Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın      

Cep Telefonu ve Tabletler İçin Casus Yazılım

Çocuğunuzun Güvenliğini Alınİşletmenize Sahip ÇıkınPartnerizini Takip Edin


Hemen Şimdi Satın Al

Önceden Bilin

Android cihazlara gizliden bağlanma olanağı sağlayan SPY yazılım, iyi bir gözetlemeli casus programıdır. Sadece android işletim sistemi ile çalışan uygulama, telefon ve tabletlerle uyumlu olup, benzersiz teknik özelliklere sahiptir. Hedef telefon veya tablete uyguladığınız SPY yazılım ile cihazı gözetim altına alabilir, nerde olursanız olun, bir bilgisayar yardımı ile kontrolünüzü sağlama imkanı verir. Bununla birlikte SPY yazılım, eşiniz sizi aldatıyor mu? Çocuğunuz kötü bir ortam içinde mi? iş yerinizde, iş ahlakına uymayan dolaplar mı dönüyor? Gibi aklınızı kurcalayan birtakım etken sorunların çözüme ulaştırmaya yaramaktadır.

Android tabanlı SPY Yazılım ile neler yapılabilir?

SPY Yazılım, casus programı ile hedef cihazın, telefon görüşmeleri ve ortam kayıtları alınır. Teknik içeriğinin 150’den fazla özellik barındırması, SPY Yazılım ile yapılabilecek işlemlerin başka bir yazılım grubu ile yapılamama ayrıcalığını sunar. GPRS özelliği sayesinde, anında yer belirleme tespiti ve online mesaj görüntüleme fırsatını verir. SPY Yazılım aynı zamanda 8 ayrı mesaj servisine bağlanabilir ve kontrolü ele alma imkanı oluşturur. En önemli özelliklerinden biri olan şifre kırma özelliği ile, istediğiniz anda hedef kişi belirler ve canlı görüşmelerine dahil olabilirsiniz.

Casusluk uygulamasında SPY Yazılım kullanın, en iyi bilgilere siz ulaşın.

Casusluk yaparken, SPY Yazılım ile neler öğrenebilirsiniz?

İşte sorularınıza cevap olacak SPY Yazılım sizlere aşağıdaki bilgileri aktarır.
 • Hedef kişinin telefonundaki videolar, fotoğraflar ve ses kayıtlarına erişebilirsiniz.
 • Telefonu gizlice arayabilir ve ortam dinleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.
 • Hedef telefonun kamerasını uzaktan yönetebilir ve delil olarak göstermek amaçlı fotoğraf çekebilirsiniz.
 • Cihaz üzerinden giriş yapılan bütün sosyal ağ gurubunun ve telefonun güvenlik şifrelerini kırıp, öğrenmeniz mümkündür.
 • Hedef telefonun internet üzerinden bağlantı kurduğu WhatsApp, Facebook, Skype, Viber gibi çeşitli sitelerde yapılan mesajlaşmaları ve benzeri etkinlikleri görebilirsiniz.
 • Telefon üzerinde, gidilmesini istemediğiniz bir adres belirtiğinizde, sistem otomatik olarak, o adrese gidildiğinde bilgi mesajı gönderecektir.
 • Telefonun içerinde bulunan not defterinden, takvime kadar bütün uygulamalara erişebilir, aynı zamanda geçmiş dönemde neler yapılmış kontrol edebilirsiniz.
 • Hedef telefonun mesaj bölümünde, sizin belirlediğiniz kelimeler gelen-giden mesajlar içinde geçerse, anında uyarı mesajı alabileceksiniz.
 • Casus telefon uygulamalarında 150’den fazla özellik bulunup, her özellik ayrı ayrı size bilgilendirecektir.

Hemen Satın Al
mobil casus telefon portalı

Yönetici Paneli

SPY Yazılım tarafından sizlere sunulan Android gözlemcisi, güçlübir sisteme dayalı olarak çalışmasından dolayı, çeşitli sosyal ağ ( WhatsApp, Line gibi ) üzerinden gönderilmiş olan anlık iletileri, yer işaretlerini, görüşmelerde belirlediğiniz ( mail, ses kaydı ve mesaj ) anahtar kelimelerin depolanması ve birçok bilgiye erişebilmektedir. Android program takipçisi, eriştiği bilgi ve şifreleri, sizin şahsi Web portalınıza güvenli şekilde iletir. Spy Yazılım, günümüzün en iyi gözetmenlik yapan, casus yazılımıdır.

Casusluk yapmak için, neden SPY Yazılım’ı tercih etmeliyim?

