Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın

Cep telefonu dinleme ve Akıllı tablet takip yazılımı

SPY Yazılım 21 farklı ABD ve TÜRK yazılım mühendisleri tarafından üretilmiş, Dünya ‘nın en gelişmiş yazılımıdır.


SPY Yazılım Özellik Tanıtımı
Birbirinden Farklı Özellikleri Keşfedin!
SPY Yazılım ile yapabiliceklerinizin bir sınırı yokur.
Explorer Spy mobile phone software
Genel
Aşağıdaki uygulamalara tek tuşla erişin:
 • SMS
 • Görüşme Kaydı
 • E-mail
 • Telefon Rehberi
 • Takvim
 • Yer Tespiti
 • Facebook
 • Line
 • Skype
 • Web Geçmişi
 • Kullanılan Uygulamalar
 • Notlar
 • Fotoğraflar
 • Videolar
 • Ses Dosyaları
 • Resimler
 • Anlık Mesajlaşma
Temel Casusluk Özellikleri
Görüşmeleri Dinleyin
SPY Yazılım oradaki kulağınız olacak.
Telefon konuşmalarını dinleyin. Konuşma yapılmıyorsa ortam seslerini dinleyin.
Live Listen - spy on mobile phone call
Call Intercept
Telefon Konuşmalarını Dinle
Bir telefon görüşmesi gerçekleştiğinde canlı canlı dinle ve kaydet
SpyCall
Ortam Dinlemesi
Uzaktan erişim sağlayarak mikrofonu açın ve telefonun bulunduğu ortamı dinleyin.
Tüm IM (Anlık Mesajlar) Erişim
Resmi anlamak için resmin tamamını görmek gerekir.
Bazen Bir Resim Sizin Yerinize Konuşur
SPY Yazılım Facebook Skype Line Viber gibi birçok özelliği yakalar. Üstelik bu uygulamaları popüler hale getiren stikerlar, durumlar, profiller, yerler ve emoticonslar ile birlikte. Birçok taklit ürünler bunları yapamaz ve sizi karanlıkların arkasında bırakarak hiçbir şey fark etmemenizi sağlar..
Özellik İkonları
IM (Anlık Mesaj) Yakalama
Casus Kamera
Kamerayı habersizce açın
Duvarın arkasındaki bir göz olmaktansa duvarda bir göz olun.
RemCam'a komut vererek uzaktan cihazınızın kamerasını açın ve resim çekin. Resimler sizin istediğiniz zaman giriş yapıp resmi görüp inceleyebileceğiniz bir panele gönderilir.
Uzaktan Kamera Kontrol
Ortam Kaydı
Daha sonra dinlemek için telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri kaydedin.
Yerin kulağı vardır derler
SPY Yazılım ortamdaki sesleri kaydeder ve dinleyebilmeniz için panelinize gönderir. Ne zaman isterseniz hedef cihazın bulunduğu ortamdaki sesi kaydetmeye başlayın.

 • Android telefonlarda konuşmaları otomatik kaydedin
 • Android telefonlarda ortam dinlemesini ses olarak kaydedin
 • iPhone ve iPad cihazlarda ortam dinlemesini kaydedin
Ortam Kaydı
Manipülasyon Araçları
Hedef telefondan gönderilmiş gibi başkasına SMS gönderebilirsiniz. Hedef kişinin bundan haberi olmaz
mobile spy app with spoof tools
Delil Oluşturun
Hedef telefondan gitmiş gibi mesaj göndererek ispat gerektiren konularda kanıt oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendize, dilerseniz başkasına sms gönderebilirsiniz.
Habersiz SMS Silme
Dilediğiniz mesajları hedef telefona ulaşmadan silebilirsiniz Kim aramış bilgisi, kontör bilgisi gibi bilgilendirme mesajlarını bile engelleyebilirsiniz.
Arkanızda İz Bırakmayın
SPY Yazılım belirttiğiz bir kelimeyi içeren mesajları otomatik silebilir. Casus Dinleme yaparken veya raporları ister olabilecek internet kullanım bilgilendirme yada kim aramış bilgilendirme mesajlarını otomatik sildirebilirsiniz.
mobile sms casus ile mesajları otomatik sildirin
Yönetim Paneli
Web tarayıcısından SPY Yazılım ayarlarını kontrol edin.
Kontrolsüz güç, güç değildir.
Merkezi kontrol merkezinden operasyonu her yönüyle kontrol edin ─ hangi veriyi görmek istediğinizi, ne zaman görmek istediğinizi seçin veya hedefin yerini hemen belirleyin ─ tümünü hedef cihaza hiç dokunmadan gerçekleştirin.

