Anasayfa       Biz Kimiz       Ürünler       Yazılımlar       Özellikler       Uyumlu Telefonlar       Sıkça Sorulan Sorular       Bize Ulaşın      

Yasal UyarıYasal Uyarı

YASAL UYARI

Kullanım Şartları Ve Koşulları

Satın alınan programı, kullanmış olduğunuz ülke içerisinde, yürürlükte geçerli olan tüm yasaları anlayıp, bu yasalara uygunluk göstermek, program kullanıcısının kendi sorumluluğundadır. Yürürlükte bulunan yasalar gereğince ne yapmanız gerektiğini, hukuki danışmanlar aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ürünü satın alıp, kurduğunuz an itibariyle, hukuksal açıdan kullanacağınızı beyan etmiş, aşağıda belirtilen açıklamaları da kabul etmiş olursunuz.

  1. SPY YAZILIM programları yasalara uygun şekilde kullanılacağı, yasalara aykırı kullanıldığı durumlarda, oluşacak bütün sorumlulukları üstleneceğinizi, yasalara aykırı kullanım durumunda, hukuksal danışmanlık almanın şahsi sorumluluğunuzda olduğunu biliyor ve kabul etmiş olursunuz.
  2. Satın alınan programın yükleneceği telefonun şahsınıza ait olması gerektiği veya programı telefona yükleme yapma hakkına sahip olmanız gerektiğini biliyor ve kabul etmiş olursunuz.
  3. SPY YAZILIM LTD. şahsınıza ait kişisel bilgileri kesinlikle 2. Bir şahısla paylaşmaz. Ancak resmi mahkeme kararı bildirimi doğrultusunda, şahsi bilgilerinizi mahkemeye verme hakkını saklı tutar. Aldığınız programın kullanımından ötürü doğacak herhangi bir suç, ölüm, kaçırma, tehdit vs gibi durumlarda, mahkemenin talebiyle, sipariş verirken vermiş olduğunuz bilgilerin, mahkemeye sunulma hakkı tarafımızca saklı tutulur.
  4. SPY YAZILIM ürün ve özelliklerinin kullanımından ötürü, doğacak her türlü yasa dışı faaliyetten, kullanıcının kendisi sorumludur. Tasarlanan ürünler, üçüncü şahıslalar tarafından, kişisel hakların gizli dinlenmesi yönetmenliklerini ihlal edecek şekilde veya elektronik haberleşmelere sızmak gibi amaçlar için kullanılamaz.