Telefon Takibi Nasıl Yapılır ? | Blog

Telefon Takibi Nasıl Yapılır ?


Sürekli gelişen teknoloji ile beraber teknolojik aletlerde de bir artış gözlenmeye başladı. Bu artış en çok telefon ve bilgisayar gibi ürünler üzerinde etki yaratmaya başladı. Bu sayede sürekli yeni modelleri üretilmeye başlayan ürünler için yeni spy yazılımlar ve gizli programlar da üretilmeye başladı.

                  Özellikle de telefon takibi nasıl yapılır? merak edenler için geliştirilmiş bir spy yazılım türü olan casus telefon programı sayesinde birçok kişi telefon takibinin nasıl yapıldığını hem görerek hem de kullanarak öğrenmeye başladı. Özellikle kullanımı çok kolay olan program sayesinde telefon takibi nasıl yapılır sorusu cevabını bulmuş oldu.  Cep telefonları için geliştirilen bu uygulama ile kişiler merak ettikleri kişilerin telefonlarını hedef telefon olarak belirleyerek programı o telefona yüklüyor ve hedef telefonun yaptığı tüm görüşmelere, sms kayıtlarına ve telefon üzerinden yapılmış tüm işlem kayıtlarına ulaşabiliyor. Takip programı adını alan bu programda telefon adeta bir ajan görevi üstleniyor ve gerekli bilgiler kişiye ulaştırıyor. Bu sayede anne ve babalar çocuklarının kimlerle görüşme yaptığını kimlerle mesajlaştığını öğrenebiliyor ve ortam bildirme özelliği sayesinde de çocuklarının nerede olduğunu bilme şansını elde ediyor. Hedef telefonun çektiği fotoğraflara ve yaptığı video kayıtlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabiliyor. Özellikle büyük ülkelerde çok fazla ilgi gören ve sürekli kullanılan telefon takibi nasıl yapılır adı altında adını duyurmaya devam eden gizli telefon takip programı, ülkemizde de son yıllarda fazlaca duyulmaya başlandı.

                  Telefon takibi nasıl yapılır ve bu takip ile neler öğrenilebilir diye merak edenler için şöyle bir açıklama yapabiliriz. Bu program sayesinde hedef olarak belirlenen telefonun yaptığı aramaların kaydına, gönderdiği ya da aldığı mesajların raporlarına, hangi saatlerde ve hangi saat aralıklarında kimlerle görüşme yaptığına ve bulunduğu ortam dahil birçok bilgi öğrenilebiliyor. Programın yüklenmesi işlemi de çok büyük kolaylık taşıyor. Telefon kullanmayı bilen herkes bu programı yükleyebiliyor.

                  Telefon takibi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bu programı hedef belirlediğiniz telefona yükleyerek gerekli sinyallerin de sizin telefonunuza gelmesini sağlamanız yeterli olacaktır. Böylece hedef kişi eşiniz, sevgiliniz ya da çocuğunuz da olsa istediğiniz bilgilere telefon aracılığı ile ulaşabileceksiniz. Smslere, sms içeriklerine, arama kayıtlarına ve raporlarına, yapılan görüşmelere ve görüşmelerin içeriklerine, hedef telefon sahibinin o an hangi ortamda bulunduğuna, saat kaçta kimlerle görüştüğüne ve birçok bilgiyi de öğrenebileceksiniz. Programın yüklenmesi zor değildir. Eğer telefon kullanmayı biliyorsanız, klavuzları takip ederek nasıl yükleme yapabileceğinizi kavrayıp yüklemeyi sağlayabilirsiniz. Bunun için hedef bir telefon belirlemeli ve o telefona yükleme yapmalısınız. Eğer kişi bunu fark eder ve silerse bile siz kendi telefonunuzdan silmediğiniz sürece programı kullanmaya devam edebileceksiniz. Yapmanız gereken işlemler bu kadar basit bir yol izlemektedir.