Telefon İzleme Programı | Blog

Telefon İzleme Programı


Dünya üzerinde en iyi yazılımlardan biri olan telefon izleme programı, bugün birçok kişiyi mağdur olma durumlarına karşı koruma kalkanı olarak kullanılmaktadır. Bilindiği gibi toplum olarak gün be gün yanlışa çanak tutuyor olmamız, çevre ile olan ilişkilerin de çarpıklaşmasına neden olmaktadır. Yani bugün en yakın komşunuz, eşinize karşı fazla samimi olabiliyor ve eşinizin de karşılık vermesiyle aldatmalar yaşanabiliyor. Çocuğunuz gençlik özentileri uğruna, aslında hiç de tarzı olmayan bir ortam içine girebiliyor ve bedelini ağır ödemek zorunda kalıyor. İş hayatınızda, insanlara fazla güven duymanız, sizlere ciddi maddi kayıplar yaşatabiliyor. Kısacası herke yaşamına sahip çıkmalı ve herkes ailesini, sevdiklerini biraz daha biraz daha bir arada tutmak için, sürekli kontrol halinde olmalıdır. Bunu sessiz sedasız başarabilmenin tek yolu telefon izleme programı edinmektir. Çünkü bu program sayesinde istediğiniz herkesi kolayca gözetleyebilecek ve önceden alınması gereken önlemleri alabileceksiniz.

Peki, telefon izleme programı nasıl çalışır ve ne özelliklere sahiptir?

Ürünü aktif çalışır pozisyona getirebilmeniz için, öncelikle hedef bir kişi belirlemelisiniz. Hedef belirleme sonucunda, 25-30 dakikalık bir süre içinde telefon izleme programı hedef telefona yüklenmiş olacaktır. Yönetici telefon olarak kendi numaranızı girdiğinizde, artık hedef telefon tamamen sizin kontrolünüz altına girmiş olacaktır. Böylece istediğiniz zaman hedef telefona bağlanabilecek ve tüm kontrollerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Özellik konusuna değinmek gerekirse, telefon izleme programı oldukça yönlü çalışabilen sınırsız özellikte bir yazılımdır. Bütün özelliklerini sıralamak mümkün olmadığından, bazı özelliklerini göz atmanız için aşağıda bilginize sunulmuştur.

SMS takipçisi: Hedef telefon üzerinden yapılan her türlü mesaj gönderimini ve alımını tarafınıza bildirip, kontrolünüzü sağlamaktadır.

Telefon dinleme: İstediğiniz anda hedef kişinizin telefon görüşmelerini dinleyebilir ve ses kayıtlarını saklı tutabilirsiniz.

GPRS nokta yer tespiti: Noktasal olarak, takibinde olduğunuz kişinin yerini tespit edebilirsiniz.

Mesaj atma: Hedef telefon üzerinden, istediğiniz her numaraya mesaj atabilir ve bunu sizin tarafınızdan yapıldığına dair en ufak bir ize kimse rastlayamaz.

Ortam dinleme: Bu özellikle, hedef kişinin girdiği tüm ortam seslerini dinlemek mümkündür.

İnternet erişimi: Hedef kişinin internet geçmişini görüntüleyebilir, paylaşımda bulunduğu tüm sitelerin şifrelerine ulaşabilirsiniz.

Sim kart değişmesi: Bilinmeyen sim kart durumunda, hedef telefon üzerindeki değişiklik tarafınıza bildirilir.

Uyarı sihirbazı: Programın sizlere sunduğu güzel bir uygulama olan yasaklı bölge ve kelime oluşturabilme, bu konumlarlar hedef telefonda belirdiği gibi uyarı alabilirsiniz.

Sayısız özellikle beraber, müthiş bilgiler edinmenize yarayacak olan telefon dinleme programı edinerek, sizde hayatınızdaki soru işaretlerini bir an önce ortadan kaldırın. Kaliteli ve kesintisiz bir takip için ise, tercihinizi sizlere her konuda yardımcı olabilecek SPY Yazılım firmamızdan yana yapmanızı tavsiye ederiz. Satış önce ve sonrasında sizlere daima destek olacağını da unutmayınız. Web sitemiz üzerinden gerekli incelemeleri yapabilir, dilediğiniz zaman da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.