Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın

Cep telefonu dinleme ve Akıllı tablet takip yazılımı

SPY Yazılım 21 farklı ABD ve TÜRK yazılım mühendisleri tarafından üretilmiş, Dünya ‘nın en gelişmiş yazılımıdır.


SPY Yazılım Özellik Tanıtımı
Birbirinden Farklı Özellikleri Keşfedin!
SPY Yazılım ile yapabiliceklerinizin bir sınırı yokur.
Explorer Spy mobile phone software
Genel
Aşağıdaki uygulamalara tek tuşla erişin:
 • SMS
 • Görüşme Kaydı
 • E-mail
 • Telefon Rehberi
 • Takvim
 • Yer Tespiti
 • Facebook
 • Line
 • Skype
 • Web Geçmişi
 • Kullanılan Uygulamalar
 • Notlar
 • Fotoğraflar
 • Videolar
 • Ses Dosyaları
 • Resimler
 • Anlık Mesajlaşma
Temel Casusluk Özellikleri
Görüşmeleri Dinleyin
SPY Yazılım oradaki kulağınız olacak.
Telefon konuşmalarını dinleyin. Konuşma yapılmıyorsa ortam seslerini dinleyin.
Live Listen - spy on mobile phone call
Call Intercept
Telefon Konuşmalarını Dinle
Bir telefon görüşmesi gerçekleştiğinde canlı canlı dinle ve kaydet
SpyCall
Ortam Dinlemesi
Uzaktan erişim sağlayarak mikrofonu açın ve telefonun bulunduğu ortamı dinleyin.
Tüm IM (Anlık Mesajlar) Erişim
Resmi anlamak için resmin tamamını görmek gerekir.
Bazen Bir Resim Sizin Yerinize Konuşur
SPY Yazılım Facebook Skype Line Viber gibi birçok özelliği yakalar. Üstelik bu uygulamaları popüler hale getiren stikerlar, durumlar, profiller, yerler ve emoticonslar ile birlikte. Birçok taklit ürünler bunları yapamaz ve sizi karanlıkların arkasında bırakarak hiçbir şey fark etmemenizi sağlar..
Özellik İkonları
IM (Anlık Mesaj) Yakalama
Casus Kamera
Kamerayı habersizce açın
Duvarın arkasındaki bir göz olmaktansa duvarda bir göz olun.
RemCam'a komut vererek uzaktan cihazınızın kamerasını açın ve resim çekin. Resimler sizin istediğiniz zaman giriş yapıp resmi görüp inceleyebileceğiniz bir panele gönderilir.
Uzaktan Kamera Kontrol
Ortam Kaydı
Daha sonra dinlemek için telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri kaydedin.
Yerin kulağı vardır derler
SPY Yazılım ortamdaki sesleri kaydeder ve dinleyebilmeniz için panelinize gönderir. Ne zaman isterseniz hedef cihazın bulunduğu ortamdaki sesi kaydetmeye başlayın.

 • Android telefonlarda konuşmaları otomatik kaydedin
 • Android telefonlarda ortam dinlemesini ses olarak kaydedin
 • iPhone ve iPad cihazlarda ortam dinlemesini kaydedin
Ortam Kaydı
Manipülasyon Araçları
Hedef telefondan gönderilmiş gibi başkasına SMS gönderebilirsiniz. Hedef kişinin bundan haberi olmaz
mobile spy app with spoof tools
Delil Oluşturun
Hedef telefondan gitmiş gibi mesaj göndererek ispat gerektiren konularda kanıt oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendize, dilerseniz başkasına sms gönderebilirsiniz.
Habersiz SMS Silme
Dilediğiniz mesajları hedef telefona ulaşmadan silebilirsiniz Kim aramış bilgisi, kontör bilgisi gibi bilgilendirme mesajlarını bile engelleyebilirsiniz.
Arkanızda İz Bırakmayın
SPY Yazılım belirttiğiz bir kelimeyi içeren mesajları otomatik silebilir. Casus Dinleme yaparken veya raporları ister olabilecek internet kullanım bilgilendirme yada kim aramış bilgilendirme mesajlarını otomatik sildirebilirsiniz.
mobile sms casus ile mesajları otomatik sildirin
Yönetim Paneli
Web tarayıcısından SPY Yazılım ayarlarını kontrol edin.
Kontrolsüz güç, güç değildir.
Merkezi kontrol merkezinden operasyonu her yönüyle kontrol edin ─ hangi veriyi görmek istediğinizi, ne zaman görmek istediğinizi seçin veya hedefin yerini hemen belirleyin ─ tümünü hedef cihaza hiç dokunmadan gerçekleştirin.

30 dan fazla uzaktan komut ile SPY Yazılım size güçlü bir kontrol sunacaktır.
Kontrol Merkezi
Analizler ve Uyarılar
Yakınlık veya anahtar kelimeler gibi tercihlerinizi tanımlayın ─ ve oldukları anda anında öğrenin.
Bildirimler Alın
 • İsminiz bir IM (anlık mesajlaşmada) ya da eposta içerisinde geçtiğinde.
 • Eşiniz favori bar mekanına yakınlaşınca bildirim alın.
Diğer harika özellikler
 • Verileri daha uygun analiz edebilmek için işaretleme.
 • İndirilebilir raporlar oluşturma.
Casus Telefonun Komutları
Görülmeyin, İşitilmeyin, Yakalanmayın.
Değiştiremediğimiz bir şey var ─ yakalanmayacağınızı dair emin olmanızı sağlamak sorumluluğumuzdur ─ bu bizim DNA'mızda var ─ laf olsun diye değil bu bizim Casus Telefonun Üç Emri'dir.
Hızlı kurulum
SPY Yazılım'ı kurmak için iPad'e ulaşmanız gerekiyor─ bizler kurulum süresini düşürmek için çalışıyoruz, bunu %90 kadar düşürdük ─ hepsi bu.

