İleri Düzey Akıllı Telefon Dinleme Programı | Blog

İleri Düzey Akıllı Telefon Dinleme Programı


İnsanlar yaşamını birlikte geçirdiği kişilerin kendisine ne denli sadık kaldığını bilmeyi ister. Bu gerek ev içi gerekse iş çevresinde yakın olduğu tüm kişiler için geçerlidir. Ancak bazen rüzgar tersinden eser ve kişi hiç ummadığı birinden yana çeşitli nedenlerle şüphe duyabilir. Bu gibi durumlarda kurtarıcı olan Telefon Dinleme Programı, sizlerin başarısız takip etme çabalarınızın çok daha üstünde olumlu yönde verim almanızı sağlamaktadır. İyi tasarlanmış bir yazılım programında, takibe aldığınız kişinin sizi fark etmesi mümkün değildir. Çünkü sizin hedef belirlediğiniz kişinin telefon sisteminde görünmeyecek şekilde şifrelenerek çalışan Telefon Dinleme Programı, hiçbir şekilde şüphe uyandırmayacaktır. Dolayısıyla sürekli sorgulama ve sözlü tartışmalara girmek yerine kullanım amacınız doğrultusunda istediğiniz her bilgiye kolayca ulaşabilecek ve öğrendikleriniz dahilince yapmanız gerekenlere daha sağlıklı karar verebileceksiniz.
 
Sorun yaşadığınız kişi işletmenizin kilit çalışanı veya eşiniz olabileceği gibi günümüzün kötü ortamlarından etkilenmiş çocuğunuzda olabilir. Yaşantınızda yakın çevrenizdeki kişilerden yana bir bilinmez kalmasın istiyorsanız sayısız özelliğiyle sizlere sunulan Telefon Dinleme Programı sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Peki, bu program sayesinde neler öğrenebilirsiz? Diye sorarsanız, programın en önemli özelliklerinden bazıları aşağıda fikir edinmeniz adına sıralanmıştır.
 
Hedef kişinizin GPRS üzerinden konumunu belirleyebilecek ve ortam dinleme özelliği sayesinde nerde olup, kimlerle görüştüğünü dinleyebileceksiniz. 
Sesli tüm telefon görüşmeleri program üzerinde kayıt ettiğiniz mail adresinize otomatik olarak gönderilecek, aynı zamanda görüşme esnasında alacağınız uyarı mesajıyla isterseniz canlı şekilde görüşmeye gizliden katılabileceksiniz.
Hedef kullanıcınızın kimle birlikte olduğunu öğrenmek istediğiniz, uzaktan kemarayı açabilecek ve bulunduğu çevreyi göreceğiniz gibi dilerseniz resim çekebileceksiniz.
Günün her saatinde hedef kişinize gelen-giden mesajlar saniyesi dahi belirtilerek tarafınıza aktarılacak olup, aynı şekilde kişinin e-mail sisteminde de yazışmaları görebileceksiniz.
İnternet üzerinde hedef kullanıcının arama motorlarında yaptığı tüm aramalar, sosyal paylaşım sitelerinde arkadaş listesi ve kimlerle mesajlaşmış olduğu gibi tüm ayrıntılara ulaşabileceksiniz.
Kişinin sim kart değişikliğinde tarafınıza bildiri mesajı gelecek ve sistem otomatik olarak takibi kesmeden yeni sim kart üzerinden takibi devam ettirecektir.
Hedef kullanıcı takibe başladığınızdan sonra cihaz değişikliği yaptığında, yine bu durum size mesaj yoluyla bildirilecek ve Telefon Dinleme Programı istediğiniz anda yüklemenizle yeni cihazda takibe devam edecektir.
 
Bunlar gibi pek çok özellik sizlerin hedef kullanıcı olarak belirlediğiniz bir kişiyi takip etmenizde oldukça fazla yardımcı olacak ve sanki hedef kişinizin yanındaymışsınız kadar anlık bilgi aktarımı olacaktır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken tek husus, kullanacağınız Telefon Dinleme Programı piyasa üzerinde herhangi bir firmanın yazılımı değil işinde ehil profesyonel bir firmanın ürünü olmasıdır. Aksi halde paranızın boşa gideceğini ve herhangi bir bilgi edinemeyeceğinizi belirtmek isteriz. Sitemiz üzerinden son derece verim alabileceğiniz yazılımlara ulaşabilir, online şekilde siparişinizi verebilirsiniz.