Samsung Telefon Takip | Blog

Samsung Telefon Takip


                  Samsung telefon takip yazılımı Spy Yazılım’dır. En iyi spy yazılım olarak görülmektedir. Android telefon işletim sistemlerinde cep telefonu takip ve dinleme yöntemleri için bu uygulama kullanılır. Android olan cihazda Spy Yazılım programını çalıştırmak için gerekli olan simge cihazda yer almaz. Bunun için bir kod girerek sisteme ulaşmanız gerekir. Simgesi olmayan bir program açılamayacağı için onu bir şifre yardımı ile bulacaksınız. Spy yazılımın arayüzüne ulaşmak için sizin belirleyeceğiniz bir tuş kombinasyonu oluşturulmalıdır. Bu kombinasyon kurulum sonrasında değiştirilebilir. Ancak ilk önce telefonunuza spy yazılımı yükleyin. Bu şekilde şifre girildiğinde uygulama ekranı hemen ekranınızda belirecek ve buradan gerekli olan ayarları yapacaksınız.

                  Samsung telefon takip uygulamasında uzaktan yönetim yapmalısınız bunun için observer number’a ihtiyacınız vardır. Ekranda çıkan observer yazan boşluğa bir numara yazacaksınız. Belirleyeceğiniz bu telefon numarası uygulamayı uzaktan yönetmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca bu numara göndereceğiniz gizli mesajlar için gereklidir. Mesajları bu numara üzerinden göndereceksiniz. İlk başta yalnızca observer yazan kısma belirlediğiniz bir numaraya yazacaksınız. Bu yere genelde kişiler kendi numaralarını yazmayı tercih eder. Uzaktan yönetim için telefon numarası şarttır. Numarayı karşınıza çıkan bölmeye yazdıktan sonra ekranın alt orta kısmında bulunan save tuşuna basarak kaydedebilirsiniz. Uygulamanın özelliklerine ve ayarlarına girmek için settings bölümünü kullanmanız gerekecektir. Bu ekranı hedef alınan telefon üzerinde açarak gerekli değişiklikleri yapmanız gerekir. Setting bölümünde yukarıdan aşağıya calls, SMS, contacts, calender enteries, Urls, photos, GPS, GPS interval bulunan ekranla karşılaşacaksınız. Bu yazıların sağ tarafında enable ve disable bölümleri olacaktır. Enable bir şeyi aktif hale getirmektir. Disable ise tam tersidir sistemi kapatmanızı ve devre dışı bırakmanızı sağlar. Buradan istediğiniz özelliği aktif hale getirebilir ve istediğinizi de kapatabilirsiniz.

                  Samsung telefon takip programını uzaktan yönetmek için geliştirilen bazı yöntemler bulunmaktadır. İlk yöntem olarak önce yönetici bir numara belirleyeceksiniz ve bu telefon numarası üzerinden göndereceğiniz gizli SMS komutlarıdır. Bu komutlarınız hedef telefona ulaşır ama telefon sahibi görmez. Bu şekilde işleyen bir yapıda tasarlanmıştır. Bu nedenle uzaktan gizli SMS gönderdiğiniz zaman bunlarla istediğiniz özelliği aktif edebilir ya da devre dışı bırakma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik için enter observer number ekranı gelecektir ve buraya telefon numarası yazıldıktan sonra save tuşuna basılarak kaydedilme işlemi yapılacaktır. Samsung telefon takip işleminde telefon dinleme için ses kaydı kullanılmaktadır. Sistemden yapılan ses kayıtları panelinize ulaşır ve oradan dinleme yapabilirsiniz. Bu özelliği kullanılabilir hale getirebilmek için GPS bölümünden incoming call özelliğini kullanacaksınız. Ayrıca GPS interval’den de kaç dakikada bir kayıt yapılacağını seçmelisiniz. Dışarıdan gelen aramaları aktifleştirdiğiniz gibi outcoming call recording kısmını yani giden arama kaydını da aktifleştirmeyi unutmamalısınız. Daha sonra save tuşuna basılması yaptığınız değişiklikleri kaydetmenize yarar.