Bugün casusluk yazılımı ve programlaması üzerine aktif satış kabiliyeti gösteren firmalar arasından en iyisi olan SPY Yazılım, kendi profesyonelliğine olan güveni doğrultusunda, üretmiş olduğu yazılımı beğenmediğiniz takdirde paranızı iade etmeyi kabul etmiştir. Piyasa ürünlerine oranla kazanmış olduğu farkındalığın sebebi, sizlere sunduğu ürünün son sistem teknolojik özellikler ile donatılmasıyla birlikte, takip esnasında sistemin donması, dinleme anında kesinti ve benzeri olaylarla karşılaştırmadan, sorunsuz hizmet sağlamayı hedefleyerek, bunu başarmış olmasıdır. Siz değerli tüketicilerle ileriye dönük sorun yaşamamak adına, SPY Yazılım tarından üretilen bütün ürünler gerekli testlerden geçirilip, onaylandıktan sonra sizlerin beğenisine sunulur.


SPY Yazılım Özellik Tanıtımı
Birbirinden Farklı Özellikleri Keşfedin!
SPY Yazılım ile yapabiliceklerinizin bir sınırı yokur.
Explorer Spy mobile phone software
Genel
Aşağıdaki uygulamalara tek tuşla erişin:
 • SMS
 • Görüşme Kaydı
 • E-mail
 • Telefon Rehberi
 • Takvim
 • Yer Tespiti
 • Facebook
 • Line
 • Skype
 • Web Geçmişi
 • Kullanılan Uygulamalar
 • Notlar
 • Fotoğraflar
 • Videolar
 • Ses Dosyaları
 • Resimler
 • Anlık Mesajlaşma
Temel Casusluk Özellikleri
Görüşmeleri Dinleyin
SPY Yazılım oradaki kulağınız olacak.
Telefon konuşmalarını dinleyin. Konuşma yapılmıyorsa ortam seslerini dinleyin.
Live Listen - spy on mobile phone call
Call Intercept
Telefon Konuşmalarını Dinle
Bir telefon görüşmesi gerçekleştiğinde canlı canlı dinle ve kaydet
SpyCall
Ortam Dinlemesi
Uzaktan erişim sağlayarak mikrofonu açın ve telefonun bulunduğu ortamı dinleyin.
Tüm IM (Anlık Mesajlar) Erişim
Resmi anlamak için resmin tamamını görmek gerekir.
Bazen Bir Resim Sizin Yerinize Konuşur
SPY Yazılım Facebook Skype Line Viber gibi birçok özelliği yakalar. Üstelik bu uygulamaları popüler hale getiren stikerlar, durumlar, profiller, yerler ve emoticonslar ile birlikte. Birçok taklit ürünler bunları yapamaz ve sizi karanlıkların arkasında bırakarak hiçbir şey fark etmemenizi sağlar..
Özellik İkonları
IM (Anlık Mesaj) Yakalama
Casus Kamera
Kamerayı habersizce açın
Duvarın arkasındaki bir göz olmaktansa duvarda bir göz olun.
RemCam'a komut vererek uzaktan cihazınızın kamerasını açın ve resim çekin. Resimler sizin istediğiniz zaman giriş yapıp resmi görüp inceleyebileceğiniz bir panele gönderilir.
Uzaktan Kamera Kontrol
Ortam Kaydı
Daha sonra dinlemek için telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri kaydedin.
Yerin kulağı vardır derler
SPY Yazılım ortamdaki sesleri kaydeder ve dinleyebilmeniz için panelinize gönderir. Ne zaman isterseniz hedef cihazın bulunduğu ortamdaki sesi kaydetmeye başlayın.

 • Android telefonlarda konuşmaları otomatik kaydedin
 • Android telefonlarda ortam dinlemesini ses olarak kaydedin
 • iPhone ve iPad cihazlarda ortam dinlemesini kaydedin
Ortam Kaydı
Manipülasyon Araçları
Hedef telefondan gönderilmiş gibi başkasına SMS gönderebilirsiniz. Hedef kişinin bundan haberi olmaz
mobile spy app with spoof tools
Delil Oluşturun
Hedef telefondan gitmiş gibi mesaj göndererek ispat gerektiren konularda kanıt oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendize, dilerseniz başkasına sms gönderebilirsiniz.
Habersiz SMS Silme
Dilediğiniz mesajları hedef telefona ulaşmadan silebilirsiniz Kim aramış bilgisi, kontör bilgisi gibi bilgilendirme mesajlarını bile engelleyebilirsiniz.
Arkanızda İz Bırakmayın
SPY Yazılım belirttiğiz bir kelimeyi içeren mesajları otomatik silebilir. Casus Dinleme yaparken veya raporları ister olabilecek internet kullanım bilgilendirme yada kim aramış bilgilendirme mesajlarını otomatik sildirebilirsiniz.
mobile sms casus ile mesajları otomatik sildirin
Yönetim Paneli
Web tarayıcısından SPY Yazılım ayarlarını kontrol edin.
Kontrolsüz güç, güç değildir.
Merkezi kontrol merkezinden operasyonu her yönüyle kontrol edin ─ hangi veriyi görmek istediğinizi, ne zaman görmek istediğinizi seçin veya hedefin yerini hemen belirleyin ─ tümünü hedef cihaza hiç dokunmadan gerçekleştirin.

