Telefona Casus Yazılım İndir | Blog

Telefona Casus Yazılım İndir


Cep telefonuna casus yazılım indirme ve yükleme

Telefonunuzun sizin için ne kadar önemli olduğunun artık farkındayız. Son zamanlarda çok sık tartışılan konular arasında teknoloji bağımlılığı yer alır. bu konunun gerek ülkemizde gerek ise farklı ülkelerde gündem de olduğu görülmektedir. Aslında insanların farkında olmadıkları ve kendilerinin kesinlikle bağımlı olmadıklarını iddia ettikleri bu teknolojinin onların hayatlarında nasıl bir etki gösterdiğinin farkında bile değiller. Sürekli olarak telefona casus yazılım indirme derdi ile başa çıkmaya çalışan kişiler maalesef bu konu ile bir türlü baş edemiyorlar ve bunun sonucunda ise bazen hiç olmayacak derecede şeyler yapıyorlar. Eğer teknoloji bağımlısı olmadığınızı düşünüyorsanız. Günlük konuşmalarınız dışında kesinlikle telefon ve bunun gibi teknolojik aletleri kullanmıyor olmalısınız. Halbuki siz büyük ihtimalle bu aletleri gününüzün büyük bir çoğunluğunda kullanıyorsunuz. Yine de kullanmayan ufakta olsa bir kitle olduğunu biliyoruz. Sizi bu ufak kitle içerisinde değerlendirmeye alırsak. Çocuğunuzun ya da eşinizin bu hastalığa yakalanmış olma ihtimalini değerlendirmelisiniz.

Üniversite okuyan öğrencilerin aslında teknoloji bağımlılığı adı altındaki bu çılgınlıktan kendilerini daha hızlı kurtarabildikleri görülmektedir. Ancak daha küçük yaştaki çocuklarda bulunan bu hastalığın belirtilerini anlamıyor ve çocuğunuzu gerçekten bu makus kadere terk ediyorsunuz. Telefona casus yazılım indirmeleri sonucunda daha bağımlı bir hal alabiliyorlar. Çünkü bu yazılımların tamamı çocuğunuzu deli edebilecek kıvamdadır ve oyun bağımlılığının ya da sosyal medya bağımlılığı sonucunda kazanılan kötü alışkanlıklarda çocuğunuzu etkisi altına girmiş olabilir. İşte bu alışkanlıklarını sizden saklayarak gerçekleştiriyor ise gerçekten kontrolü elinize almanızın zamanı gelmişte geçiyor. Size sunulan mükemmel bir program sayesinde gerçekten kaliteli bir hizmet ile karşılaşacaksınız ve sonucunda almış olduğunuz kalite size gerçek teknolojik kullanım nasıl oluyor gösterir.

Telefona yazılım indirmesinin zararları kadar yararları da yok mudur?

Telefona yazılım yazılım indirdiğiniz taktirde tabii ki zararlarını görmeyeceksiniz. Aynı zamanda bu yazılımların yararları da bulunmaktadır ki bunlardan bir tanesinin Spy yazılım tarafından sunulan yazılımlar olduğu görülmektedir. Yazılım firmasının ailelerin çocuklarını etkileri altına almasını sağlamak amacı ile gerçekleştirmiş oldukları bu yazılımı kullandığınız taktirde gerçekten faydasını göreceksiniz. Ancak yazılımların içerisinde bulunan özellikleri gerçekten son derece iyi kullanmalısınız ki sıkıntı yaşayamayasınız.

Çocuğunuzun eline daha küçük yaşta almış olduğunuz o telefon onu ne kadar etkisi altına alıyor ise aslında sizin ile iletişiminin o kadar kopuk olduğunu göreceksiniz. Eğer çocuğunuz sosyal medyayı kullanmayı aşırı derecede yapıyor ise telefona yazılım indirmenizin zamanı gelmişte geçiyor bile. Eğer yazılımı indirmezseniz çocuğunuzun kullanım alışkanlığının önüne geçemezsiniz ve sonucunda ise daha büyük hatalara sürüklenebilir.

Telefonunuza indireceğiniz bu yazılım sonucunda gerçekten ihtiyacınız olan özelliklere sahip olacaksınız. Çünkü bu program içerisinde bulunan özelliklerin ilk defa sizin için çocuğunuzun telefon kullanımında faydalı olduğunun kanısına varacaksınız. İşte bu neden ile telefonuna mutlaka Spy yazılım uygulamasından bir adet casus bir şekilde indirmelisiniz. Bu uygulama sayesinde ayarlarının etkinleştirilmesi ile belirlemiş olduğunuz bazı anahtar kelimeler spam olarak belirlenecek ve çocuğunuz bu tür kelimeler ile arama yapamayacak ve arama için karakterleri girdiği andan itibaren size uyarı mesajı gelecek. Bunun yanında telefonun içerisinde gömülü olan bu uygulama sayesinde GPS verilerinden yararlanarak çocuğunuzun gün içerisinde nerelere gitmiş olduğunu göreceksiniz ve sonucunda da okul dışında size haber vermeden kimler ile nerelerde olduğunu da bulacaksınız. Ayrıca telefonunu kaybeder ise anında telefonu kilitleyerek yerini tespit edebilirsiniz. Eğer gerçekten işinize yarayacağını düşünüyorsanız hemen indirmek için yazılım firmasının resmi sitesine girmelisiniz.