Farkedilmez olun
Kurulum bazı izler bırakır ─ bilinçli olarak indirme geçmişini temizliyor ve iPad'i kurulum yapmadan önceki haline getiriyoruz ─ kolay değil fakat inanılmaz derecede önemli.

Performans Gerektirmez
Standart uygulamalar gözükmek için dizayn edilmiştir ve aç gözlüdürler ─ buda tembel bir işleyişe sebebiyet verir, bataryayı zayıflatır ve daha da kötü bir çok şeyi beraberinde getirir. SPY Yazılım komşularının kaynaklarını ilk sıraya koyar, kaynakları sadece gerekli duyduğunda azar azar kullanır.

Ortam Dinleme

Düşündüğünüz zaman bir ortam dinleme programı, bize merak ettiğimiz bilgilerin ne kadarını sunar diye aklınızdan geçirebilirsiniz. Ancak emin olun SPY Yazılım garantisiyle satın alacağınız bir casus yazılım, aklınıza getiremeyeceğiniz kadar, fazla bilgilere sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin; iş ortağınız sürekli olarak, çeşitli bahaneler üreterek, firma dışına çıkıyor ve bu durum sizi rahatsız etmeye başladı. Normal olarak nereye gittiğini ve kimlerle görüştüğünü merak ediyorsunuz. Aynı zamanda arkanızdan iş çevirip, çevirmediğini de öğrenmeye hakkınız var diye düşünüyorsunuz. O zaman hiç zaman harcamandan SPY Yazılım firmamızı arayarak ortam dinleme programı almanızı tavsiye ediyoruz. Sahip olacağınız program sayesinde, iş ortağınız kiminle buluştu? Kiminle ne konuştu? Gibi her detayı bulunduğu ortam seslerini dinleyerek, en ince ayrıntısına kadar öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda ortam dinleme programı, sadece ortam seslerini değil, telefon görüşmelerini de canlı olarak dinleme olanağı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra telefonundan yapmış olduğu mesajlaşmalar, internet ortamındaki gezindiği sayfalar, kullandığı sosyal paylaşım siteleri ve şifreleri gibi bilgilere de erişebileceksiniz.

Programın bitmek bilmeyen özellikleri arasında, size bahaneler uydurarak iş yerinden ayrılan iş ortağınız, ortam dinleme yazılımının GPRS nokta tespit özelliği sayesinde, gerçekte nereye gittiğini harita üzerinde detaylı olarak görebileceksiniz. Bununla birlikte sizin bilmediğiniz bir sim kartı varsa ve iş yerinden ayrıldığında sim kart değişikliği yapıyorsa, bu durum tarafınıza bildirilir ve kesinlikle takibinizi engelleyen bir durum değildir. Hedef telefon üzerinde yasaklı alan ve kelime oluşturabilecek ve bu kelimeler telefonda geçtiğinde, tarafınıza uyarı sihirbazından uyarı verilecektir. Ayrıca hedef kişinin bulunduğu ortamdan resim alabilmeniz ve video çekebilmeniz için, uzaktan kontrol özelliği ile kameraya ulaşabilecek, istediğiniz işlemi kanıt olarak kayır edebileceksiniz. Sizlere sunulan ortam dinleme yazılımı, 150’yi aşkın özelliğiyle ister iş ortağınızın, ister eşinizin veya sevgilinizin nerede, ne yaptığı hakkında fikir sahibi olmanızın en kesin çözümü SPY Yazılıma başvurmanı olacaktır.

Peki, SPY Yazılım ortam dinleme nasıl çalıştırılır?
Son derece basit olan ortam dinleme kurulumu, hedef belirlediğiniz kişinin Adroid tabanlı bir cep telefonuna, ortalama 30 dakika sürecek bir zaman diliminde kolayca yüklenmektedir. Ardından telefonu uzaktan kontrol edebilmeniz için, programda bulunan yönetici telefon alanına kendi numaranızı girerek, kullanmak istediğiniz özellikleri aktif hale getirdiğinizde, artık sizin emrinizde çalışan bir casus telefon sahibi olmuş oluyorsunuz. Böylece istediğiniz kişinin ortam seslerini dinleyebilir ve tarafınıza gelecek olumsuz etkenleri ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm bu uygulamaları, kaliteli ve kesintisiz bir hizmet doğrultusunda almak istiyorsanız, sizleri de SPY Yazılım ayrıcalığından faydalanmaya davet ediyoruz.


Benzersiz ve eşsiz özellikleri hemen inceleyin


SPY Yazılımı keşfedebiliceğiniz diğer üç yöntem!
Kimlerle Konuşuyorlar?
Birkaç Dakikada Herşeyi Öğrenmek İstemezmisiniz?


Ödeme Bildirimi

mobile spy compatibility check
Tüm Android telefon ve tabletler, Blackberry 7, Nokia Symbian ve tüm iOS cihaz 6.x to 7.1.2. versiyonlarıyla uyumludur.
Detaylı uyumluluk listesi için tıklayınız

payment methods
Çoçuğunuzun arkadaş çevresi hakkında kaygılarınız mı var?

GERÇEKLERİ ÖĞRENİN

Çoçuğunuz hakkında içiniz rahat olsun.