30 dan fazla uzaktan komut ile SPY Yazılım size güçlü bir kontrol sunacaktır.
Kontrol Merkezi
Analizler ve Uyarılar
Yakınlık veya anahtar kelimeler gibi tercihlerinizi tanımlayın ─ ve oldukları anda anında öğrenin.
Bildirimler Alın
 • İsminiz bir IM (anlık mesajlaşmada) ya da eposta içerisinde geçtiğinde.
 • Eşiniz favori bar mekanına yakınlaşınca bildirim alın.
Diğer harika özellikler
 • Verileri daha uygun analiz edebilmek için işaretleme.
 • İndirilebilir raporlar oluşturma.
Casus Telefonun Komutları
Görülmeyin, İşitilmeyin, Yakalanmayın.
Değiştiremediğimiz bir şey var ─ yakalanmayacağınızı dair emin olmanızı sağlamak sorumluluğumuzdur ─ bu bizim DNA'mızda var ─ laf olsun diye değil bu bizim Casus Telefonun Üç Emri'dir.
Hızlı kurulum
SPY Yazılım'ı kurmak için iPad'e ulaşmanız gerekiyor─ bizler kurulum süresini düşürmek için çalışıyoruz, bunu %90 kadar düşürdük ─ hepsi bu.

Farkedilmez olun
Kurulum bazı izler bırakır ─ bilinçli olarak indirme geçmişini temizliyor ve iPad'i kurulum yapmadan önceki haline getiriyoruz ─ kolay değil fakat inanılmaz derecede önemli.

Performans Gerektirmez
Standart uygulamalar gözükmek için dizayn edilmiştir ve aç gözlüdürler ─ buda tembel bir işleyişe sebebiyet verir, bataryayı zayıflatır ve daha da kötü bir çok şeyi beraberinde getirir. SPY Yazılım komşularının kaynaklarını ilk sıraya koyar, kaynakları sadece gerekli duyduğunda azar azar kullanır.

Casus Telefon

Günümüzde casus telefon yazılımları birçok nedene bağlı olarak kullanımı tercih edilebilir.
Çeşitli kişilerden tarafından arkanızdan iş çevrilmesi, sevdiğiniz kişi tarafından aldatılmanız, çalışanınınız tarafından dolandırılmanız gibi sıkça yaşanan olaylarda,
bir nevi kendinizi korumaya alma yöntemi olarak da görülebilir.


Peki, Casus Telefon Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Örneğin; işverensiniz ve çalışanınız tarafından, üretiminizin kötüye kullanıldığını düşünüyor ve ne yapacağınızı, bu durumu nasıl ortaya çıkaracağınızı bilemiyorsunuz. İşte böyle durumlar için tam da biçilmiş kaftan olan casus telefon programı, sizin merak ettiğiniz her şeyi detaylı olarak size sunabilecek bir yazılımdır. Şöyle ki, şüphelendiğiniz kişi olarak üretim müdürünü baz almak gerekirse, üretim müdürünün adroid tabanlı cep telefonuna, 30 dakika kadar sürecek olan casus telefon yazılımını yüklemelisiniz. Program tamamen gizlilik esasına uygun olarak çalışmakta ve 150’yi aşkın içeriğinde özellik barındırmaktadır. Siz istediğiniz özelliği aktif ya da pasif olarak kullanabileceksiniz. Bununla birlikte yönetici telefon olarak, kendi numaranızı programa kayıt ettiğinizde, artık size gözetmenlik yapan bir casus telefonunuz var demektir.

