Telefon Dinleme | Blog

Telefon Dinleme


Günümüzde telefon dinleme kişiler tarafından yadırgansa da aslında herkes hayatında en az bir defa gizlice telefon dinleme yapmıştır. Cep telefonlarının henüz bu kadar yaygın hale gelmediği birkaç sene öncesinde herkesin evlerinde paralel telefonlar vardı. Bu paralel telefon aracılığı ile bazen annenin görüşmesi bazen de abinin sevgilisi ile görüşmesi merak edilip telefon dinleme yapılırdı. Yani bir bakıma paralel telefonlarda casus telefon görevini görmüş oluyorlardı. Şimdilerde ise tasarlanan telefon dinleme programı daha kapsamlı ve uzaktan yönetebilme özelliğine sahiptir. Sizler için merak konusu olan her şeyi öğrenebilmeniz için, SPY Yazılım garantisiyle satışa sunulan program, en ince teknik detay ve olasılıklar baz alınarak tasarlanıp, gerekli her test uygulandıktan sonra sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kalitesinde hataya yer vermeyen SPY Yazılım, müşterilerin en ufak şekilde kullanım zorluğu çekmeden memnuniyetini sağlamayı hedef almıştır.

Telefon Dinleme

Telefon Dinleme

 Bu bağlamda özverili uzman kadrosu ile çıkarmış olduğu cep telefonu dinleme yazılımları, dünya üzerinde eşi benzeri olmayan nitelikte bir üründür. Eşinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? Veya çalışanınız emeğinizden mi çalıyor? Yapmanız gereken hiç zaman kaybetmeden SPY Yazılım sitesi üzerinden satın alacağınız telefon dinleme programı, aklınızdaki bütün acabaların son noktası olacaktır. Nasıl mı? Çok basit bir şekilde belirlediğiniz hedef telefon üzerinde, kurulumunu 30 dakika içinde yapacağınız telefon dinleme programı, bundan sonra merak ettiklerinizi dakikası dakikasına size sunmuş olacak. Program yüklendikten sonra, yönetici telefon kısmına kendi numaranızı girmelisiniz. Ardından oluşturduğunuz kullanıcı ve parola sayesinde hedef kişinin telefonunu uzaktan yönetebilecek ve telefon üzerindeki aktivitelere eşzamanlı olarak görme imkanı bulacaksınız. Şöyle ki, hedef telefona gelen-giden aramalarda, tarafınıza bilgi mesajı gelecektir. Sizde bu mesaj doğrultusunda, gizliden arayarak, görüşmeleri canlı dinleyebileceksiniz. Belli olur mu endişeniz kesinlikle olmasın.

Telefon Dinleme Programı

Siz hedef telefonu aradığınız esnada, telefon üzerinde hiçbir belirti oluşmayacaktır. Bununla beraber SMS takipçisi ile mesajları kontrol etme fırsatınız oluşacaktır. Telefona girmiş olduğunuz anahtar kelime ve yasaklı bölgeler, hedef kişinin o konumlarda olduğu anda telefon dinleme özelliğinin uyarı sihirbazı harekete geçip, sizi uyaracaktır. Hedef telefondan girilen Wharsapp, facebokk, LİNE gibi çeşitli sosyal ağların şifresini tarafınıza bildirerek, iletilerde neler konuştuğunuzu görme imkanınız olacak. Özellikle eşleri veya sevgilisi ile iletişim bozukluğu yaşayan kişiler için son derece faydalı olan GPRS nokta yer tespit özelliği, hedef kişinin hangi bölgede olduğunu harita üzerinden detaylı olarak göstermektedir. Öncü firma SPY YAZILIM bünyesinde üretilmiş olan telefon dinleme yazılımları, 150’den fazla özellik taşımasıyla beraber, piyasa ürünlerinin çok üstünde kaliteli bir sisteme sahiptir.