Telefon Dinleme Casus Yazılım | Blog

Telefon Dinleme Casus Yazılım


Programın isminden de tahmin edileceği gibi, merak edilen bilgilerin tarafınıza aktarılması için kullanılan son derece pratik bir programdır. Örneğin çok yakın bir arkadaşınız hakkında, eşinizle münasebetini göze alırsak,  hiç de iyi olmayan fikirlere sahipsiniz diyelim, ancak ya düşünlerim doğru değilse diye de gelgitler yaşıyorsunuz. Böyle durumlar maalesef ki günümüzde sıkça yaşanabiliyor. Tabi ki gelişen böyle bir durumda, atacağınız yanlış bir adım, ciddi anlamda size manevi kayıplar verebilir. Düşünceleriniz yersiz ise eşinizle aranız bozulabilir. İşte böyle olayları engellemek ve en aza indirmek amacı hedeflenerek tasarlanan telefon dinleme casus yazılım, sizlerin merak ettiği her şeyi öğrenmenizi sağlamaktadır. Bu uygulamayı indirebilmek için geresinim duyulan tek şey, hedef alınan kişinin android işletim sistemi ile çalışan bir telefon kullanıyor olması gereklidir. Tasarlanan casus telefon, sadece android sistemi ile uyumludur. Kişi böyle bir telefona sahipse, bu bağlamda yapmanız gereken Spy yazılım tarafından, telefon dinleme programı indir butonuna basmak olmalıdır.

Program hedef telefona indirildikten sonra, uzaktan kontrol edebilmeniz adına, hedef telefondaki yönetici telefon kısmına, kendi numaranızı girmeniz gerekir. Zaman zaman ayarları değiştirebilmek için size verilen kod vasıtası ile programı ekrana getirebileceksiniz. Bunun dışında hedef telefonda casus yazılım programı hakkında hiçbir bilgi görünmeyecek. Siz uzaktan telefonu kontrol edebilecek, istediğinizde programın herhangi bir özelliğini pasif ve aktif edebileceksiniz. Hedef kişi sim kartını değiştirse bile, program tarafınıza bilgi vererek, sizin değişikliği kaydetmenizi isteyecek. Siz de değişikliği kaydederek, uzaktan casus telefon yönetimine devam edebileceksiniz. İndirmiş olduğunuz android casus telefon yazılımı ile sayısız özelliğinden faydalanarak, hedef kişinin attığı her adımdan haberdar olabileceksiniz.

Sizden ayrı olduğu saat dilimlerinde, hedef kişi kiminle ne konuştu? Nereye gitti? Gibi beyninizi yoran tüm sorularınıza cevap alabileceksiniz. Yazılımın görüşme kayıt özelliği, kişinin gelen-giden aramalarında, size anında bilgi mesajı verecektir. İsterseniz gizliden arayıp, konuşmayı dinleyebilir, isterseniz de kayıt altına alıp, daha sonra kontrol edebileceksiniz. Bununla birlikte telefon dinleme casus yazılımları, içerdiği özellik sayesinde hedef kişinin telefonla yaptığı tüm eylemleri anında veya kayıttan kontrol etme şansı vermektedir. Çalıştığınız bir vakitte kontrol etmek için müsait olmayabilirsiniz. Böylece iş çıkışında kayıtlara tek tek göz atabilir ve almanız gereken bir önlem varsa önceden belirlemiş ve önlemi almış olursunuz. Sizin için önem taşıyan, sevdiğiniz kişiler hakkında bir şüpheye düşecek olursanız, sevdiğiniz kişiyi kırmadan şüphenizin giderilmesinin en kolay yolu, android casus telefon yazılımı sahip edinmek olacaktır.