Casus Telefon Aracılığıyla Neler Öğrenebilirim?
Tahmininizin çok üstünde bilgilere casus telefon sayesinde ulaşabileceksiniz. Bu bilgilerin bazılarını sıralamak gerekirse;

 • Ortam dinleme özelliği sayesinde, hedef kişinin kimlerle birlikte olduğunu ve neler konuşulduğunu saniye saniye dinleyebilecek ve kanıt olarak kayıt altında tutabileceksiniz.
 • Mesaj takip özelliğiyle, casus telefona gelen-giden her mesaj eş zamanlı olarak sizin panelinizde de görüntülenecektir. Bu sayede kiminle ve ne yazıştığını kontrol altına almış olacaksınız.
 • GPRS nokta tespit özelliği, hedef kişinin hangi saatte, nereye gittiğini ve hangi yolları kullandığı detaylı şekilde tarafınıza rapor edilecektir.
 • Uzaktan kontrol ile sizin hedef telefona bağlanmanızı ve kamerasına ulaşmanızı sağladığı gibi resim veya video çekme olanağı da sunmaktadır.
 • Telefon dinleme özelliği, casus telefonun sunduğu en mükemmel özelliklerden biridir. Bu özellik hedef telefona gelen-giden aramalarda size uyarı mesajı gelir ve isterseniz inline olarak görüşmeyi, gizlice dinleyebilir veya müsait değilseniz kayıt altına alabilir, daha sonra da dinleyebilirsiniz.
 • Hedef kişi, telefon üzerinden internet ortamında, hangi siteye girdi? Kimlerle konuştu? Hangi sosyal paylaşım sitelerini kullanıyor? Gibi her türlü bilgiyle beraber, sosyal paylaşım sitelerinin şifreleri tarafınıza bildirilecektir.
 • Uyarı sihirbazı özelliğini kullanarak, hedef telefon üzerinde oluşturduğunuz yasaklı bölge ve kelimeler, telefonun konumunda belirdiğinde, anında uyarı sihirbazı sizi uyararak, telefonun konumuna bakmanızı sağlayacak.


Saydığımız özellikler casus telefon yazılımının sayısız özelliğinden sadece birkaç özelliğidir. Ancak bu gibi programlara ihtiyaç duyduğunuzda, kesinlikle merdiven altı firmalardan çok ucuz diye satın almayın. Çünkü telefon dinleme esnasında o tarz yazılımlar kendini kilitler ve hiçbir bilgiye ulaşamadığınız gibi paranızda çöpe gitmiş olur. Bu bağlamda sizlere tavsiyemiz Spy Yazılım Firması olacaktır. Alanında 1 numara olan ve tüm cihazları kendi bünyesinde üreten Spy Yazılım, sizlere kesintisiz ve son derece kaliteli bir ürün sunmaktadır. Tercih etme durumunuzda sizlere şartsız kuralsız 10 gün içinde, hiçbir firmanın sunmadığı geri iade garantisi sunmaktadır. Kaliteli hizmetin adresi her daim Spy Yazılım olduğunu unutmayınız.


Benzersiz ve eşsiz özellikleri hemen inceleyin


SPY Yazılımı keşfedebiliceğiniz diğer üç yöntem!
Kimlerle Konuşuyorlar?
Birkaç Dakikada Herşeyi Öğrenmek İstemezmisiniz?


Ödeme Bildirimi

mobile spy compatibility check
Tüm Android telefon ve tabletler, Blackberry 7, Nokia Symbian ve tüm iOS cihaz 6.x to 7.1.2. versiyonlarıyla uyumludur.
Detaylı uyumluluk listesi için tıklayınız

payment methods
Çoçuğunuzun arkadaş çevresi hakkında kaygılarınız mı var?

GERÇEKLERİ ÖĞRENİN

Çoçuğunuz hakkında içiniz rahat olsun.