza Calls, Photos SMS ve URLS gibi birçok bölüm çıkacaktır. Bunların yanında yer alan Enable veya Disable tuşlarını kullanmanız gerekecektir. İngilizce olan yazılımda ancak bu şekilde özelliklerini aktif hale getirebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz. Enable istediğiniz özelliği aktifleştirmek için kullanılırken Disable ise arzu ettiğiniz özelliği devre dışı bırakmak için kullanılır.

                  HTC telefon takip işleminde işinize gerçekleştirecek bu uygulamayı uzaktan yönetebilmek için bazı yöntemleri kullanabilirsiniz. Bunlardan biri gizli mesaj komutlarıdır. Gizli mesaj komutlarını yönetici numarası olarak belirlediğiniz telefon numarası üzerinden göndereceksiniz. Gizli mesaj komutları hedef olan telefona ulaştığında telefonun sahibi olan kişi tarafından görüntülenmez ve kolaylıkla işlevini yerine getirmek için size yardımcı olur. Bunun sayesinde hedef cihazı uzaktan göndereceğiniz gizli mesajlar ile yönetebileceksiniz. Gizli SMS sayesinde arzu ettiğiniz özelliği aktif hale getirebilir ve istemediklerinizi de devre dışı bırakabilirsiniz.  Burada dikkat etmeniz gereken tek ayrıntı vardır. O da yönetici numaranın tam ve düzgün şekilde girilmiş olmasıdır. HTC telefon takip yazılımı ile telefonu dinleme özelliğinde ses kayıt sistemi kullanılır. Sistem yapılan ses kayıtlarını panelinize aktarır ve buradan canınız zaman isterse o zaman dinleme imkanına erişebilirsiniz. Ancak ilk önce bu özelliğin aktif olmasını sağlamanız gerekir. Settings yani ayarlarda bulanan GPS bölümünde incoming call recording ve outgoing call recording özelliğini kullanmanız gerekecektir. Bunlar Türkçe olarak gelen arama ve giden arama kaydı anlamına gelir. Bu özellikleri aktif hale getirmeniz gerekir.

                  Uygulama telefonlarda kullanabilir ama ortam dinleme özelliği iki değişik şekilde yapılır. Bunlardan biri belirlenen sürelerde otomatik kayıt yapılmasıdır. Otomatik yapılan kayıtlar panelinize doğrudan aktarılır. Burada ayarlar kısmında GPS bölümüne basınız ve orada bulunan GPS interval’i bulunuz. Orada 15 veya 60 dakika olarak gösterilmiştir. Siz onu 40 dakika olarak ya da 20 dakika olarak istediğiniz zaman aralığına ayarlayabilirsiniz. Bu durumda her kırk dakikada bir ya da yirmi ses kaydı olarak panelinize aktarılacaktır. Bu özelliği istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.