IOS Takip Programı | Blog

IOS Takip Programı


Günümüzün gelişen teknolojisiyle hayatımıza pek çok yenilik eklendi. HD kanallar ve televizyonlar, çok geniş ekrana sahip televizyonlar, dokunmatik ve akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, meyveleri daha taze tutan ve daha az elektrik harcayan buzdolapları ve daha pek çok şey. Teknolojinin hayatımızı daha da kolaylaştırdığı bir gerçek. Ancak bazı durumlarda bu gelişme bizlere zarar vermiyor da değil. Örneğin güven konusunda. Özellikle çiftler arasındaki güveni yerle bir edecek boyuta dahi gelebiliyor işler. Bu gibi durumların engellenebilmesi için sizlere yardımcı olacak bir program biliyoruz.. İOS takip programı Apple'ın Iphone telefonlarını kullanan kişiler için tasarlanmış bir program.    İOS takip programı sayesinde pek çok işi aynı anda yapabilirsiniz. Bu takip programları spy yazılım adı altında geçen programlardır. Başka bir deyişle İOS takip programı spy yazılımdır, yani casus yazılım. Peki bunun katkısı nedir? Hemen açıklayalım. Casus yazılım olması sayesinde takip edilen numara takip edildiğini asla anlayamaz çünkü bu program arka planda ve gizli modda çalışır. Telefonda takip edildiğine dair en ufak bir kanıt dahi bulamaz takip edilen kişi. Takip programı nasıl çalışır peki? Öncelikle yapmanız gereken yönetici bir numara belirlemektir. Yani o numarayı takip edecek kişi kimse onun numarası gerekmektedir. Takip edecek kişi sizseniz sizin numaranız yönetici numara olacaktır. Bu numarayı girdikten sonrası çok kolay.

 

Yapmanız gereken mesajlarla o numarayı taşıyan kişinin telefonunda yapmak istediklerinizi göndermeniz. İstediğiniz tüm özellikleri açın, daha sonradan karar değiştirirseniz bunu da mesaj yoluyla halledebilirsiniz. Aynı zamanda bu program sayesinde kişinin yaptığı tüm telefon konuşmalarını dinleyebilirsiniz. Bu arama yalnızca karşıdan gelmiş olmak zorunda değildir, numaranın kendisinin aradığı numaralarla olan görüşmesi de kayıt altına alınır. Tabi bu programdan programa değişen bir durumdur. Bazı programlar sayesinde konuşma anında canlı canlı da konuşmayı dinleyebilirsiniz. Kimi programlar ise konuşmayı kaydeder ve panel aracılığıyla size gönderir. Mesajlaşmaları da program sayesinde görebilirsiniz. Hangi numarayla saat kaçta mesajlaşılmış, hepsini öğrenebilirsiniz.

 

Yer belirlemesi de yapılan programlar vardır. Bazıları o kadar iyidir ki bu konuda yalnızca 1 metre şaşma ile yer belirlenmesi mümkündür. Dilediğiniz an mesaj yoluyla kişinin bulunduğu yerin koordinatları size mesaj şeklinde ulaşacaktır. Google Maps sayesinde yeri de belirleyebilirsiniz. Ayrıca tek endişeniz partneriniz olmayabilir. Aynı zamanda çocuklarınızı da merak ediyor olabilirsiniz. Bu program sayesinde çocuklarınızın da nerede olduğunu öğrenebilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Her an nerede diye merak etmektense basit bir programla bunu öğrenebilirsiniz. Kiminle ne zaman konuştuğunu öğrenebilir ve onu kötü amaçlı kişilerden uzaklaştırabilirsiniz. Hatta be hatta yönettiğiniz numaranın rehberine ulaşabilirsiniz. Bir başka özelliği ise ortam seslerini dinleyebiliyor olmanızdır. Bulunulan ortamın sesini dinlemek isterseniz de dinleyebilirsiniz.