30 dan fazla uzaktan komut ile SPY Yazılım size güçlü bir kontrol sunacaktır.
Kontrol Merkezi
Analizler ve Uyarılar
Yakınlık veya anahtar kelimeler gibi tercihlerinizi tanımlayın ─ ve oldukları anda anında öğrenin.
Bildirimler Alın
 • İsminiz bir IM (anlık mesajlaşmada) ya da eposta içerisinde geçtiğinde.
 • Eşiniz favori bar mekanına yakınlaşınca bildirim alın.
Diğer harika özellikler
 • Verileri daha uygun analiz edebilmek için işaretleme.
 • İndirilebilir raporlar oluşturma.
Casus Telefonun Komutları
Görülmeyin, İşitilmeyin, Yakalanmayın.
Değiştiremediğimiz bir şey var ─ yakalanmayacağınızı dair emin olmanızı sağlamak sorumluluğumuzdur ─ bu bizim DNA'mızda var ─ laf olsun diye değil bu bizim Casus Telefonun Üç Emri'dir.
Hızlı kurulum
SPY Yazılım'ı kurmak için iPad'e ulaşmanız gerekiyor─ bizler kurulum süresini düşürmek için çalışıyoruz, bunu %90 kadar düşürdük ─ hepsi bu.

Farkedilmez olun
Kurulum bazı izler bırakır ─ bilinçli olarak indirme geçmişini temizliyor ve iPad'i kurulum yapmadan önceki haline getiriyoruz ─ kolay değil fakat inanılmaz derecede önemli.

Performans Gerektirmez
Standart uygulamalar gözükmek için dizayn edilmiştir ve aç gözlüdürler ─ buda tembel bir işleyişe sebebiyet verir, bataryayı zayıflatır ve daha da kötü bir çok şeyi beraberinde getirir. SPY Yazılım komşularının kaynaklarını ilk sıraya koyar, kaynakları sadece gerekli duyduğunda azar azar kullanır.


Benzersiz ve eşsiz özellikleri hemen inceleyin


SPY Yazılımı keşfedebiliceğiniz diğer üç yöntem!

TÜM KREDİ KARTLARINA 3 – 6 – 9 – 12 AY TAKSİT


mobil casus telefon portalı

HAFTA SONU DAHİL 7/24 SATIN ALABİLİRSİNİZ !


SATIN ALMA İŞLEMİNDEN hemen sonra satın alma formunda belirteceğiniz e mail adresinize Lisans Aktivasyon Anahtarınız gönderilecektir. Bu süre yaklaşık 5 dakika kadar sürmektedir. 5 dakika sonra e-mailinize gelecek olan aktivasyon kodunuzu alabilir ve kullanıcı panelinize girerek hemen kullanıma devam edebilirsiniz.mobil casus telefon portalı mobil casus telefon portalı mobil casus telefon portalı
Ödeme Bildirimi

mobile spy compatibility check
Tüm Android telefon ve tabletler, Blackberry 7, Nokia Symbian ve tüm iOS cihaz 6.x to 7.1.2. versiyonlarıyla uyumludur.
Detaylı uyumluluk listesi için tıklayınız

payment methods

DİKKAT : KREDİ KARTI EKSTRENİZDE SELF SPY İBARESİ KESİNLİKLE GÖRÜNMEZ İYZİCO VE PAYU GİBİ ALIŞVERİŞ SİTESİ OLARAK GÖRÜNMEKTEDİR.

Satın alma işlemini kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz, SELF SPY ödeme sistemi 3D Secure kullanmaktadır.

3D SECURE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ NEDİR ?

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.

3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

Aşağıda Örnek 3D Secure Ekranlarını Görebilirsiniz:

mobil casus telefon portalı