Telefondan Olduğu Yeri Dinle | Blog

Telefondan Olduğu Yeri Dinle


Son zamanlarda çocuğunuzda bir değişiklik seziyor ve iletişime geçme çabalarınız boşa çıkıyor. Bu durum haliyle sizin de psikolojinizi bozuyor ve sürekli aklınız çocuğunuzda, acaba şuan nerde? Kimlerle beraber? Kötü bir şey yaptı da söyleyemiyor mu? İşte bu gibi durumlarda size en iyi yardımcı ve kesin sonuç alabileceğiniz bir program olan casus yazılım, telefondan olduğu yeri dinle özelliği ile her an çocuğunuzu kontrol etme şansınız doğacak. Planladığı her şeyi, görüştüğü kişilerle neler konuştuğu gibi tüm aklınızı kurcalayan soru işaretlerini bir anda ortadan kaldırabileceksiniz. Kolay bir şekilde yüklenebilen ve kullanılabilen yazılım, dakikalar içinde hedef telefona yüklenir ve takibiniz başlamış olur. İstediğiniz anda telefondan olduğu yeri dinle özelliğiyle çocuğunuzun ortamını dinleyebilir, neler konuşulduğu hakkında bir fikir edinirsiniz. Belki de hiçbir kötü alışkanlığı olmayan çocuğunuz, sadece sevgilisinden ayrılmıştır ve bu sebeple de ister istemez, hareketlerinin size yansıması olumsuz gelişmektedir. Yani takibe aldığınızda yaşanan olumsuzlukları, tüm açıklığıyla öğrenmiş olursunuz. Ayrıca casus telefon programı, sadece çocuğunuz için değil, iş arkadaşınız, sevgiliniz ve eşiniz üzerinde de kullanabileceğiniz ve son derece verim alabileceğiniz bir programdır.

Peki, Telefondan Olduğu Yeri Dinle Özelliğinin Dışında Ne Gibi Özellikleri vardır?

Sms takipçisi:  Hedef telefona gelen ve giden mesajları sizin de görmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Aynı zamanda istediğiniz sürece kendi içinde depolar.

GPRS yere tespiti: Takibe alınan kişinin, gün boyu nerelere gittiğini ve anlık yer bildirimi tarafınıza rapor eder.

SMS gönderme: Hedef telefon üzerinden istediğiniz bir numaraya mesaj göndermenizi sağlar.

İnternet geçmişi görüntüleme: internet uygulamalarının tamamının geçmiş dökümünü alabilir, aynı zamanda şifre kullanılarak girilen tüm sitelerin şifrelerine ulaşabilirsiniz.

Sim kart değişikliği bildirme: Eğer hedef kişiniz, bilmediğiniz bir telefon numarası varsa ve bunu zaman zaman kullanıyorsa, hedef telefonda yaptığı değişiklik tarafınıza anında bildirilir.

Ortam dinleme: Takibinizde bulunan kişinin telefonuna, uzaktan erişebilir ve mikrofonunu açarak ortam seslerini dinleyebilirsiniz.

Uyarı sihirbazı: İsterseniz hedef telefonda, yasaklı kelimeler ve alan oluşturabilirsiniz. Telefon konumunda bu bilgiler geçtiğinde, uyarı sihirbazı sizi uyaracaktır.

Uygulamalar: Telefon üzerinde bulunan, not defteri, takvim, randevular gibi tüm uygulamaları görebileceksiniz

Telefon dinleme: Bu özellik sayesinde, hedef kişiye gelen ve giden aramalara gizliden ortak olabilecek ve neler konuşulduğunu dinleyebileceksiniz.

Yukarıda belirtilen özellikler, casusluk programının sadece küçük bir bölümünü yansıtmaktadır. Sizlerde yaşantınızda bazı sıkıntılara neden olan kişiler üzerinde, telefondan olduğu yeri dinle gibi müthiş bir teknolojiden yararlanmak isterseniz, sizleri SPY yazılım firmamızla tanışmaya davet ediyoruz. Bizlere web sitemiz üzerinden 7/24 online randevu talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır. Aynı zamanda iletişim numaralarımızı kullanarak da bizlere ulaşmanız mümkündür. Bizleri tercih etmeniz halinde, satış öncesi ve sonrasında sınırsız hizmet alacağınızı unutmayınız.