Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın      


Sıkça Sorulan Sorular

SPY Yazılım SSS sayfasına hoş geldiniz.

Bu sayfa SPY Yazılım hakkında en çok sorulan sorular ve cevaplarını içerir.

SPY Yazılım hakkında daha fazla bilgi edinin

SPY Yazılım nedir ? Nasıl kullanılır ?

Spy Yazılım, akıllı cep telefonları ( Apple iPhone - Android - Blackberry - Symbian ) iPad ve Android tabletlerde çalışan kendisi küçük fakat becerileri çok büyük casus programdır. Spy yazılımı takip etmek istenilen kişinin akıllı cep telefonuna fiziksel temas ile yüklemek gerekmektedir, yükleme işlemi sadece 1 dakikanızı alır, program bir kere yüklendikten sonra uzaktan görünmez sms komutları ile kontrol edilebildiği gibi satın alma aşamasında oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınız panelden kontrol edebilirsiniz. Bu da cep telefonuna uzaktan erişimi sağladığı için bir daha hedef telefonu elinize almanız gerekmez. 

 

 

 

Spy Yazılımı yüklemek kolay mı ?

Evet spy yazılımı yüklemesi çok kolaydır. 

Spy yazılım kullanım ve kurulumu çok basittir hiç bir teknoloji birikimi olmayan bir kişi tarafından bile tam 1 dakika içerisinde cep telefonunu bir casusa çevirebilirsiniz.

Spy Yazılım uygulaması 3 adımda çalışır :

1-  Spy Yazılım sitemizden satın alındığı anda teşekkür ve kayıt e postası alırsınız. 

E posta içeriği :

  • Satın alma aşamasında belirttiğiniz işletim sistemi için Türkçe resimli olarak anlatılmış kurulum ve kullanım kılavuzu.
  • Spy Yazılımı yüklemeniz gereken link.
  • Spy Yazılım yönetici paneli için kullanıcı adı ve şifreniz.

2 - Spy yazılım yükleme kılavuzu ile uygulamayı basitçe cep telefonuna yükleme.

3 - Yönetim panelinize giriş yaparak cep telefonunu izlemeye başlayın. ( internetin olduğu, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından izleyebilirsiniz ) Panelinizde Türkçe dahil 4 farklı dil seçimi kullanabilirsiniz.

 

Spy yazılım ile neler yapabilirim ?

Spy yazılım Dünya 'nın en gelişmiş telefon takip sistemidir, 150 den fazla takip özelliğine sahiptir tüm özellikleri görmek için tıklayınız

Cep telefonunu nasıl takip ederim ?

Spy yazılım satın alma aşamasında, size özel bir panel açmaktadır bu güvenli panele 7/24 kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak tüm aktrılan verileri bu panelden takip edebilirsiniz. Takip paneli ekran görüntüleri için tıklayınız

 

Neden spy yazılım kullanmalıyım ?

Spy yazılım çocuklarınızı ve ailenizi korumak, çalışanlarınızı takip etmek ve iş verimliliğini arttırmak amacı ile tasarlanmıştır. Çocuklarınızın kötü alışkanlıklardan ve kötü arkadaş çevresinden uzak tutmak, onları güvenle hayata hazırlamak için en iyi yöntem spy yazılım ile onların her zaman yanında olmaktır.

 

Spy yazılımı kendi telefonuma da yüklemeli miyim ?

Hayır spy yazılım sizin cep telefonunuza yüklenmez,  takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna yüklenilir, kendi telefonunuza bir işlem yapmanız gerekmiyor. Kendi telefonunuzdan sadece numaranız tanımlanarak, ortam ve telefon görüşmelerini canlı olarak dinlemeniz için veya cep telefonunuzun internetini kullanarak takip panelinize giriş yapar diğer sms, whatsapp, konum bilgisi vb. gibi özellikleri görebilmeniz için kullanabilirsiniz.

Cep telefonunda spy yazılım olduğu anlaşılır mı ?

Spy yazılım telefon takip programı, hiç bir şekilde telefon menüsünde görünmez tamamen işletim sistemine yerleştiğinden sistem olarak çalılmaktadır, dolayısı ile fark edilmesi ve anlaşılması imkansızdır. DİKKAT : Piyasada satılan Mspy, Spybubble, flexyspy ve benzeri sitelerde tamamen replika olarak ucuz yazılım adı altında sistemler satılmaktadır, kesinlikle bu çin malı programları kullanmayınız ! cihazınızda programın çalışmadığı gibi cep telefonunun çökmesine veya kullanılamaz hale gelmesine sebep olan bu yazılımladan uzak durunuz. 

 

Spy yazılım uzaktan yüklenebilir mi ?

Spy yazılım uzaktan yükleme yapılamaz, cep telefonuna fiziksel temas olmadan sms veya resim dosyası gönderekspy yazılım yüklenemez. Spy yazılımı yükleyebilmek için cep telefonu interneti kullanılarak casus programın el ile kurulması ve aktivasyon kodu girilmesi gerekmektedir. Not : Bunu yapabileceğini iddaa eden kişilerden uzak durunuz ! kesinlikle hiç bir yazılım uzaktan yüklenemez.

Spy yazılım yurt dışında çalışır mı ?

Spy yazılım Türkiye 'de her operatörde çalıştığı gibi, Dünya 'nın her yerinde tüm opretörler ile çalışmaktadır, kişisel hesabınıza verilerin aktarılabilmesi için cep telefonu internet bağlantısı olması gerekmektedir.

 

Aynı lisans ile birden fazla telefon takip edebilir miyim ?

Satın aldığınız bir lisans ile sadece bir telefonu takip edebilirsiniz, fakat satın aldığınız lisansı 1 yıl boyunca ücretsiz olarak başka bir cep telefonuna aktarabilir ve lisans süresi boyunca bu işlemi sınırsız olarak yapabilirsiniz.

Kişinin sadece numarasını biliyorum onu takip edebilir miyim ?

Böyle bir şeyin mümkünü yoktur ! spy yazılım sadece yüklenilen cep telefonunu takip etmenize olanak sağlar, birinin cep telefonu numarasından yerini öğrenme veya onu takip etme gibi bir durum söz konusu değildir.

 

Hedef telefon kayboldu ne yapabilirim ?

Spy yazılım ile cep telefonunuz kayıp olsa dahi onu bulmanız sadece 1 dakikanızı alır akıllı takip sistemi cep telefonunuz çalınsa dahi içerisine hangi sim kart takıldığını ve telefonun nerede olduğunu nokta olarak size bildirmektedir, tamamen gizli çalışan spy yazılım hırsızlarında korkulu rüyasıdır.

Programla işim bitti onu uzaktan kaldırabilir miyim ?

Tabiy ki kaldırabilirsiniz, Spy yazılım gelişmiş özelliklerinden biriside penelinizden tek bir butona basarak spy yazılım özelliklerini durdurabilir, başlatabilir veya yazılımdan eser kalmayacak şekilde cep telefonundan kaldırabilirsiniz.

Ben sizin ürününüze nasıl güvenebilirim ?

Spy Yazılım 2004 yılından bu yana tüm Dünya ülkeleri ve Türkiye olmak üzere 110.000 den fazla mutlu müşteri potansiyeline sahip bir şirkettir. Spy yazılım bir çok ünlü TV basın ve medya kanalında röportaj ve haberi yapılmış seçkin bir şirkettir.

Biz spy yazılım olarak 2004 tarihinden beri, iletişim sayfamızda bulunan İstanbul - Maltepe ofisimizde ikamet etmekteyiz ve sadece sanal ortamda satış yapmayan dileyen müşterilerine yerimizde test etme olanağı sağlayan, müşteri memnuniyetine ve ürünü satana kadar değil, sattıktan sonrada destek veren tek firmayız.

Yazılım çalışma prensiplerini ve  hiç bir yerde bulunmayan benzersiz özellikleri online demo ekranından görerek satın alabileceğiniz veya ekran görüntülerimiz ile programın kullanıldığından emin olduktan sonra satın alma işlemini sağlayan tek kuruluş Spy Yazılımdır.

 

Antivirüs programlarına yakalanır mı?

Spy Yazılım kurulumu yapıldıktan sonra hiç bir antivirüs tarafından yakalanamaz ve tespit edilemez. Spy Yazılım cep telefonu menüsünde ve kurulu programlar içerisinde görünmez ve tam olarak cep telefonu işletim sistemi dosyası olarak çalışmaktadır.

 

Nasıl satın alırım ?

Spy Yazılım, dijital bir ürün olduğundan, elektronik ortamda size teslim edilir, bunun için hiç bir kargo ücreti veya bekleme yaşanmayacaktır. Satın alma yönlendirmelerini uygulayarak Spy yazılımı dakikalar içerisinde satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. 

1 -Spy Yazılım online satın alma için güvenli Pay Pal ödeme sistemini kullanır, Pay Pal üyesi olmasanızda kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ektrenizde kesinlikle Spy Yazılım hakkında bilgi içermez, Bu işlem faturanızda şu şekilde görünecektir: "PAYPAL *SALES"

2 - Spy Yazılım havale ile satın almak için satın alma sayfasında belirtilen size uygun 4 bankadan herhangi birine hesaptan havale, atm kartsız işlemler veya banka şubesini kullanarak satın alabilirsiniz.

Satın alma işlemi tamamlandığında sizi karşılayan hoş bir teşekkür e postası içerisinde gerekli olan Türkçe ve resimli kullanım kılavuzu size yükleme için yardımcı olacaktır. Not : e posta spam ve önemsiz posta klasörlerini kontrol ediniz.

Takıldığınız her konuda 7/24 müşteri hizmetleri 216 441 28 27 numaramızdan veya iletişim bölümünden bizlerle iletişim kurabilirsiniz, müşteri hizmetlerimiz satın alma ve satın alma sonrasında size her konuda destek vermekten mutluluk duyacaktır.

Tercih eden müşterilerimiz, Spy Yazılımı İstanbul Maltepe ofisimizde ücretsiz test edip denedikten sonra satın alabilirsiniz.

 

 

Gizlilik ve kişisel bilgilerin korunması

Spy yazılım hiç bir müşterinin kişisel bilgilerini depolamaz veya 3. şahıslar ile paylaşmaz, yönetici paneli tamamen yurtdışı güvenli serverlerde kullanılır ve sizin belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre haricinde giriş yapılamaz. Aynı e mail hesabınız gibi bir sistemdir, Dilediğiniz zaman panel şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

 Spy Yazılım  tüm gizli etkinlik ve günlükleri şifreleyerek müşterilerimize tam bir gizlilik sağlar ve garantili, aktif güvenlik politikalarını izler.